تمام سوالات و مشکلات مربوط به iPhone, iPod Touch

God_of_game

کاربر سایت
May 10, 2008
2,025
دوستان برنامه های appstore به 300 هزار تا رسید !!!
یعنی 5000 برنامه رو در طول 2 ماه درست کرده و در appstore قرار دادن که بیشترینش game و book بوده !!!

05lxh60k9cbfsbdsedl3.jpg

آخرین ویرایش:

Farzan X360_PS3

کاربر سایت
Oct 10, 2007
533
نام
فرزان
دوستان من امروز با پی سی سویت یه بازی ریختم تو ایفون ولی الان دیگه هیچ کدوم از app کار نمی کنه میره تو و سریع میپره بیرون چند بار ریست هم کردم درست نشد چه کنم؟

Danteppc

کاربر سایت
Dec 29, 2008
995
دوستان من امروز با پی سی سویت یه بازی ریختم تو ایفون ولی الان دیگه هیچ کدوم از app کار نمی کنه میره تو و سریع میپره بیرون چند بار ریست هم کردم درست نشد چه کنم؟

سلام
اگ آیفونت ورژن 4.0 نیستش :
دوباره appsync رو از cydia نصب کن درست میشه...
( دیگه هم از pc suite برای نصب برنامه استفاده نکن که آشغاله . بد نیست یه تاپیک برای استفاده صحیح از iTunes بزنیم که دیگه دوستان از برنامه های دیگه استفاده نکنن )
اگه ورژن 4.0 هستش :
واسه منم اینجوری می شد که آپدیتش کردم به 4.1 درست شد.

آخرین ویرایش:

Lord gamer

کاربر سایت
Aug 19, 2010
47
نام
OMID
با سلام به خدمت دوستان
من میخوام iPod Touch بگیرم که الان مدل جدیدش هم به بازار اومده میخوام سوال کنم از دوستان که آیا این مدل جدید با توجه به رزولوشن بالا 640*960و دوربین وبا توجه به قیمت بالاتر(8GB=340000) نسبت به سری قبلی صرف میکنه؟یا ما همون مدل3G بگیریم کفایت میکنه؟ومیخوام ببینم آیا iPod new16G هم داره چون من تو سایت digikala گشتم راجع به 16G قیمتی نداشت.و میخواستم ببینم آیا دوربین روی iPod جدیدا 5مگا پیکسله؟و اینکه آیا iPod جدیدارو میشه jailbreak کرد و ازitunes به راحتی نرم افزار و بازی DL کرد؟و آخرین سوال اینکه میشه از همون اول که iPod میخری راحت موزیک و عکسو فیلم بریزی توش یا دردسر داره؟

البته با عرض شرمندگی من به دلیل کمبود وقت نتونستم سایتو بگردم وگرنه حتما چیزای خوبی پیدا میکردم.اگر هم فرومی در سایت هست که به طور کامل راجع به iPod نوشته باشه ممنون میشم واسه ما بفرستید تا اطلاعاتمون تکمیل بشه.
>:d<:d
دم همه گرم

ar22

کاربر سایت
Jul 3, 2008
2,228
نام
آریو
با سلام به خدمت دوستان
من میخوام iPod Touch بگیرم که الان مدل جدیدش هم به بازار اومده میخوام سوال کنم از دوستان که آیا این مدل جدید با توجه به رزولوشن بالا 640*960و دوربین وبا توجه به قیمت بالاتر(8GB=340000) نسبت به سری قبلی صرف میکنه؟یا ما همون مدل3G بگیریم کفایت میکنه؟ومیخوام ببینم آیا iPod new16G هم داره چون من تو سایت digikala گشتم راجع به 16G قیمتی نداشت.و میخواستم ببینم آیا دوربین روی iPod جدیدا 5مگا پیکسله؟و اینکه آیا iPod جدیدارو میشه jailbreak کرد و ازitunes به راحتی نرم افزار و بازی DL کرد؟و آخرین سوال اینکه میشه از همون اول که iPod میخری راحت موزیک و عکسو فیلم بریزی توش یا دردسر داره؟

البته با عرض شرمندگی من به دلیل کمبود وقت نتونستم سایتو بگردم وگرنه حتما چیزای خوبی پیدا میکردم.اگر هم فرومی در سایت هست که به طور کامل راجع به iPod نوشته باشه ممنون میشم واسه ما بفرستید تا اطلاعاتمون تکمیل بشه.
>:d<:d
دم همه گرم
ببین من از طرف کسی حرف میزنم که هم آیپاد هم آیپد و هم آیفون داره:
صرف میکنه.
16 نداره فقط 8/32/64 داره.
آره 5 مگاپیکسله و دیگه میشه روی هر فرمویری که بیاد جیل بریکش کرد.
از آیتوز باید پنیر شکن داشته باشی ولی وقتی جیل بریک کردی میتونی برنامه های کرک شده رو از سایت http://apptrackr.org/ دانلود کنی.
باید برنامه ی آیتونز رو داشته باشی تا آهنگ و اینا رو توش بریزی.
تبلیغ نباشه ولی این فروم , فروم کلی در رابطه با همه ی محصولات اپل به فارسی هستش. موفق باشید.

Lord gamer

کاربر سایت
Aug 19, 2010
47
نام
OMID
دمت گرم ar22 :thumbsup: :arrowd:

راستی یه سوال دیگه تو سایت خود apple قیمت new iPod touch اینطوری زده: 32GB =299$ 8GB=229$ 64GB=399$
این جریانش چیه؟یعنی واقعا یه iPod touch 32GB new تو ایران که 440000 تومنه نسبت به سایت خود اپل 140000 تومن اختلاف داره؟

54M113

کاربر سایت
Dec 28, 2006
4,435
نام
علی
دمت گرم ar22 :thumbsup: :arrowd:

راستی یه سوال دیگه تو سایت خود apple قیمت new iPod touch اینطوری زده: 32GB =299$ 8GB=229$ 64GB=399$
این جریانش چیه؟یعنی واقعا یه iPod touch 32GB new تو ایران که 440000 تومنه نسبت به سایت خود اپل 140000 تومن اختلاف داره؟
الان این تعحب داره ؟
iPhone 4 32GB که زده 699$ در ایران بالای 1 میلیون فروخته میشه چی ؟

Lord gamer

کاربر سایت
Aug 19, 2010
47
نام
OMID
پایـتخت و بازار مـوبایل ایــران اومده - کمترین قیمت مربوط به دو هفته پیش : 415 - 32 گیگ
جیلبریک (هک) هم شده

مطمئني؟چون من تو سايت digikala ديدم زده بود 445000.
اگر اينطوري باشه خيلي خوبه ميتوني بگي كجاست ما يه آمار بگيريم؟
راستي يه سوال ديگه هم داشتم iPod touch 32 new از iPod touch 8 new بهتره؟چون من شنيدم هر چي ظرفيت بالا بره cpu قويتره مثلا تو لود بازي بهتره.اين مسئله تو iPod touch 4 هست؟

:-?:hurted1:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر