تلاش برای خارج کردن ایران از لیست سیاه مایکروسافت

Kevin-1993

کاربر سایت
Oct 1, 2010
274
نام
محمد
تکلیفت که با خودت معلوم نیست.اگه وان بده پس تو چرا خریدی؟اگه ماکروسافت فلانه چرا با خرید کنسولش حمایتش میکنی؟اصلا معلوم نیست فازت چیه فکر میکنم فقط کامنت میزاری که تعداد پستات بره بالا.در نهایت فکر نکنم اصلا کنسول داشته باشی.:>

من چون XONE هک نشده فکر میکردم مایکروسافت کسی رو بن نمیکنه. یعنی فکر میکردم فقط کسانی که کنسول رو هک کنند بن میکنه مثل ۳۶۰.
من یادم نمیاد گفته باشم وان بده.
الآن هم که آقا فردین مدرک گذاشته که مایکروسافت وان هم بن میکنه درحالی که هک نشده، دارم میگم چون برای مایکروسافت سود داره به نظر شخصیم فعلاً بن نمیکنه. به نظرم تا وقتی کنسول هک نشه بن نمیکنه. ولی به هرحال هرلحظه امکان و بهانه کافی برای بن شدن وجود داره.
من نگفتم مایکروسافت بده. تمامی شرکت های دنیا اینطوری هستند تا زمانی که مشتری براشون سود داشته باشه کاری باهاش ندارند.

من اینقدر کوتاه فکر نیستم که افتخارم تعداد پستها باشه. مگه اصلاً افزایش تعداد پست برای شما افتخار محسوب میشه؟!
من حتی نمیدونم چندتا پست ارسال کردم الآن هم که شما گفتی باز هم نگاه نکردم ببینم چندتا پست ارسال کردم.
میگن زمان اعراب ۱۴۰۰ سال پیش قبیله ها به تعداد مرده هاشون افتخار میکردند. الآن هم چیزی عوض نشده فقط تعداد مرده ها شده تعداد پست ها.

- - -ویرایش - - -

اگه استور ویندوز 10 باز بشه به ضرس قاطع استور XONE هم ردیف میشه:>

YvZc.jpg

@Kevin-1993
ایکس باکستو نفروختی؟ اگه امشب فیل اسپنسر با زنش دعواش بشه بیچاره میشیا:-b:d
سلام.
نه هنوز نفروختم.
البته ویندوز ۱۰ یک دستگاه نیست بلکه یک نرم افزاره.
حالا شماها که زیاد دیجیتالی خرید نمیکنید چیکارش داذید؟ بذارید با کریو خرید کنید.
طبق قوانین امریکا انتقال وسایل ارتباطی مثل موبایل یا لپتاپ، آی پد و نرم افزار به ایران مشکلی نداره ولی کنسول مشکل دااره.
البته من فعلاً کنسول رو درحالت آفلاین گذاشتم تا به اینترنت وصل نشه بنمون کنند. تا فردا پس فردا برم قیمت PS4 بگیرم ببینم اینو چند میخرن. پولمون میرسه یا نه.
آخه با توجه به شانسی که ما داریم، مطمئنم اولین نفر منو بن میکنه.

آخرین ویرایش:

s_erosennin

کاربر سایت
Apr 5, 2012
235
نام
Salah
سلام!

آقا هرچند به نظر سخت میاد اینکه کاری رو صورت بدن، ولی در هر صورت ما هم به اشتراک گذاشتیم، امیدوارم این کمپین نتیجه داشته باشه ;)

sajjad++

کاربر سایت
May 9, 2014
1,862
نام
Sajjad
مثل اینکه واقعا جدی هستش اینو ببینید یک نفر بن شده این جواب ماکروسافت بهش بوده

99171754947967997717.png

چرا شایعه درست می کنی؟:|
چند صفحه قبل
این سوالی هست که وقتی Xbox One داشت میومد از بخش Enforcement پرسیدیم و جواب گرفتیم ازشون. سوال هم این بود که مایی که ایران هستیم میتونیم از Xone استفاده کنیم یا نه.
:|

آخرین ویرایش:

The Mera Abides

Entierra tu primer juguete
کاربر سایت
Dec 26, 2012
442
نام
میلاد
من خودم شخصا تقریبا از یه سال پیش مکررا تویت میفرستادم درباره این قضیه به اسپنسر و لری هرب (یا همون نلسون) متاسفانه اصلا جوابمو هم نمیدادن.

Steven

کاربر سایت
Oct 24, 2007
472
Steven@

عکسی که من خودم صفحه قبل گذاشتم رو با تحریف دوباره اینجا میذارید؟! :| این مدلیش رو ندیده بودم دیگه. :|

والا اینو من توی یک سایت دیدم گذاشتم :d مال شماست شرمنده کی حال داره این همه صفحه رو بخونه :d;)بی وجدانای هستن اونا که برداشتن ما هم گفتیم یک جا دیدم :)

این سایت

- - -ویرایش - - -

چرا شایعه درست می کنی؟:|
چند صفحه قبل
:|

داداش شایعه چی :dبالا نوشتم که چی بوده

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,767
نام
Bahram
والا اینو من توی یک سایت دیدم گذاشتم :d مال شماست شرمنده کی حال داره این همه صفحه رو بخونه :d;)بی وجدانای هستن اونا که برداشتن ما هم گفتیم یک جا دیدم :)

این سایت

- - -ویرایش - - -

داداش شایعه چی :dبالا نوشتم که چی بوده
عكس فردين مربوط به دو صفحه قبله:|
همين جوري الان احتمالا اعضاي اون سايت فكر مي كنن موج جديد بن اومده، بعد ميرن به دوستاشون تو لايو مي گن كه يك نفر بن شده. بعد اون دوستا هم به بقيه ميگن و چند روز ديگه همه فكر مي كنن خبري شده :|:d

آخرین ویرایش:

Steven

کاربر سایت
Oct 24, 2007
472
همين جوري الان احتمالا اعضاي اون سايت فكر مي كنن موج جديد بن اومده، بعد ميرن به دوستاشون تو لايو مي گن كه يك نفر بن شده. بعد اون دوستا هم به بقيه ميگن و چند روز ديگه همه فكر مي كنن خبري شده :|:d

اتفاقا من اون خبرو اونجا خوندم که اینو تو این سایت دیدم واقعا یکمی دیدم نسبت به xbox one برگشت یعنی این قضیه بن کردن جدی هستش ؟؟ یا فقط شایعه

Kevin-1993

کاربر سایت
Oct 1, 2010
274
نام
محمد

اصلاً ما یه اعجوبه های وطنی ای داریم که نوبر هستند واقعاً.

اون آقا اومده یک تاپیک بدون دلیل مدرک ایجاد کرده و با کپی پیست و تحریف نوشته های بچه های اینجا شایعه درست کرده و N تا تشکر خورده و دانشمندان وطنی هم بدون تحقیق و پژوهش ۵ صفحه هم در موردش بحث کردند!
نویسنده تاپیک حتی شوخی های منم کپی پیست کرده! این دیگه واقعاً نوبره.

قبلنا فقط کپی پیست میکردن تحریف نمیکردن. تازگی ها گویا تحریف هم اضافه شده.
من خودم جای بیل گیتس بودم اگه این تاپیک رو میدیدم کل آی پی های ایران رو بن میکردم :d (این یک شوخی بود چون تحریم کردن کار انسانی ای نیست)
متأسفانه در کشور ما شایعه اینطوری الکی ایجاد و پخش میشه و مردم هم معمولاً شایعات رو بدون تحقیق و درخواست دلیل از طرف مقابل میپذیرند.

طبق آخرین تحقیقات من، مایکروسافت هیچ جا به صورت رسمی و عمومی اعلام نکرده که اگر از یک منطقه خاص وصل بشیم کنسول رو بن میکنه.
چون اگر قانونی وجود داشته باشه، باید رسمیت و عمومیت داشته باشه. چیزی که ما بهش میگیم قانون و این دو ویژگی رو نداشته باشه اسمش قانون نیست، نمیشه بهش گفت شایعه، حدس و گمان.

حالا با توجه به سؤالی که آقا فردین از متخصص انجمن وان پرسیده، و به گفته آقا فردین، شاید شاید و شاید اگر۱۰-۲۰ نفر یکی رو گزارش بدن، شاید شاید شاید کنسول طرف رو بن کنند.

آخرین ویرایش:

sajjad++

کاربر سایت
May 9, 2014
1,862
نام
Sajjad
دقیقا:|
pBZc.jpg

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر