تغییر سیاست های مایکروسافت گوش فرا دادن به نظر مخاطب بوده است و بس

A.R.A.$.H

کاربر سایت
Mar 26, 2013
3,070
نام
آرش
phil-spencer-new-mugshot.png

رئیس استدیو مایکروسافت آقای Phil Spencer اعلام کردند که تغییر سیاست های مایکروسافت پیرامون Xbox One فقط یک رابطه دو طرفه متقابل با مشتری بوده است.
بعد از انتشار این خبر (http://forum.bazicenter.com/thread81076/) و صحبت های Andrew House آقای Spencer در Eurogamer به این موضوع پاسخ دادند و می گویند عده خاصی از مردم می خواهند بگویند تغییر سیاست های مایکروسافت چیز بدی است. اما این تغییرات فقط گوش فرا دادن به نظر مخاطب بوده است و بس.
سخنان ایشان:
برخی مردم سعی دارند بگویند کاری که ما می کنیم یک چیز بد است.رابطه متقابل با مشتری بایستی هسته کار قرار گیرد.اگر واقعا این قابلیت را نداریم که به حرف مردم پیرامون آنچه درباره کنسول ما می گویند گوش فرا دهیم، پس با افرادی که در پلتفرم ما سرمایه گذاری می کنند بیش از حد رابطه نداریم.ما هم اکنون یک دید داریم و ما پیرامون همان اکوسیستم دیجیتالی که در Xbox Live قرار خواهیم داد ایستاده ایم. این به عنوان یک فلسفه اصلی خواهد ماند. ما متوجه شدیم که مردم هنوز برای DRM دیسک ها در نسل حاضر هنوز ارزش قائلند و ما آن را به اکو سیستم دیجیتالی که میسازیم اضافه خواهیم کرد. این به معنی یک سری تاخییر پیرامون موارد دیجیتالی می باشد اما دید ما تغییر نکرده است.
Xbox One در ماه نوامبر عرضه خواهد شد.
VG247

pcgamer

کاربر سایت
Aug 28, 2006
1,748
نام
سیاوش
والا مخاطب ها فقط یک چیز میخوان سخت افزار برابر با پلی 4 ..مورد دیگه همه این حرف ها و تغییر سیاست ها ماله امار فروششون هست وقتی میبینن پلی 4 داره چند برابر میفروشه

J. Constantine

کاربر سایت
May 19, 2012
2,483
نام
علی
خب همینم درسته دیگه!! یه شرکت نمیتونه وایسه ببینه که داره به خاطر سیاست های غلط فروشش رو از دست میده که! بلکه با تغییر سیاست دوباره گیمران رو به خودش جذب میکنه!
آخه قصه اینه که اصلاح کردنه سیاستایه غلطش رو گوش دادن به گیمر میدونه:| نمیگه گندیدیم, حالا درسش کردیم که:| میگه به حرفه شما گوش دادیم:| یه نظر سنجی تو کشوری که پایرت بازم نیستن بزاری که DRM آری یا نه, (نه یه کلمه بیشتر, نه یه کلمه کمتر:D) به نظرت موافق بیشتره یا مخالف؟

SON OF HEAV3N

ESTEGHLAL
کاربر سایت
Oct 31, 2011
1,830
نام
روزبه
حالا شد گوش فرا دادن به حرف مشتری پس اون حرف چی بود که میگفت اینترنت ندارید 360 بخرید
به نظرم اسم این کار میشه به دنبال رد پای پول

MrElectricWizard

The Hawk Is Howling
کاربر سایت
Nov 6, 2011
3,638
نام
Mehrdad
loooôooooooooooooooool
اگه مایکرویی وجود نداشت سونی منتظر کی مینشست ببینه اول چه سیاستی اعمال میکنه اگه مردم راضی نبودن سری طبق رضایت مردم سیاستش رو بچینه؟ :))
با نظرات یه سری سونی فن نظرمون راجب مایکرو عوض نمیشه خوب هر شرکت و کمپانی واسه پوول خیلی کارها میکنه مهم اینه که به نظر طرفدارهاش گوش داده. شمام تو هر تاپیک مایکرو ولو شین عادت داریم :d

با کمال احترام...

چرا خودتونو با این دفاعیات مسخره خاص و عام میکنین؟

الان با چه ایده ای میگی loooooool?

سونی 8 سال حدودا زودتر از مایکرو تو این هنر و صنعت بوده تا حالا بالغ بر 400 میلیون کنسول فروخته (کلا) مایکرو 100 تا هم نه اونوقت اینکه بگیم مایکرو چشمش به سونیه loooooooooool داره؟

اگه نسل 7 بود باز یه چیزی اخه الان با این وضعیت؟ من نمیدونم تا کی میخواین خودتونو گول بزنین مایکرو اگه مشتری مدار بود از دوران اون طرف کی بود adam orth فک کنم که تمامه نت به drm فحش میدادن تغییر میداد که بعد رونمایی مجبور نشه بیخ و بن تغییر بده

اون موقع feedback نبود؟

خلاصه اسمش روشه "بازی" ارزش این بحث هارو نداره ولی خداوکیلی میانگین سنیه هممون حداقل 20 دیگه خودمونو مسخره نکنیم

آخرین ویرایش:

vahid_persia

کاربر سایت
Sep 30, 2005
333
من هر کاری کردم مغزم توان پردازش این جمله رو نداشت. میشه بیشتر توضیح بدید؟

پیشنهاد میکنم رمتو ارتقا بدی :d
منظور من اوایل لانچ 2 تا کنسول بود که xbox با بازی های انحصاری چون alan wake -gearse of war -halo -forze و...نسبت به ps3 بازیهای زیادی داشت . و همچنین سازندگان بازی با سیستم سل مشکل داشتن حتی جان کارمک یه انتقاد کرد و قیمت کنسول سونی هم بسیار گرانتر بود .

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,953
نام
فرهاد
پیشنهاد میکنم رمتو ارتقا بدی :d
منظور من اوایل لانچ 2 تا کنسول بود که xbox با بازی های انحصاری چون alan wake -gearse of war -halo -forze و...نسبت به ps3 بازیهای زیادی داشت . و همچنین سازندگان بازی با سیستم سل مشکل داشتن حتی جان کارمک یه انتقاد کرد و قیمت کنسول سونی هم بسیار گرانتر بود .

توضیحات شما با یک رم 128 هم قابل فهم هست. اولا لانچ این دو دستگاه یک سال اختلاف زمانی هست و بازیهایی که شما اسم بردی تا اونجایی که یادمه هیچ کدوم لانچ تایتل 360 نبودن. اگر منظورت انحصاری هست سونی هم در زمان لانچ این بود بازیها انحصاریش
1. Genji
2. Ridge Racer 7
3. Resistance
4. Mobile Suit Gundam

که البته اینام هست:

1. Untold Legends
2. Full Auto 2
تا اونجایی که یادمه. در مورد گرونی دستگاه هم به خاطر داشتن بلو-ری این قیمت بود.

vahid_persia

کاربر سایت
Sep 30, 2005
333
توضیحات شما با یک رم 128 هم قابل فهم هست. اولا لانچ این دو دستگاه یک سال اختلاف زمانی هست و بازیهایی که شما اسم بردی تا اونجایی که یادمه هیچ کدوم لانچ تایتل 360 نبودن. اگر منظورت انحصاری هست سونی هم در زمان لانچ این بود بازیها انحصاریش
1. Genji
2. Ridge Racer 7
3. Resistance
4. Mobile Suit Gundam

که البته اینام هست:

1. Untold Legends
2. Full Auto 2
تا اونجایی که یادمه. در مورد گرونی دستگاه هم به خاطر داشتن بلو-ری این قیمت بود.
خوب منم منظورم بازی های انحصاری ضعیف سونی اون اوایل گرون بودن دستگاه 1 سال تاخیر و....
در کل من با امضات خیلی حال کردم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر