تغییر انجمن از Vbulletin به XenForo

Democracy

Stay hungry. Stay foolish.
کاربر سایت
Feb 15, 2010
4,957
درود

یه خسته نباشید جانانه به تیم مدریتی سایت بابت این انتقال به Xen . دستتون درد نکنه. هرچند دلمون برای اون فروم قبلی تنگ شده ولی کم کم به این عادت میکنیم. نکته مهم قابلیتهای عالی و متعددی است که نسبت به قبل داریم و از نظر امنیتی خیلی نسبت به قبل بهتر هست. مشکلات رو هم که بقیه دوستان گفتند و انشاءالله به زودی حل میشه

باز هم خسته نباشید

LazaR AngeloV

کاربر سایت
Jul 14, 2011
4,702
نام
محمد مهدی
بیخیال بعضی ها که عادت کردند به قالب قبلی ، ولی یه سری " پوسته " با رنگ های تاریک تر اضافه کنید
تنها چیزی که خیلی اذیت می کنه در حال حاضر

موفق و پیروز باشید

• Like
Reactions: IMANOKA

Scαrface

Aspect of Life
کاربر سایت
Jan 17, 2010
3,204
نام
محمد
آقا چطوری میتونم کاری کنم امضا و آواتر کاربرها نشون داده نشه ؟ قبلا تنظیم کرده بودم ولی الان آپشنش رو پیدا نمیکنم .
ویرایش . برای امضا رو پیدا کردم ولی آپشنی برای نشون ندادن آواتار نمیبینم . خواهشا یکی بگه چطوری آف کنم تا کل اینترنت برام اسپویل نشده ...

آخرین ویرایش:

Maxxxx

کاربر سایت
Apr 18, 2015
378
نام
سعید
چقدر جذاب شده:cool:
البته کلی جای کار داره تا خوب بشه یادمه قبلا ام سر عوض شدن انجمن پردیس گیم همین مشکلاتی که بچه ها میگن داشت ولی به مرور زمان عالی میشه و همه عادت میکنن :p

Oakenshield

Fire and Cold Ashes
کاربر سایت
Jan 23, 2015
2,969
نام
محمد
با تشکر از مدیریت سایت. قالب خیلی خوب شده.
@Ali
شما قبلا فرموده بودید قالب سایت تغییر می کند و قالب فروم احتمالا نه. حالا چرا برعکس شد؟ :d

• Like
Reactions: Annunaki ™

Annunaki ™

کاربر سایت
Jan 14, 2014
3,734
نام
رضا.آ
بسیار حرفه ای و موجه تر از غالب قبلی
تبریک بابت تغییرات تازه بعد از یک دهه،
امیدوارم در مورد سایز اوتارها و امضاها و استفاده از bbcode ها مخصوصا برای استیم هم تجدید نظر بشه و پشتیبانی از اوتارها و امضاء با سایز بزرگتر و با کیفیت بیشتر به این cms افزوده بشه،

ALBERT WESK3R

THE FATHER OF SURVIVAL HORROR
Gold User
Feb 15, 2016
429
نام
بهزاد
چرا تاپیک ها رفته گوشه سمت چپ؟! نمیگم برش گردونید ولی یک سری از امتیازات قالب قبلی مثل نشان دادن تاپیک ها در قسمت پایین انجمن را برگردونید. خوشبختانه مثل اینکه تخلف ها هم دیگه نشون داده نمیشه. خداوکیلی چی بود این سیاست که مثلا تخلف ها را نشون میدادید!

امیدوارم تغییر و تحولاتی هم برای مدیران سبز رنگ انجمن داشته باشید. کاربران خسته شدند! یک خونه تکونی اساسی بکنید. به غیر از کسری کریمی طار یک تعدادی را تغییر بدید

• Like
Reactions: challengeeverything

mobile1199

_-[ BE THE BATMAN ]-_
Gold User
Jun 21, 2015
1,942
نام
MR.1199
درود
اول تبریک و خسته نباشید بابت قالب جدید :)
من و یه عده دیگه به قالب قبلی عادت کرده بودیم و خیلی راحت بودیم :D این قالب هم فقط یکم پیچیدگی بیشتری داره که فوقش به این هم عادت میکنیم :)
فقط اگه میشه این اسمایلی های قبل رو برگردونین خیلی خوب میشه . کل جذابیت پست دادن برای من اونا بود ...

• Like
Reactions: IMANOKA

Lord Stark

کاربر سایت
Aug 17, 2007
16,047
نام
معراج
اقا من قبلیه رو بیشتر دوست داشتم....البته به این هم عادت میکنیم ولی قبلی بهتر و راحت تر بود.

در هر صورت تبریک میگم

Ali

On The Day The Wall Came Down
Administrator
Sep 22, 2005
4,213
نام
علی
درود مجدد دوستان

قالب تیره تا آخر شب اضافه میشه، قالب سفید هم قطعا ویرایش میشه و ایراد هایی مثل سفیدی بیش از حد آن اصلاح میشه.
در حال حاضر BBCode ها در امضا فعال هستند و میتوانید به راحتی گیمر تگ های خودتون و قرار بدید، یک گزینه ای هم اضافه خواهد شد تا پروفایل ها را در زیر نام کاربری مثل نمایش بده.

اسمایلی ها هم قطعا اضافه خواهند شد، فقط امکان داره زمان ببره، چون الویت با اصلاحات قالب و نکات مهمتر هست.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر