تمام سوالات و مشکلات مربوط به iPhone, iPod Touch

old_snake

کاربر سایت
Jan 18, 2007
3,509
نام
alireza
اقایون من میخوام یه ایدی itunes بسازم توی قسمتی که باید none کنی که دیگه شماره کارت نخواد چجوری؟ من گشتم چای نبود که none کنه

باید از توی Apple Store یک Application ـه Free پیدا کنی بعد بزنی دانلود کنی بعد که میگه اکانت نداری از اون طریق اگر بسازی None اضافه میشه ..

SOL!D 5NAK3

کاربر سایت
Jul 26, 2008
2,674
نام
meyti
سلام.
دوستان من يه مشكل پيدا كردم ، آيفون وقتي زنگ ميخوره صدا نداره ويبره ميكنه . بعد موزيك پخش ميكنه تو بعضي از بازي ها هم صدا داره تو بعضي ها نداره ، مثلا PvsZ صدا نداره اما وقتي با موزيك بازي ميكني صداي زامبي ها و كلا صداي بازي مياد.

من وينتر بُرد رو قبلا نصب كرده بودم اما الان تو Setting نيست اصلا.

ممنون ميشم كمك كنيد . آيفون 4 هم هست.

ويرايش : درست شد ، سويچ سايلنت نصفه رفته بود پايين اين مدت نديده بودم

آخرین ویرایش:

nash

کاربر سایت
Feb 20, 2011
309
نام
Mohsen
از اینکه سوالم یه مقدار مبتدیانس از همگی معذرت میخوام برای درست کردن account تو appstore وقتی یه password معمولی میدم مثلا 19.... گیر میده میگه passwords must contain at least one lower case letter ... میخواستم ببینم چطوری میشه این مشکلو حل کرد ممنون میشم راهنماییم کنید

Rhodes

کاربر سایت
Mar 29, 2009
704
نام
محمد صادق
یه سوال داشتم چطوری میشه فورمت های دیگه تصویری مثه MKV و... رو ایپد نصب
اماتوریم چه میشه کرد :d

شما برنامه AV Player رو نصب كن. همه فرمتي رو اجرا ميكنه. البته معمولا mkv تيك ميزنه.

---
- Sent from my iPod touch using Tapatalk

chikhsh

کاربر سایت
Nov 10, 2010
14
سلام.من میخواستم ببینم الان اگر از یه کشور اروپایی که قیمت آیفون4s فقط 199 دلار هست بخرم میتونم تو ایران استفاده کنم با سیم کارت های ایران-یا راهی برای هک اون وجود داره که نخوام از اونور Unlock شدشو بخرم

kiaan

کاربر سایت
Sep 3, 2010
378
نام
kian
دوستان روی صفحه ی آیپاد تاچ من بالاش یک خط سفید ظاهر شده که هر جا می رم هستش ، تو بازی ها هم حتی هست ، نمی دونم چی هستش ؟ کسی می تونه کمک کنه ؟

Deidara

کاربر سایت
Jun 22, 2011
21
شايد خند دار باشه ولي من به يه مشكل جالب برخوردم

من وقتي sms ميخوام بدم " ok " را ارسال نميكنه انگار كه انتن ندارم ولي sms با متن ديگه ميفرستم ميره حتي ok با يه نقطه اخرش ميفرستم فقط نقطه ارسال ميشه كسي ميدونه چي كار بايد بكنم ؟‌

iphone 4 ios 4.3.3

با گوشي رفيقم با همين مشخصات هيچ مشكلي نيست ولي ماله من اينطوريه

STOP

کاربر سایت
Aug 6, 2010
80
نام
aMir
این مشکل باطری تو ios5 فقط برا iphon بوده یا ipad هم بود راستش وقتی من ipad گرفتم دادم ios5 نصب کردن دیگه نمیدونم مصرف باطری قبل و بعدش چ طور بود موندم به ios5.0.1 ببرم یا نه:|

RezaRazeR

کاربر سایت
Feb 4, 2008
2,432
نام
Reza
سلام...
میخوام یه ipod 4th gen بگیریم...جای مطمئن کجا هست من برم بخرم؟؟...قیمت هم خوب باشه...(تهران)
pm بدید لطفاً یا تو پروفایلم بگید...
ممنون

BehzaDG

کاربر سایت
Nov 28, 2006
1,820
دوستان من با Wallpaper گذاشتن تو 3GS مشگل دارم....
از يكي از دوستان هم كه سوال كردم گفت تو 3GS بايد با برنامه Wallpaper بزاري ، گفت WallPaper HD رو دانلود كن باهاش ميشه ، من دانلود كردم ولي از طريق اينترنت بايد بزاري..
كسي يه راه حل ساده يا يه برنامه كه دنگ و فنگ نداشته باشه ميشناسه؟؟
ويرايش : تقريبا حل شد

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر