تمام سوالات و مشکلات مربوط به iPhone, iPod Touch

1994

کاربر سایت
Sep 10, 2008
617
نام
1994
سلام
چند وقت پیش روی 4.3.3 بودم که یهو گوشیم یه مشکلی پیدا کرد ، شدیدا داغ میشد و مصرف باتری وحشتناک شده بود ! با همون 4.3.3 جیلبرک شده (sn0wbreeze) رستورش کردم درست نشد تا اینکه 4.3.5 اورجینال رو ریختم و درست شد . الان یک هفته ای هستش که 5.0.1 رو ریختم و جیلبرک کردم . مشکلی نداشت تا اینکه دو روز پیش یهو دوباره مشکل داغ کردنش برگشت ! وقتی اورجینال 5.0.1 رو ریختم درست شد ، دوباره جیلبرک کردم ، خراب شد ! ولی الان دیگه اورجینال رو هم میریزم درست نمیشه ! دیگه نمیدونم چیکار کنم . ممنون میشم راهنمایی کنید

1994

کاربر سایت
Sep 10, 2008
617
نام
1994
شما ریستور بکن و بکاپ رو برنگردون ببین درست میشه ؟

اینکارم کردم نشد . یجا خوندم که یه نفر که 5.0.1 ریخته بود مشکل باطری پیدا کرده بود ( یعنی مثل مشکل من ولی داغ نمیکرد) که بهش گفته بودن 5.0.1 باگ داره هو از این حرفا به 4.3.3 دانگرید کرد درست شد . چجوری باید دانگرید کنم ؟

Shabnaam

کاربر سایت
Jan 22, 2012
25
نام
شبنم
اینکارم کردم نشد . یجا خوندم که یه نفر که 5.0.1 ریخته بود مشکل باطری پیدا کرده بود ( یعنی مثل مشکل من ولی داغ نمیکرد) که بهش گفته بودن 5.0.1 باگ داره هو از این حرفا به 4.3.3 دانگرید کرد درست شد . چجوری باید دانگرید کنم ؟
بنده خودم به 4.3.3 دانگرید کردم .
شما shsh دارید از ورژن 4.3.3 ؟ اگه دارید بگید ولی اگه ندارید نمیتونید دانگرید کنید .

1994

کاربر سایت
Sep 10, 2008
617
نام
1994
بنده خودم به 4.3.3 دانگرید کردم .
شما shsh دارید از ورژن 4.3.3 ؟ اگه دارید بگید ولی اگه ندارید نمیتونید دانگرید کنید .

یه چیزایی به اسم shsh تو برنامه ی tinyumbrella دارم ولی نمیدونم فایلاش کجاست . همینه ؟ ممنون

chikhsh

کاربر سایت
Nov 10, 2010
14
سلام به همه دوستان - من میخواستم بدونم اگه من از خارج از ایران یه iphone 4s 16 gig که آنلاک فکتوری نیست بخرم (از اونایی که سیم کارت مخصوص میخوره)بخرم:
1: بدون سیم کارت کار میکنه
2:میشه کاریش کرد که بدون سیم کارت کار کنه
3:میشه کاریش کرد که آنلاک بشه سیم کارت ایرانم بخوره

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر