تلویزیون میلیاردی در ایران

پژمان

کاربر سایت
May 21, 2007
1,277
نام
پژمان
خوب پس همه فهمیدیم پلاسما نه ال ای دی یا ال سی دی!!! خیلی مهمه
خود منم تو پلاسما رقیبی برای panasonic نمی بینم فقط یک رقیب داره که خداوکیلی غولی بود باسه خودش خدا بیامرد
اونم پلاسمای پایونیر بود که تصاویر hd رو خیلی با کیفیت نشون میداد
-------------------------
حالا همه این حرفارو زدیم با این کانال های انالوگ چرت ایران یا کانال های mpeg4 اخه میخوایم چیرو ثابت کنیم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
اول و اخر تی وی 100 تومانی با 600 میلیونی یکی میشن :d

ravi

کاربر سایت
Nov 20, 2008
2,794
خوب پس همه فهمیدیم پلاسما نه ال ای دی یا ال سی دی!!! خیلی مهمه
خود منم تو پلاسما رقیبی برای panasonic نمی بینم فقط یک رقیب داره که خداوکیلی غولی بود باسه خودش خدا بیامرد
اونم پلاسمای پایونیر بود که تصاویر hd رو خیلی با کیفیت نشون میداد
-------------------------
حالا همه این حرفارو زدیم با این کانال های انالوگ چرت ایران یا کانال های mpeg4 اخه میخوایم چیرو ثابت کنیم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
اول و اخر تی وی 100 تومانی با 600 میلیونی یکی میشن :d

توی اون لیستی که صفحه قبل هست و بهترین تلویزیون ها انتخاب کرده یکی در میون سامسونگه.....
البته تمرکز سامسونگ روی LED هستش و زیاد روی پلاسما کار نمیکنه....
من طرفدار سامسونگ نیستم ولی اینکه بگی پاناسونیک از همه بهتره یه خورده بچه گونه است....

در ضمن واسه مصرف کننده خیلی مهم نیست کدوم Tv رنگ مشکی رو بهتر نشون میده یا رنگ مشکی واقعی تری داره و رنگ ها رو طبیعی تر نشون میده و واسه مصرف کننده کیفیت تصویر خوب و طراحی زیبا و امکانات زیاد و قیمت مناسب مهمه و خیلی به مسائل فنی توجه نمیکنند....

حالا یه نفر میخواد تلویزیون بخره و میره تو بازار مدلهای مختلف رو میبینه و با توجه به همین مواردی که گفتم انتخاب میکنه....
کلا توی ایران پلاسما طرفدار نداره و همه بیشتر تصویر LED رو میپسندن....

قبلا هم پست دادم ولی پاک شده دیگه حوصله ندارم مثل قبل توضیح کامل بدم و فقط به بعضی موارد اشاره کردم....

Last edited by a moderator:

DieDie

کاربر سایت
Feb 28, 2010
2,772
دلیل گرونیش چیه؟ چه چیز خارق العاده ای داره؟
152 اینچ بزرگترین تی وی جهان
رزولوشن چهار برابر full hd
رسپانس تایم 1 نانو ثانیه خیلی سریعتر از میلی ثانیه
24,883,200 ساب پیکسل
پیکسل level بودن سیستم نوردهی یعنی نور پردازی در حد پیکسل
8,294,400 منطقه برای نور دهی در برابر بهترین الی ای دیای local dimm که فقط 512 تا منطقه برای نوردهی دارن!!!

من نمیدونم چرا پست های دیگران و خود من پاک میشه!!!!

توی اون لیستی که صفحه قبل هست و بهترین تلویزیون ها انتخاب کرده یکی در میون سامسونگه.....
البته تمرکز سامسونگ روی LED هستش و زیاد روی پلاسما کار نمیکنه....
من طرفدار سامسونگ نیستم ولی اینکه بگی پاناسونیک از همه بهتره یه خورده بچه گونه است....

در ضمن واسه مصرف کننده خیلی مهم نیست کدوم Tv رنگ مشکی رو بهتر نشون میده یا رنگ مشکی واقعی تری داره و رنگ ها رو طبیعی تر نشون میده و واسه مصرف کننده کیفیت تصویر خوب و طراحی زیبا و امکانات زیاد و قیمت مناسب مهمه و خیلی به مسائل فنی توجه نمیکنند....

حالا یه نفر میخواد تلویزیون بخره و میره تو بازار مدلهای مختلف رو میبینه و با توجه به همین مواردی که گفتم انتخاب میکنه....
کلا توی ایران پلاسما طرفدار نداره و همه بیشتر تصویر LED رو میپسندن....

قبلا هم پست دادم ولی پاک شده دیگه حوصله ندارم مثل قبل توضیح کامل بدم و فقط به بعضی موارد اشاره کردم....
دلیل اینکه پلاسما تو ایران زیاد طرفدار نداره اینه که تصویر پلاسما زیر نور زیاد مثل مغازه ها دچار افت کیفیت تصویر میشه ولی زیر نور متعارف و کم مثل منزل تصویرش فوق العاده بهتره اگه شما بری یه مغازه مثل نمایندگی سامسونگ و پاناسونگ که هم ال ای دی دارن هم پلاسما بخوای نور مغازه رو کم کنن در حد نور خونه متوجه تصویر خیلی عالیه پلاسما میشی.

Ram1n

다이나 밋
ناظم انجمن
Jul 5, 2007
6,560
نام
رامین
برای بار آخر میگم این بحث رو تمومش کنید نیازی به اثبات چیزی نیست توضیحات کاملا مشخصه خیلی ساده میشه تست و بررسی اکثر مدل ها رو تو نت خوند !

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر