تمام سوالات و مشکلات مربوط به iPhone, iPod Touch

Shikamaru

کاربر سایت
Jul 14, 2009
81
نام
امیر
من آیپد ۴ جِیْل شده دارم ...
از وقتی Appـِ Paper by Fifty three رو آپدیت کردم کرش می کنه تو اَپ ...
کسی راه حلی نداره ؟
پاک کردم دوباره Install کردم بازم جواب نداد ...

Predat0r

کاربر سایت
Sep 2, 2009
124
نام
احمدرضا
من آیپد ۴ جِیْل شده دارم ...
از وقتی Appـِ Paper by Fifty three رو آپدیت کردم کرش می کنه تو اَپ ...
کسی راه حلی نداره ؟
پاک کردم دوباره Install کردم بازم جواب نداد ...

از کجا ریختید دوباره ؟! شاید مشکل از کرکش هست !
دیگه دیگه !!! آخه این اواخر 1 روز و نصفی بشتر نمیبره منو :(

1 روز ُ نصفی که خیلی عالیه ! :D :D مال من 1 روزم دووم نمیاره !

most-t36

کاربر سایت
Apr 10, 2011
537
چند تا سوال دارم ممنون میشم یکی جواب بده:
1-راهی وجود داره که از شر پیش بینی لغت (عربی) تو iOS6.1.3 راحت شد؟ (واقعاً نمیشه تایپ کرد که اینجوری!!)
2-من موفق شدم بالاخره Apple ID بسازم و موقع دانلود اَپ مشکلی ندارم ولی موقع update نمیدونم چرا میره رو همون IDـه قبلی که در حقیقت ماله همون فروشنده ایه که ازش خریدم.تو Setting هم هر چی دیدم به IDـه خودم تغییر دادم (به خصوص تو استور).
3-یه مشکل دیگه ای که دارم اینه که یه سری از برنامه ها نصب شده رو آیپدم ولی نمیتونم منتقلشون کنم به صفحات اصلی یعنی بعضی Appهای بیمصرف موجودن رو صفحات اصلی و پرش کردن ولی مثلاً برای اجرای OPlayer یا Infinty Blade II باید برم ســرچ کنم!

Shikamaru

کاربر سایت
Jul 14, 2009
81
نام
امیر
1-راهی وجود داره که از شر پیش بینی لغت (عربی) تو iOS6.1.3 راحت شد؟ (واقعاً نمیشه تایپ کرد که اینجوری!!)
2-من موفق شدم بالاخره Apple ID بسازم و موقع دانلود اَپ مشکلی ندارم ولی موقع update نمیدونم چرا میره رو همون IDـه قبلی که در حقیقت ماله همون فروشنده ایه که ازش خریدم.تو Setting هم هر چی دیدم به IDـه خودم تغییر دادم (به خصوص تو استور).
3-یه مشکل دیگه ای که دارم اینه که یه سری از برنامه ها نصب شده رو آیپدم ولی نمیتونم منتقلشون کنم به صفحات اصلی یعنی بعضی Appهای بیمصرف موجودن رو صفحات اصلی و پرش کردن ولی مثلاً برای اجرای OPlayer یا Infinty Blade II باید برم ســرچ کنم!

۱. برو تو General/Keyboard آپشن اتو کارکتینگو بردار ...
اون پایین نوشته Shortcuts هر چی شُرت کاته عربی هست هم پاک کن ...
۲.نمی دونم
۳.نفهمیدم چی می گی ...

AM!R HOS3!N

کاربر سایت
May 18, 2010
1,981
نام
Amir Hosein
راجب اینکه برنامه هارو نشون نمیده باید بگم که 12 صفحه شما پرشده.
برنامه هارو فولدر بندی کنید تا درست بشه.

most-t36

کاربر سایت
Apr 10, 2011
537
مورد 2 رو کسی نمیدونه؟؟؟

Ἁlireza

کاربر سایت
Jul 10, 2008
3,211
نام
علیرضا
مورد 2 رو کسی نمیدونه؟؟؟

اون برنامه هايي كه ميخواي دانلود كني احتمالا با اكانت اون بابا دانلود شده برا همين موقع آپديت آيدي اونو مياره اگه برنامه ها رايگان هست پاكشون كن دوباره دانلود كن !

Siyavash95

کاربر سایت
Apr 7, 2013
53
نام
سیاوش مهدی زاده
اون برنامه هايي كه ميخواي دانلود كني احتمالا با اكانت اون بابا دانلود شده برا همين موقع آپديت آيدي اونو مياره اگه برنامه ها رايگان هست پاكشون كن دوباره دانلود كن !
دوست عزيز فقط حواست باشه اونايي كه پولي هستنو اين كارو باهاشون نكني ! چون دوباره مجبور ميشي پول بدي برات نصب كنن !!

Lions Gate

プレイステーション
کاربر سایت
Feb 17, 2008
3,252
دوستان نظرتون در مورد ios7 چیه ؟ من رو iphone5 و iphone4 نصب کردم .رو iphone5 که تمام امکاناتش فعال و قابل دسترس هست . خیلی روون و عالی کارمیکنه . امکانات بسیار جدیدی هم بهش اصافه شده . مثل رابط کاربری بسیار زیبا و جدید . dynamic wallpaper . به روز شدن نرم افزار دوربین و تغییر در رابط کاربریش . airdrop و notification سنتر و مولتی تسکینگ جدید . من که به شدت خوشم اومده .
رو iphone4 یه سری مشکلاتی داره. کمی کند هست و انیمشن ها روون نیست ولی سرعت اجرای نرم افزار و بازی خیلی بهتر و خوب شده . ولی یه سری امکانات مثل airdrop و itune radio نداره . درضمن dynamic wallpaper هم فعلا ساپورت نمیکنه .

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر