تغییرات ایجاد شده روی xbox360 توسط خودتان

shagy_1366

کاربر سایت
Sep 15, 2008
88
نام
ehsan
کمک

سلام دوستان من هم 360ام رو رنگ کردم ولی خیلی زشت شد حالا میخوام پاکش کنم تا دوباره سفید بشه و از نو رنگش کنم با چه ماده ای پاک کنم رنگ رو البته فقط قاب جلو رو رنگ کردم.

G-uNiT|TheGame

کاربر سایت
Jul 13, 2008
119
نام
امیرعلی جعفری
اووووووووووووف...چه ایده ای تو سرت بود که اینطوری رنگش کردی:biggrin1:
واقعا که وحشتناکه:biggrin1:

با چی رنگش کردی؟ واقعا وحشتناکه

یکی از فاجعه های تاریخ !!! :sick:
:cheesygri:laughing: حوصلم سر رفته بود با گواش و چسب چوب دستمال افتادم به جون کنسول همین طوری!!!!!!!!!!!!!!!!!!! حالام احتماله زیاد یه کنسول 3 چراغ شده باید بخرم بدون هارد و درایو و جایگزین کنم چون حاله پاک کردنشو ندارم:confused:

aiat_gamer

کاربر سایت
Mar 7, 2008
4,321
نام
ayat
سلام دوستان من هم 360ام رو رنگ کردم ولی خیلی زشت شد حالا میخوام پاکش کنم تا دوباره سفید بشه و از نو رنگش کنم با چه ماده ای پاک کنم رنگ رو البته فقط قاب جلو رو رنگ کردم.

با تینر دیگه رفیق،ولی تمیز کردنش خیلی سخت میشه دقت کن کاملا تینر رو از سطح کنسولت پاک کنی
من که خیلی دوست دارم دوباره رنگ کنم ولی وقتش رو ندارم...

Police _ 110

ハリール
مدیر انجمن
Sep 29, 2005
7,010
نام
خلیل
یه گند جدید زدم به کحنسولم دوباره خیلی زشت رنگش کردم حال ادم به هم می خوره

میبینم که قاب رو به فنا دادید :biggrin1:
شده مثل این نقاشی بچه های مهد که اعصاب ندارند و خط خطی می کنند کاغذ رو :smile:

این رنگ کردن هم بد دردی شده ها، بگذارید کنسول ام رو گرفتم شیوه ی بهتری یاد میدم
و اینقدر این قاب ها رو خراب نکنید.

راستی دوباره درایور رو که توی کنسول قرار دادید، بیرون بود بهتر نبودش.؟

SOL!D 5NAK3

کاربر سایت
Jul 26, 2008
2,674
نام
meyti
سلام.یکی از بچه ها یه عکس از یه کنسول تو یه کیس گذاشت .من هم می خیام یه همچین کاری بکنم ولی بعد از امتحانام.یه کیس میخرم و...!؟؟!.فقط برای بلند کردن سیم درایو فکر کنم به مشکل بر بخورم.دستگاه سه چراغ قبلیم رو به صورت ازمایشی نصب میکنم رو کیس. میشه از سیمهای درایو اون استفاده کرد.فن دستگاه قبلی هم هست وبا فن این یکی هم میشه چهار تا وااای یه دونه فن گنده هم دارم یه دونه فن دیگه هم باید بگیرم از این بزرگا ک بقل کیس نصب میشه........منتظر باشید

Aʍir Rәzʌ

کاربر سایت
May 12, 2008
4,749
سلام.یکی از بچه ها یه عکس از یه کنسول تو یه کیس گذاشت .من هم می خیام یه همچین کاری بکنم ولی بعد از امتحانام.یه کیس میخرم و...!؟؟!.فقط برای بلند کردن سیم درایو فکر کنم به مشکل بر بخورم.دستگاه سه چراغ قبلیم رو به صورت ازمایشی نصب میکنم رو کیس. میشه از سیمهای درایو اون استفاده کرد.فن دستگاه قبلی هم هست وبا فن این یکی هم میشه چهار تا وااای یه دونه فن گنده هم دارم یه دونه فن دیگه هم باید بگیرم از این بزرگا ک بقل کیس نصب میشه........منتظر باشید
یه کولر گازی هم بزاری کامل میشه !!! :laughing:

G-uNiT|TheGame

کاربر سایت
Jul 13, 2008
119
نام
امیرعلی جعفری
میبینم که قاب رو به فنا دادید :biggrin1:
شده مثل این نقاشی بچه های مهد که اعصاب ندارند و خط خطی می کنند کاغذ رو :smile:

این رنگ کردن هم بد دردی شده ها، بگذارید کنسول ام رو گرفتم شیوه ی بهتری یاد میدم
و اینقدر این قاب ها رو خراب نکنید.

راستی دوباره درایور رو که توی کنسول قرار دادید، بیرون بود بهتر نبودش.؟
خوبه در اینده یاد بدید فعلآ یک کنسول 3 چراغه هم از یکی خریدم که جابه جا کنم اتاشغالای توشو
درایو گذاشتم تو بهتر شد درایو وقتی داخل باشه مکش هوا قوی تر می شه چون محیط کوچیک ر میشه بهتره

SOL!D 5NAK3

کاربر سایت
Jul 26, 2008
2,674
نام
meyti
راستی یه پیشنهاد برای کسایی که به جز فن کنسول از فن جدا استفاده میکنن مثل :ایت-g-unit-و خودم:laughing:
من این نظریه به ذهنم رسید ولی هنوز امتحان نکردم.میخواستم نظر شما هم بدونم .من میگم فنهای اصلی خود دستگاه برعکس کنیم که باد رو بده تو وفن های دیگه هم باد رو بده بیرون. نمیدونم کسی امتحان کرده یا نه.
اگر سوال به اینجا ربطی نداره ببخشید ولی من فکر کردم که داره. چون(تغییرات ایجاد شده توسط خودمان)بود. میخواستم تو معرفی روشهای کولینگ بگم دیدم دعواست ترسیدم:-"

آخرین ویرایش:

Fu11 GAME

کاربر سایت
Nov 13, 2007
2,195
نام
مهدی
راستی یه پیشنهاد برای کسایی که به جز فن کنسول از فن جدا استفاده میکنن مثل :ایت-g-unit-و خودم:laughing:
من این نظریه به ذهنم رسید ولی هنوز امتحان نکردم.میخواستم نظر شما هم بدونم .من میگم فنهای اصلی خود دستگاه برعکس کنیم که باد رو بده تو وفن های دیگه هم باد رو بده بیرون. نمیدونم کسی امتحان کرده یا نه.
اگر سوال به اینجا ربطی نداره ببخشید ولی من فکر کردم که داره. چون(تغییرات ایجاد شده توسط خودمان)بود. میخواستم تو معرفی روشهای کولینگ بگم دیدم دعواست ترسیدم:-"

به نظر من شما اول نظریه خودتونو عملی کنید که اگرم 360ت عیب کرد به کسه دیگه ای خسارت وارد نشده باشه:laughing::laughing::laughing:
اگرم نظر خوبی و کارایی خوبی داشت بیا بگو تا بچه ها هم همون کارو کنن;)

G-uNiT|TheGame

کاربر سایت
Jul 13, 2008
119
نام
امیرعلی جعفری
من این کارو کردم برای وقتی خوبه که در کنسول باز باشه اگه در کنسول بسته باشه راه خروجش جلوی کنسول هست و کنسول داغ میکنه این 1 مشکل مشکل بعدی اگه بخوای فن رو جابه جا کنی باید راهروی هوا ی کنسول هم ببری مشکل بعدی در کنسول درست بسته نمی شه به نظر من راه بسار غلطی هست اگه فن رو جا به جا کنی

aiat_gamer

کاربر سایت
Mar 7, 2008
4,321
نام
ayat

این باعث میشه هوای داغ توی کانل جمع بشه و خیلی زود کنسول داغ بشه

G-uNiT|TheGame

کاربر سایت
Jul 13, 2008
119
نام
امیرعلی جعفری
اینم یه عکس از کنسولم. اپدیت شد!!!!!!
1zykkz4.jpg

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر