تغییرات ایجاد شده روی xbox360 توسط خودتان

aiat_gamer

کاربر سایت
Mar 7, 2008
4,321
نام
ayat
shaggy

باد رو باید بده داخل تا مستقیم بخوره روی cpu و gpu

deja vu

داخلی کردن رو من توصیه نمیکنم چون ممکنه با نوسان تو کار دستگاه مشکل ایجاد کنه مثلا درایو رو بسوزونه.fullgame تجربش رو داره

G-uNiT|TheGame

کاربر سایت
Jul 13, 2008
119
نام
امیرعلی جعفری
تون دستگاه سیاهه که بقل کنسولته چیه؟

بدنه رو بریدم توی 360 پیداست

دور کنسولم که 1 خط بزرگ دور تا درو هست من 360 رو شیشه ای کرده بودم دو باره شیشه رو برداشتم و بدنه رو چسبوندم برای همین اینطوری شده D:

Iraj

کاربر سایت
Aug 5, 2006
1,218
نام
ایرج آیریان
واسه رنگ کردن کنسول !
آقا خلیل دستش درد نکنه یه آموزش کامل گزاشته بودن ! ولی به نظرم مرحله های زیاد و اعصاب خرد کن داشت :d !

من اون روش رو یه بار انجام دادم به نتیجه خوبی نرسیدم !
ولی چند روز پیش یه اسپری سیاه براق خریدم و بدون اینکه قاب رو سنباده بزنم یا مرطوب کنم یا 2-3 بار سنباده و مراحل رنگ و جلا رو انجام بدم ، فقط یک باز قاب رو با یهپارچه خشک و نسبتا زبر تمیز کردم و یه دور اسپری زدم !

خدایی خیلی باهال شد ! هم براق شد و هم خیلی صاف و صیف :d !
یه عکس هم به زودی ازش میزارم تا به این نتیجه برسید که فقط یه بار اونم اسپری براق میتونه جایگزین همه اون مراحل باشه ...

shagy_1366

کاربر سایت
Sep 15, 2008
88
نام
ehsan
دوستان منم کنسولو سیاه کردم حدود 1 ساعت که رنگ زدم اما یه خورده رنگش اضافیه چیکارش کنم خیلی صاف و یه دست در نیومده با چی اضافات رنگ رو بگیرم که خط نیفته رو بدنه خواهشا کمک

shagy_1366

کاربر سایت
Sep 15, 2008
88
نام
ehsan
سلام دوستان من 360 ام رو خواستم باز کنم اما باز نشد یعنی بدنه سمت راست(اگر کنسول رو عمود بزارید) انگار چسبیده هر کار میکنم بلند نمیشه کلید درایو هم در آوردم (مال اجکت) خواهشا کمک راستی از بیرون که نگاه کردم خیلی خاک رو فنهاش بود طبیعیه؟ این هم عکس کنسولم
525851Image003.jpg

aiat_gamer

کاربر سایت
Mar 7, 2008
4,321
نام
ayat
کسی جواب منو نمیده من چه کار کنم واسه باز کردن 360؟
خواهشا کمک

اولا ممنون از اینکه یه کاری کردی صفحه بعد از 10 دقیقه لود میشه،بابا یه لینک از عکس گذاشتن خیلی سخته؟؟

دوما وقتی همه تونستن با رهنمایی موجود تو این سایت دستگاه رو باز کنن انتظار چه جور راهنمایی دارید؟

MOHAMMAD369

کاربر سایت
Mar 5, 2007
679
نام
محمد
سلام دوستان من 360 ام رو خواستم باز کنم اما باز نشد یعنی بدنه سمت راست(اگر کنسول رو عمود بزارید) انگار چسبیده هر کار میکنم بلند نمیشه کلید درایو هم در آوردم (مال اجکت) خواهشا کمک راستی از بیرون که نگاه کردم خیلی خاک رو فنهاش بود طبیعیه؟ این هم عکس کنسولم

پیچ ها رو باز کردین ؟

shagy_1366

کاربر سایت
Sep 15, 2008
88
نام
ehsan
اولا ممنون از اینکه یه کاری کردی صفحه بعد از 10 دقیقه لود میشه،بابا یه لینک از عکس گذاشتن خیلی سخته؟؟

دوما وقتی همه تونستن با رهنمایی موجود تو این سایت دستگاه رو باز کنن انتظار چه جور راهنمایی دارید؟
به خدا به پیر به پیغمبر واز نمیشه انگار یکی قوی تر از من اونور گرفتتش بعدشم هیچ پیچی در کار نیست پیچ سمت چپ داره اما من میگم سمت راست باز نمیشه

Fu11 GAME

کاربر سایت
Nov 13, 2007
2,195
نام
مهدی
به خدا به پیر به پیغمبر واز نمیشه انگار یکی قوی تر از من اونور گرفتتش بعدشم هیچ پیچی در کار نیست پیچ سمت چپ داره اما من میگم سمت راست باز نمیشه

رفیق بی زحمت اون عکسو بردار و لینکو بزار اخه صفحه جون میکنه تا لود بشه
ببین حتما چسب خورده که باز نمیشه!!
حالا اگرم میبینی خیلی برات مهمه باز کردنش خوب فشار بیار

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر