تلویزیون مناسب hd برای xbox 360

pcgamer

کاربر سایت
Aug 28, 2006
1,748
نام
سیاوش
ارزون ترین تلویزیون 1080 HD برای 360 چنده؟اینچش پایین باشه طوری نیست چون واسه اتاق می خوام نه سالون
مانیتور wide screen هم هست که کیفیت hd بده.قیمت می خوام.ممنون:love:

nima_rock

کاربر سایت
Jun 11, 2008
48
نام
نيما
سلام دوستان من يه تلويزيون panasonic 29
tx-29p800r دارم 1080i رو ساپورت ميكنه اما مشكلم اينه 1.اصلا تلويزيون من hd ?
2.وقتي 360رو روشن ميكنم بالا و پايين تصويرم سياه ميشه يعني wide screen
تو بخش تنظيمات هم 1080i رو زدم حالا راهي هست كه سياهي بالا و پايين تصوير تلويزيونم بره؟ چون خيلي حال گيري ميشه اينجوري لطفا كمكم كنيد:(

MOHSENKHORE

کاربر سایت
Jul 5, 2008
30
نام
محسن
ارزون ترین تلویزیون 1080 HD برای 360 چنده؟اینچش پایین باشه طوری نیست چون واسه اتاق می خوام نه سالون
مانیتور wide screen هم هست که کیفیت hd بده.قیمت می خوام.ممنون:love:
بهت پیشنهاد می کنم سامسونگ بردار چون قیمتاش مناسب و کیفیتش هم عالی ترین هست البته کیفیت sony هم خوبه ولی قیمتهاش بالا هست . از نظر ظاهر هم که سامسونگ رقیب نداره ، من خودم موقعی که قصد خرید داشتم خیلی تحقیق کردم آخرش فهمیدم که سامسونگ بهنرینه الان بعد از یک سال هم کاملا راضیم . پس اگه می خوای برداری اگر پولش برات مهم نیست بین سامسونگ و سونی یکی رو انتخاب کن(ولی بازم من باشم سامسونگ بر میدارم:smile:) ولی اگر قیمت مناسب می خوای سامسونگ بردار مطمئن هم باش نه تنها از سونی چیزی کم نداره خیلی هم وضوح و شفافیت تصویرش بهتره
در ضمن اگر هم قیمت خیلی پایین می خوای ایکس ویژن بردار خیلی خیلی قیمتاش مناسب هست موقعی که ما 40 سامسونگ 2.5 خریدیم ، ایکس ویژن 40، 1200000 تومن بود .
در ضمن کیفیت تصویر رو خیلی راحت می تونی داخل فروشگاههایی که از همه مارکا همزمان کنار هم دارن پخش می کنن مقایسه کنی
به هر حال موفق باشی

virtual30t

کاربر سایت
Jul 5, 2007
1,124
نام
روشن
میخواستم ببینم نظرتون در مورد تلویزیون LCD براویای KLV-40s310 چیه ؟
full hd نیس ، فرقش با full hd که رزولوشنشون 1080p چقدر معلومه ؟
من 37 اینچشو دارم. تا الان که مشکلی نداشته. کیفیتشم که عالیه. کنتراستشم فکر کنم 10000:1 باید باشه. از موتور براویا استفاده می کنه. فقط اینکه یه مقدار قیمتش نسبت به بقیه tv ها گرونتره.

pcgamer

کاربر سایت
Aug 28, 2006
1,748
نام
سیاوش
بهت پیشنهاد می کنم سامسونگ بردار چون قیمتاش مناسب و کیفیتش هم عالی ترین هست البته کیفیت sony هم خوبه ولی قیمتهاش بالا هست . از نظر ظاهر هم که سامسونگ رقیب نداره ، من خودم موقعی که قصد خرید داشتم خیلی تحقیق کردم آخرش فهمیدم که سامسونگ بهنرینه الان بعد از یک سال هم کاملا راضیم . پس اگه می خوای برداری اگر پولش برات مهم نیست بین سامسونگ و سونی یکی رو انتخاب کن(ولی بازم من باشم سامسونگ بر میدارم:smile:) ولی اگر قیمت مناسب می خوای سامسونگ بردار مطمئن هم باش نه تنها از سونی چیزی کم نداره خیلی هم وضوح و شفافیت تصویرش بهتره
در ضمن اگر هم قیمت خیلی پایین می خوای ایکس ویژن بردار خیلی خیلی قیمتاش مناسب هست موقعی که ما 40 سامسونگ 2.5 خریدیم ، ایکس ویژن 40، 1200000 تومن بود .
در ضمن کیفیت تصویر رو خیلی راحت می تونی داخل فروشگاههایی که از همه مارکا همزمان کنار هم دارن پخش می کنن مقایسه کنی
به هر حال موفق باشی
منم الان مانیتور و تی وی خونمون سامسونگ خیلی راضیم
من گفتم اینچ بالا نمی خوام:biggrin1: 40 که زیاده چون واسه اتاق می خوام زیاد بزرگ باشه به درد نمی خوره.در ضمن قیمتش واسم زیاده رو 400-500 تلویزیون اچ دی گیر نمی یاد مثلا 22 اینچ ایکس ویژن داریم.اگه نه که فکر مانیتور واید اسکرین باشم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

M3M

کاربر سایت
Dec 23, 2007
410
من گفتم اینچ بالا نمی خوام:biggrin1: 40 که زیاده چون واسه اتاق می خوام زیاد بزرگ باشه به درد نمی خوره.در ضمن قیمتش واسم زیاده رو 400-500 تلویزیون اچ دی گیر نمی یاد مثلا 22 اینچ ایکس ویژن داریم.اگه نه که فکر مانیتور واید اسکرین باشم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

فکر نکنم رو 400 500 بتونی full hd گیر بیاری به نظر من برو به سراغ مانیتور واید چون تو این رنج یه دونه Tv 22 اینچ سامسونگ هست که فکر نکنم زیاد خوب باشه

MOHSENKHORE

کاربر سایت
Jul 5, 2008
30
نام
محسن
ایکس ویژن مینیمومش 32 هست ، قیمتش رو دقیقا نمی دونم ولی وقتی 32 سامسونگ حدودا 900 هست ، 32 ایکس ویژن احتمالا همون دور و بر500-400 در میاد

no_d_i_e

کاربر سایت
Aug 30, 2008
81
نام
بهرام
سلام دوستان من يه تلويزيون panasonic 29
tx-29p800r دارم 1080i رو ساپورت ميكنه اما مشكلم اينه 1.اصلا تلويزيون من hd ?
2.وقتي 360رو روشن ميكنم بالا و پايين تصويرم سياه ميشه يعني wide screen
تو بخش تنظيمات هم 1080i رو زدم حالا راهي هست كه سياهي بالا و پايين تصوير تلويزيونم بره؟ چون خيلي حال گيري ميشه اينجوري لطفا كمكم كنيد:(

به نظر من باید از تنظیمات نمایش تصویر هست... تو ال جی این تنظیم هست حالا از پاناسونیک خطری ندارم:biggrin1:

MOHSENKHORE

کاربر سایت
Jul 5, 2008
30
نام
محسن
بروبچ X.VISION خوبه؟
2 Miga pixel هست و HDMI داره.
شک نکن که کیفیتش به هیچ وجه به پای سامسونگ و سونی و حتی ال جی نمیرسه ولی قیمتش شک نکن که خیلی خیلی خوبه :biggrin1:
در کل اگه بودجت محدوده می خوای بگیری بگیر درسته که به پای بقیشون نمی رسه ولی خب بد نیست

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر