تعویض بازی در تهران

no name

کاربر سایت
Aug 23, 2007
209
یکیشو قبلا توضیح دادم سر یه بازیی که تو دسگاه من اجرا نمیشد از غرب اومدم به شرق که اینو پس بدم ،نمیدونم از کجا دو تا لکه روش افتاده بود گفت من اینو پس نمیگیرم گفتم بابا! من اینو کلا دو بار گذاشتم تو دسگاه در آوردم! ... رفتم dvd رو بیرون شستم! باز نگاش کرد قبول نکرد... یه تریپم یه چیز دیگه پیش اومد که دوس ندارم بگم ، فقط بهتره که مث یه کاسب باهاش تا کنید، همین .

PiPPiN

کاربر سایت
Apr 4, 2007
65
دوستان بازی هایه
Super paper Mario
Super Mario Sunshine
Harvest Moon ها جفتش
رو از دوسته گلون گرفتم (علی)
کسای که خواستن PM بدن
ممنون پرهام جان که زحمت رسوندن به دست دوستان رو میکشی. فقط اینو اصلاح کنم که Super Paper Mario نیست، Paper Mario a Thousand Year Door هست که میشه دومین یا دقیقتر سومین بازی خانواده‌ی Paper Mario.
اولین بازی Super Mario RPG برای SNES بود که SQUARE(سازنده‌ی FF) ساخت و خیلی بازی متفاوتی با marioهای اون زمان بود و من شخصا چندان خوشم نیومد.
دومین بازی، Paper Mario -با نام غیر رسمی Super Mario RPG2- بود که برای Nintendo 64 تولید شد توسط Intelligent Systems(سازنده‌ی WarioWare SmoothMoves و تعدادی بازی خوشنام دیگه) و در سال ۲۰۰۱ ارائه شد. من rom این بازی رو گرفتم و روی شبیه‌ساز(emulator) بازی کردم و به همه‌ی دوستان علاقه‌مند به این سبک شدیدا توصیه‌اش می‌کنم اصلا احساس نمیکنید یک بازی ۶ ساله رو بازی می‌کنید.
سومین بازی همین Paper Mario a Thousand Year Door هست برای GameCube توسط همون Intelligent Systems و کاملا در حس و حال Paper Mario قبلی.
چهارمین بازی یعنی Super Paper Mario برای Wii با اینکه همچنان ساخت همون Intelligent Systems هست یه مقدار از RPG فاصله گرفته و به Platformer نزدیکتر شده.
البته برای دستگاههای قابل حمل Nintendo هم بازیهای مشابه ساخته شده توسط alpha dream. برای اطلاعات بیشتر اینجا رو ببینید:
http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_Mario_games_by_genre#RPG_series

Naughty Kitty

کاربر سایت
Jul 27, 2006
1,423
بچه ها الان یه فکری به سرم زد!

اون دوستانی که مثل من Dial-up دارن و نمی تونن کنسولشون رو فعلا آپدیت کنن ، تنها راه واسه آپدیت Wii همین بازی ها هستن ، فکر کردم از بچه های سایت اونهایی که دسترسی به DSL دارن ، بازی هایی که توشون فایل آپدیت هست رو دانلود کنن تا بقیه بچه ها بتونن دستگاهشون رو آپدیت کنن...

دیدم که PiPPiN جان زحمت کشیدن و بازی های GameCube رو دانلود کردن به این فکر افتادم...

Super Paper Mario (NTSC-U)(NTSC-J)

Mario Strikers Charged (PAL) (ISO from Vortex with NTSC Patch) - 2.1e

Mario Party 8 (NTSC-U)

Big Brain Academy Wii Degree (NTSC-U)

Bio Hazard (Resident Evil) 4 (NTSC-J) - V2.2J

Boogie (NTSC-U)- USB

Metroid Prime 3 : Corruption (NTSC-U)

این لیست بازی هایی هست که توشون فایل آپدیت هست ، و فعلا تنها بازی ریجن J که فایل آپدیت داره ؛ Bio Hazard (Resident Evil) 4 (NTSC-J) هست اون هم 2.2، و چون اکثر بچه ها Wii ژاپنی دارن ، اگه یکی از دوستان لطف کنه و این بازی رو دانلود کنه و در اختیار دیگر بچه ها قرار بده خیلی خوب میشه تا بقیه هم کنسولشون رو آپدیت کنن...

البته این فقط یه پیشنهاد بود ولی اگه کسی این کار رو بکنه ، کلی ثواب میبره! (و همچنین $ ) :cheesygri

اگه کسی خواست این کار خیر رو انجام بده ، اینجا اعلام کنه لطفا....

gpod

کاربر سایت
Dec 20, 2006
1,375
نام
حامد
اون دوستانی که مثل من Dial-up دارن و نمی تونن کنسولشون رو فعلا آپدیت کنن ، تنها راه واسه آپدیت Wii همین بازی ها هستن ، فکر کردم از بچه های سایت اونهایی که دسترسی به DSL دارن ، بازی هایی که توشون فایل آپدیت هست رو دانلود کنن تا بقیه بچه ها بتونن دستگاهشون رو آپدیت کنن...
من هم با این نظر موافق هستم شدیدا !!

residentevil4

کاربر سایت
Oct 28, 2005
910
دوستان من می خواستم یه اطلاعات کلی ار این آپدیت wii داشته باشم که قضیش چیه و آیا برای بازیهای مختلف باید دستگاه آپدیت بشه؟! و اگه دستگاه uc از اونور بیاریم چطوریه و آیا اینکه هر کنسولی همه ی رجیونارو می خونه؟ در ضمن حجم این بازی که برای دانلود می خواید چقدره؟

Naughty Kitty

کاربر سایت
Jul 27, 2006
1,423
دوستان من می خواستم یه اطلاعات کلی ار این آپدیت wii داشته باشم که قضیش چیه و آیا برای بازیهای مختلف باید دستگاه آپدیت بشه؟! و اگه دستگاه uc از اونور بیاریم چطوریه و آیا اینکه هر کنسولی همه ی رجیونارو می خونه؟ در ضمن حجم این بازی که برای دانلود می خواید چقدره؟
برای اجرای بازی های جدید ، باید Wii آپدیت بشه. الان دیگه اکثر بازی ها برای اجرا فیرمور بالاتر از 2 میخوان و اگه دستگاه شما آپدیت نشده باشه ، احتمال بریک شدنش هست...
من Resident Evil 4 رو تو wii گزاشتم ولی 2.0 باقی مونده :((

اون RE4 ریجن U/C هست که تو مغازه ها پیدا میشه ؛ اما اینی که توش آپدیت 2.2j رو داره ، ریجن J هست...

PiPPiN

کاربر سایت
Apr 4, 2007
65
بچه ها الان یه فکری به سرم زد!
...
و فعلا تنها بازی ریجن J که فایل آپدیت داره ؛ Bio Hazard (Resident Evil) 4 (NTSC-J) هست اون هم 2.2، و چون اکثر بچه ها Wii ژاپنی دارن ، اگه یکی از دوستان لطف کنه و این بازی رو دانلود کنه و در اختیار دیگر بچه ها قرار بده خیلی خوب میشه تا بقیه هم کنسولشون رو آپدیت کنن...

البته این فقط یه پیشنهاد بود ولی اگه کسی این کار رو بکنه ، کلی ثواب میبره! (و همچنین $ ) :cheesygri

اگه کسی خواست این کار خیر رو انجام بده ، اینجا اعلام کنه لطفا....
من خیلی وقت پیش که از WestGame بازی RE4 رو گرفتم در واقع BioHazard 4 بود. نمیدونم الان هم همونه یا انگلیسیشو آوردن.

no name

کاربر سایت
Aug 23, 2007
209
سلام! کیا
فوری! Harry Potter and the order of Phoenix
Metroid prime
farcry
wii play
4X4 monster
sonic and secret rings
ea NFL