تلویزیون مناسب hd برای xbox 360

Mehran.Tabeshi

کاربر سایت
Sep 7, 2007
260
نام
Mehran
دوستان من با مانیتور 360 بازی می کنم ! و از ورودی و خروجی و .... هم سر در نمیارم ! :( میخواستم ببینم با تلویزیون samsung plano 29 میشه بازی کرد ! ورودی و خروجی هم از این 3 تایی ها داره ! :biggrin1: شرمنده من نمیدونم چیه ! :((

با تشکر ...:love:

Nima

مدیر انجمن
Feb 25, 2007
8,037
نام
نیما
F81 اومده ، قیمت 40 اینچش 3 تومن ( البته یه Home Cinema هم باهاش هست )

راستی محمد رضا جان این Full HD که گفتی 37 اینچه ، چه مارکی هست و مدلش چیه ؟ کجا دیدی ؟

ldghn

کاربر سایت
Oct 20, 2005
2,576
نام
Milad

راستی محمد رضا جان این Full HD که گفتی 37 اینچه ، چه مارکی هست و مدلش چیه ؟ کجا دیدی ؟

نیما جان کجا دیدی F81 رو؟
بعد این Home Cinema که روش میدن چه مدلی هستش؟؟

StaR

کاربر سایت
Nov 13, 2007
890
نام
امیرحسین
سلام دوستان
بنظر شما r81 سامسونگ مدل خوبیه چون من تا اخر هفته یه ال سی دی میگیریم
اگه شما هم مدل خوبی سراغ دارین تا یک میلیون و نیم معرفی کنید

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
دوستان من با مانیتور 360 بازی می کنم ! و از ورودی و خروجی و .... هم سر در نمیارم ! :( میخواستم ببینم با تلویزیون samsung plano 29 میشه بازی کرد ! ورودی و خروجی هم از این 3 تایی ها داره ! :biggrin1: شرمنده من نمیدونم چیه ! :((

با تشکر ...:love:

سلام دوستان
بنظر شما r81 سامسونگ مدل خوبیه چون من تا اخر هفته یه ال سی دی میگیریم
اگه شما هم مدل خوبی سراغ دارین تا یک میلیون و نیم معرفی کنید

N81 - R81 - LN-T4065F

این ها بهترین انتخاب هستن.

من خودم N81 استفاده کردم و حرف نداره.

Star جان همون R81 بگیری خیلی خوبه.

Nima

مدیر انجمن
Feb 25, 2007
8,037
نام
نیما

نمایندگی سام سرویس توی پایتخت ... نپرسیدم مدل HC رو .

N81 - R81 - LN-T4065F

این ها بهترین انتخاب هستن.

من خودم N81 استفاده کردم و حرف نداره.

Star جان همون R81 بگیری خیلی خوبه.

بستگی داره چقدر بخای پول بدی ، این مدل F81 خیلی با مدل های دیگه تفاوت داره و خیلی خیلی بهتره ، چون اولا 100 هرتز هست و این یک تکنولوژی جدید توی LCD هاست ، و کنتراستش هم 25000 هست که برای یک LCD فوق العاده ست .

بعد از اون هم M81 بهترینه .

daryaybikaran

کاربر سایت
Jun 3, 2007
25
من خودم سری s sony را خریدم صفحه ضد انعکاس و نشکن اگه قیمتش برات مهم نیست بهترین انتخاب سری x sonyمیباشد که full hd و کنتراست 1به10000 و قابلیت ساخت رنگهای زنده رو داراست و 2 تیونر 31 خروجی و ورودی

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
نمایندگی سام سرویس توی پایتخت ... نپرسیدم مدل HC رو .

بستگی داره چقدر بخای پول بدی ، این مدل F81 خیلی با مدل های دیگه تفاوت داره و خیلی خیلی بهتره ، چون اولا 100 هرتز هست و این یک تکنولوژی جدید توی LCD هاست ، و کنتراستش هم 25000 هست که برای یک LCD فوق العاده ست .

بعد از اون هم M81 بهترینه .

دوست عزیز همه که میلیونر نیستن.بعدشم مردم نمی خوان از این LCD ها برای ابرکامپیوتر استفاده کنن.

تلویزیون با توه به امکانات عالی که داره باید قیمتش هم برای خریدار مناسب باشه.الان R81 و N81 قیمت های مناسبی دارن.کنتراست 10000:1 هم فکر کنم کافی باشه برای یه کنسول.

آدم می تونه روی مانیتور با کنتراست 3000:1 هم بازی کنه.چه فرقی می کنه.

مهم اینه که کیفیت برای بازی کردن مطلوب باشه.

درست هست که F81 و M81 عالی هستن ولی قیمتاشون برای همه خریداران قابل هضم نیست.فردا هم سری D81 و C81 میاد بهتر از این ها ولی قیمت هاشونم بالاتر از این هاست.

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
بزرگترین عیب در Lcd Tv ها که خیلی از دوستان نمی دونن این هست که بعد از یه مدت زمانی قسمتی از صفحه که تصویر ثابتی در اون قسمت بوده پیکسل هاش می سوزه.

به طور مثال اگر گوشه تصویر در هنگام بازی قسمت نشون دهنده خشاب های تفنگ باشه.چون این بخش ثابت هست باعث فشار آوردن به پیکسل ها میشه و باعث از کار افتادن یا سوختنشون میشه.یعنی ممکنه سایه ای از همون تصویر خشاب در زمان خاموشی تلویزیون به چشم بیاد.

البته این مشکل رو شرکت هایی مثل سامسونگ و مخصوصا سونی تا یه جایی تونستن حلش کنن.فقط تونستن کاری کنن که مدت زمان ایجاد این مشکل خیلی زیاد باشه.یعنی این مشکل ممکنه بعد از بیش از 2 یا 3 سال یا حتی بیشتر بیفته.

این مشکل به صورت هشدار در راهنمای همراه تلویزیون های سامسونگ دیده میشه.

ldghn

کاربر سایت
Oct 20, 2005
2,576
نام
Milad
الان R81 و N81 قیمت های مناسبی دارن.کنتراست 10000:1 هم فکر کنم کافی باشه برای یه کنسول.

درست هست که F81 و M81 عالی هستن ولی قیمتاشون برای همه خریداران قابل هضم نیست

مگه M81 و F81 چقدر با N81 اختلاف قيمت دارند که شما اينجوری ميگيد؟!!!!!!
M81 همش 200 300 تومان گرون تره F81 هم که قيمتش رو نيما گفت .تقريباً 500 فرقشونه تازه اونم يه Home Cinema هم روش ميداند.و با توجه به امکانات و مشخصاتی که داره ارزشش رو هم داره

Nothing

کاربر سایت
Jan 27, 2007
982
نام
mohammad140 سابق !
من با توجه به پولم با یه کم پس انداز و کمک نیما جان می خوام یه 40 F71B بخرم.اخرین قیمتی هم که از سام سرویس ( سایت رسمی سام سرویس ) گرفتم 21.900.000 ريال .
تو ایران hd full کمتر از این پیدا می شه ؟

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
صحبتتون کاملا درسته.

اما بچه های سایت مطمئنا حاضر نیستن برای یه تلویزیون که می خوان باهاش PS3 یا XBox 360 بازی کنن بیشتر 1 میلیون 500 پول بدن.

hb.love

کاربر سایت
Nov 23, 2007
19
نام
حمید رضا اک
به نظر من سامسونگ F88bx از تمامی ال سی دی های بازار یک سطح بالاتر است
کنتراست 1به 25000
3تا ورودی Hdmi
Pc Input
تكنولوژي تصويرهاي متحرك 100hz Motidn Plus
تكنولوژي تقويت كننده رنگ De Color Enhancer
سيستم تقويت كننده صدا و سيستم افزايش سرعت زمان ظاهر شدن تصاوير بر صفحه تلويزيون
خدمات ویژه اعضا Vip
36 سال طول عمر این دسنگاه می باشد(استفاده روزانه 6 ساعت)
استفاده از محافظ صفحه نمایش

ldghn

کاربر سایت
Oct 20, 2005
2,576
نام
Milad
صحبتتون کاملا درسته.

اما بچه های سایت مطمئنا حاضر نیستن برای یه تلویزیون که می خوان باهاش PS3 یا XBox 360 بازی کنن بیشتر 1 میلیون 500 پول بدن.

خوب کسی که میخواد 1500 پول بده دیگه تنها دو انتخاب s81 و R81 رو داره.پس بحثی رو N81 , M81 , F81 باقی نمیمونه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر