تلویزیون مناسب hd برای xbox 360

pouyan33

کاربر سایت
Oct 24, 2010
24
ممنون. به نظر شما بهترینled کدام گزینه است چون 3D ها فعلا گزینه مناسبی نیست
در مورد قیمت با گارانتی و بدون گارانتی کمک کنید ممنون میشم قیمت اون شهر که نداربد ولی قسط خرید از اون جا را دارم
اتصال به pc با کابل VGAخوبه یا HDMI چون خروجی مستقیم HDMIسیستمم نداره کارت گرافگش قدیمی است فقط خروجی معمولی داره نه DVIداره نه HDMI .آیا تبدیل بزم از کیفیت کاهسته نمیشه خروجی صدا چطوره
نظرت در مورد EX700 46 چطوره با NE700فرقی نداره در مورد اصل بودن (مالزی) چه نشانی داره
این چطوره شارپ LC46LE820M

ravi

کاربر سایت
Nov 20, 2008
2,794
ممنون. به نظر شما بهترینled کدام گزینه است چون 3D ها فعلا گزینه مناسبی نیست
در مورد قیمت با گارانتی و بدون گارانتی کمک کنید ممنون میشم قیمت اون شهر که نداربد ولی قسط خرید از اون جا را دارم
اتصال به pc با کابل VGAخوبه یا HDMI چون خروجی مستقیم HDMIسیستمم نداره کارت گرافگش قدیمی است فقط خروجی معمولی داره نه DVIداره نه HDMI .آیا تبدیل بزم از کیفیت کاهسته نمیشه خروجی صدا چطوره
نظرت در مورد EX700 46 چطوره با NE700فرقی نداره در مورد اصل بودن (مالزی) چه نشانی داره
این چطوره شارپ LC46LE820M

دوست عزیز 3D ها هم اکثرا LED هستند و به خاطر امکانات بیشتر قیمت بالاتری دارند...در کل من سامسونگ رو پیشنهاد میکنم و مطمئن باشید در هر رنج قیمتی که خریداری کنید پشیمون نمیشید..:)

در مورد قیمت که نمیشه دقیق گفت ولی معمولا بسته به مدل و سایز بدنو گارانتی 400-800 تومن ارزون تر است....(اگه از نمایندگی سامسونگ خرید کنید همه جا قیمت یکسان است و قیمت مصوب سام سرویس رو به شما میدهند)

اگه خروجی HDMI ندارید برای دریافت صدا باید جداگانه سیمی رو وصل کنید ولی در مورد کیفیت بگم که HDMI کیفیت بهتری میده ولی آنچنان محسوس نیست و زیاد به اون اهمیتی ندید...

در مورد سوال آخر هم من EX700 رو پیشنهاد میکنم البته از بین اون سه مدل....

amir-aerospace

کاربر سایت
Nov 5, 2010
12
سلام دوستان. من قصد خريد يک LCD sumsung واسه 360 XBOX دارم. (بعد از خواندن مطالب فروم و نگاه کردن به جيب به اين نتيجه رسيدم.)
اتاقم عرضش حدودا 3 و گويآ 26 اينچ مناسبه.
ميخوام واسه ديدن تلويزيون و ماهواره هم ازش استفاده کنم.
خواستم بدونم کدام مدل مناسبتره؟آيا اين سري C هم هست مناسبه؟ چون يکي از دوستان گفت سراغش نريد!!
http://www.samsungcenter.ir/shop/index.php?cPath=42_49
LA26C465

LA26C475

LCD-26B470

LCDTV-26b350

سپاس

آخرین ویرایش:

amir-aerospace

کاربر سایت
Nov 5, 2010
12
سلام دوستان. من قصد خريد يک LCD sumsung واسه 360 XBOX دارم. (بعد از خواندن مطالب فروم و نگاه کردن به جيب به اين نتيجه رسيدم.)
اتاقم عرضش حدودا 3 و گويآ 26 اينچ مناسبه.
ميخوام واسه ديدن تلويزيون و ماهواره هم ازش استفاده کنم.
خواستم بدونم کدام مدل مناسبتره؟آيا اين سري C هم هست مناسبه؟ چون يکي از دوستان گفت سراغش نريد!!
http://www.samsungcenter.ir/shop/index.php?cPath=42_49
LA26C465

LA26C475

LCD-26B470

LCDTV-26b350

سپاس

bruce

کاربر سایت
Nov 6, 2005
656
نام
مهران

bruce

کاربر سایت
Nov 6, 2005
656
نام
مهران
آقا من یه TV میخواستم هم برای Xbox360 و هم برای PS3 :d......
علاقه هم ندارم قیمت زیاد بدم :d..فقط صفحه بزرگ باشه و تصویر بده برام کافیه ......
کدوم بهتره بگیرم :
http://lioncomputer.ir/index.php?product_id=1928

http://www.digikala.com/Default.aspx?Products=TV&Product=TV-Sharp-LCD-LC-32A37M-IR

http://www.digikala.com/?Products=TV&Product=TV-Sharp-LCD-LC-32D30BK

من واقعا تشکر میکنم که این قدر جواب ها زیاده و من نمیدونم از کجاش شروع کنم:((:((:((........بابا یکی به داد من برسه :(

saeedrah

کاربر سایت
Feb 9, 2006
227
نام
سعید رهبری
دوستان یک کمکم به من بدید
من می خوام یک پلاسما 50 اینچ بگیرم
چند تا سوال پیش اومده برام :
- سامسونگ بهتره یا پاناسونیک ؟ من خودم بیشتر تو فکر پاناسونیکم
- موندم که 720 بگیرم یا یه 400 تومان بزارم روش 1080 بگیرم. می خواستم ببینم نظر شما چیه ؟ تو گیمینگ و فیلم و اینا چه قدر اینا فرق داره ! توجه داشته باشید که 50 اینچه تلویزیون
- بعد من شنیدم از بانه بگیرم برام خیلی بهتر در می آد. می ارزه این کارو کنم؟ یا مثلا کیش :d?

pouyan33

کاربر سایت
Oct 24, 2010
24
دوست عزیز 3D ها هم اکثرا LED هستند و به خاطر امکانات بیشتر قیمت بالاتری دارند...در کل من سامسونگ رو پیشنهاد میکنم و مطمئن باشید در هر رنج قیمتی که خریداری کنید پشیمون نمیشید..:)

در مورد قیمت که نمیشه دقیق گفت ولی معمولا بسته به مدل و سایز بدنو گارانتی 400-800 تومن ارزون تر است....(اگه از نمایندگی سامسونگ خرید کنید همه جا قیمت یکسان است و قیمت مصوب سام سرویس رو به شما میدهند)

اگه خروجی HDMI ندارید برای دریافت صدا باید جداگانه سیمی رو وصل کنید ولی در مورد کیفیت بگم که HDMI کیفیت بهتری میده ولی آنچنان محسوس نیست و زیاد به اون اهمیتی ندید...

در مورد سوال آخر هم من EX700 رو پیشنهاد میکنم البته از بین اون سه مدل....
کابل HDMIبرای XBOX360 به LCD EX700 46 سونی میخواستم
چه نسخه ای چه معدلی مناسبه

آخرین ویرایش:

Miesam

کاربر سایت
Sep 23, 2005
6,142
نام
Miesam Sh
دوستان یکی میتونه یه LCD یا LED هر کدوم بهتر هست به من پیشنهاد کنه؟ 40 اینچ تا 46 باشه و قیمتشم از 1.5 بیشتر نشه؟ هم برای بازی میخوام هم برای تلویزیون دیدم یه جورایی هم تلویزیون عمومی باشه هم برای X360، چی پیشنهاد میکنید؟

با یکی از نمایندگی های سامسونگ که صحبت میکردم میگفت LED بهتره برای بازی نمیدونم چرا! ولی خب LED تا جایی که اطلاع دارم کمی گرون تر از LCD هست و تجربه عملی خودم از نزدیک تفاوت زیادی احساس نکردم حالا کسایی که کار کردن به نظرشون چه جوریاست؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر