تعویض galaxy s II یه هفته کارکرد با آیفون 4 آنلاک

joorab

کاربر سایت
Jul 13, 2006
212
نام
امین
Rating - 100%
1   0   0
سلام یهGT-I9100 galaxy s 2 16 g برام از اونور آب اوردن از اونجایی که به آیفون عادت کردم نتونستم باهاش کنار بیام قصد تعویض با آیفون 4 دارم گوشی فوق العاده تمیزه حتی کوچکترین خط و خشی روش نیست چهار تا عکس گزاشتم اگه زیاد واضح نیست شما فرض کنین گوشی آکه از لوازم جانبی هم نمیزارم چون تاپیک سنگین میشه همه چیش عین روز اوله حتی هد فونش رو باز نکردم. گوشی رو همون روز اول یه ضد خش روش انداختم یه کاور هم پشتشه که ارزش چندانی هم نداره.. به یه مموری میکرو 2 گیگ که از اول روش بود. از اونجایی که گوشی مال ایران نیست فونت فارسی نداشت و خودم یه رام اصلی فارسی روش ریختم ورژن 2.3.5 با یه سری نرم افزار و بازی.. دوستانی که قصد تعویض فقط با آیفون 4 دارن پیشنهاداتشون رو مطرح کنن

IMG_0765.jpg IMG_0764.jpg IMG_0763.jpg IMG_0762.jpg

joorab

کاربر سایت
Jul 13, 2006
212
نام
امین
Rating - 100%
1   0   0
آره مگه آیفون 4 8گیگ هم هست؟؟؟ تازه من دنبال آنلاک میگردم.. فعلاً اولویت اولم تعویض اگه تا چند روز دیگه کسی نبود میفروشمش . راستی مثل اینکه تاپیک رو باید تو قسمت تعویض میزدم شرمنده از مدیرا میخوام انتقال بدن به بخش تعویض..

P.soldier

کاربر سایت
Dec 2, 2011
165
نام
پارسا
Rating - 0%
0   0   0
بله iphone 4 8GIG هم هست!!!!
این اتفاق معمولا زمانی می افته که اپل میخواد نسل جدیدی از iphone رو عرضه کنه و وقتی مدل جدید عرضی میشه مدل قبلی مدل 8 گیگش هم ساخته میشه!!
میتونید از تو خود سایتش ببینید:d

kratos69

کاربر سایت
Jan 4, 2012
0
نام
مهران
Rating - 0%
0   0   0
من دنبال ipod touch 4 و یا iphone 3gs هستم
تا با گوشیم عوض کنم
مدل گوشیم HTC HD7
بشرطی که ipod touch4 و یا iphone 3gs درحد نو باشه و خط و خش و ضربه نخورده باشه
من یک 2هفته ست که گوشیمو خریدم و درحد نو هستش و قاب وکیف داره و با 40تومن جلبریکش کردم و 1 هندسفری بلوتوث موزیک پلیر 70تومنی هم داره
هرکسی با هر شرایطی که داشت بهم زنگ بزنه تا باهم یه جوری کنار بیام
اگه خواستی با این شماره تماس بگیر خوشحال میشم صدای گرمتو بشنوم
09123327353
و
09380271011

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر