تعدادی بازی جدید آکبند xbox 360

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

Mini3oy

WikiVB سابق
کاربر سایت
Aug 9, 2011
1,052
نام
Mostafa
Rating - 100%
22   0   0
به نام خالق هستی

خب دوستان همینطور که از اسم تاپیک مشخصه یه تعدادی بازی 360 رو قرار دادم واسه فروش که حکایتی دارن واسه خودشون .

پسر عموی من بعد ماه ها تلاش یه هفته پیش موفق شد یه 360 بگیره که با هم رفتیم گرفتیم اما چون من شهرستان هستم و اینجا بازی درست و حسابی گیر نمیاد یکی از بازی های خودمو بهش دادم تموم کنه و قرار شد من براش بازی بگیرم وبعد پولشو بهم بده منم یه آشنا دارم که هروقت بازی بخوام میدم برام میاره اما تفاوتش با بازی هایی که همینجا میگیرم در اینه که این بازی ها رو از جایی برام میاره که واقعا تست میشن و با خیال راحت پولشو میدم بهش اما مطمئنا میدونید که جاهایی که میگن تست میکنیم و از این حرفا دروغه چون تست واقعی سه مرحله داره و یه مقدار زمان بره به همین دلیل اینایی که میگن تست میکنیم تستشون به این صورته که فقط دیسک رو داخل کنسول قرار میدن و وقتی بازی بالا اومد دیسک رو در میارن و میگن تست کردیم در حالی که این حتی یه مرحله کامل از تست هم نیست و این بازیا از هر سه مرحله تست سربلند بیرون اومدن . خب حکایتشونو براتون ادامه میدم خلاصه این پسر عموی خوش قول ما اومد خونمون و تو این اینترنت زبون بسته من 25 تا بازی رو انتخاب کرد و گفت که اینا رو میخوام و رفت منم براش سفارش دادم به قیمت هر دیسک 4 هزار تومان در کل 25 تا بازی و 27 دیسک بود . امروز بازیا رسیدن به دستم و زنگ زدم گفتم میلاد کجایی بیا بازیات اومدن ببرشون کلی خودشو شرمنده کرد که والا فلانی من گفتم یه هفته طول کشیده حتما قرار نیست بیاد و دیروز اکثرشو خریدم
و منم دیگه هیچی نتونستم بهش بگم و بازیا باد کردن رو دستم خدا رو شکر 11 تا از این بازیا رو خودم نداشتم و چون باب میلم بودن و از همون جای همیشگی خریده بودم واسه خودم برداشتم و موند 14 تاش که الان مثل بادکنک رو دستم باد کرده تو این مدت بی پولی تو چه دردسری گیر افتادیم در کل 14 تا بازی هست که 13 تاشون 1 دیسک و یکیشون که rage باشه 3 دیسکه جمعا 16 دیسک هستن .

اما چند نکته که بایستی بهتون بگم :

1 - همه بازی ها تست واقعی شدن و هیچگونه مشکلی ندارن من خودم همه بازیامو به همین دوستم میگم برام سفارش میده و تا حالا به هیچ مشکلی بر نخوردم .

2 - هر بازی بدون احتساب هزینه پستشون که 7 تومن شده 4 تومن واسم آب خورده ( منظور از هر بازی هر دیسکه )

3 - همه بازی ها تک دیسک هستن فقط rage سه دیسکه یعنی ریج 12 تومن واسم تموم شده .

4 - هیچکدوم از بازی ها برنر مکس نیستن و برای محیط لایو مناسب نیستن .

5 - همه بازی ها دارای چاپ روی دیسک و قاب و کاور هستن ( چون همه همسان هستن خیلی برای آرشیو مناسبن )

6 - هیچکدوم از بازی ها حتی برای یکبار هم توی کنسول نرفتن پس آکبند محسوب میشن و خواهشا نگید کارکرده هستن .

7 - هرگونه سوالی دارید هم میتونید اینجا بپرسید هم پ.خ بدید .

8 - من همونطور که گفتم و میدونید شهرستان هستم پس بدیهیه که خرید به صورت پستی با پست پیشتاز صورت میگیره .

9 - برای خرید بازی محدودیتی نیست اما اولویت با افرادیه که همه رو با هم بخوان یا تعداد بیشتری بخوان هزینه ارسال برای هر 14 بازی ( 16 دیسک ) 5 تومن میشه که تو جعبه ارسال میشن و برای هر بازی تکی 3 تومن به تعداد هم خواستید بهتون میگم .

10 - هرکی اومد تاپیک رو دید یه آپی بده که تاپیک بالا بمونه و خودم زیاد آپ ندم واقعا ممنون میشم و لایک میدم برعکس پست های اسپم و پست هایی که موجب به هم ریختن نظم تاپیک میشه گزارش میشن و در صورت تکرار اینگونه پست ها مجبورم برای مدتی تاپیک رو ببندم که اصلا دوست ندارم اینکارو کنم پس خواهشا مجبورم نکنید .

11 - چون اسم بازی ها تو تصاویر کاملا معلومه دیگه لیست نمیزارم اما اگه دیدید لازمه بگید تا لیست هم بزارم .

قیمت هم میزارم پای خودتون ببینم واسه بازی هایی که اصلا توی درایو کنسول نرفتن و از هر نظری بدون نقص هستن چقدر پول میدید ( قیمت پرت هم بدید گزارش میشه اگه میدونید قیمتتون کمه برام پ.خ کنید و اینجا نگید تا گزارش نشه ) .

در خدمت همه دوستان هستم .

یا علی

Attachments

• IMAG0012.jpg
    IMAG0012.jpg
    142.6 KB · مشاهده: 226
  • IMAG0013.jpg
    IMAG0013.jpg
    143.5 KB · مشاهده: 147

Mini3oy

WikiVB سابق
کاربر سایت
Aug 9, 2011
1,052
نام
Mostafa
Rating - 100%
22   0   0
بالا باش ( دوستان دیگه جدیدا به اسپم خیلی گیر میدن چه برسه صاحب تاپیک گزارش کنه اما تو هیچ بندی از قوانین نگفتن که با آپ کردن برخورد میشه پس آپ یادتون نره )

galaxy s3 64gb

کاربر سایت
Feb 4, 2012
3
Rating - 0%
0   0   0
داداش اومدی زندگینامتو واسه ما نوشتی؟!!!!!!!!!!!!!!!
اولا اون رنگ سبز رو عوض کن که چشمامون کور شد و بعد هم با آمدن LT3 بازیهات رو دستت باد کرده میخوای از دستشون خلاص بشی اومدی یک ساعت داستان سرهم کردی؟!!!! بیا من هر بازی ایکسبتکس360 رو که میخوای نوشو بهت دونه ای 1800 بدم
این کارت اصلا درستی نیست,به اون دنیاتم فکر کن...

Mini3oy

WikiVB سابق
کاربر سایت
Aug 9, 2011
1,052
نام
Mostafa
Rating - 100%
22   0   0
جناب نا محترم شما معلومه که هدفت از عضویت چی بوده و قصد داری تاپیک بنده رو خراب کنی من مطمئنم که شما بجز این آی دی تو فروم یه آی دی دیگه دارید اما برای اینکه سابقتون خراب نشه یه آی دی دیگه ساختید و اومدید این حرفا رو میزنید پستتون گزارش شد و از مدیریت محترم میخوام آی پی شما رو چک کنن و آی دی دیگتونو برام بفرستن . همه منو میشناسن و خدا رو شکر اینقدر سابقه خرید و فروش دارم که نیازی نباشه به یکی مثل شما جواب بدم ولی اگه بجز شما یه فرد محترم ( تاکید میکنم یه فرد محترم نه مثل شما ) تقاضا کنه میتونم از بازی های خودمم براش عکس بگیرم و ببینن که همین بازی ها رو دارم یعنی بازی های خودمو بزارم کنار اینا و عکس بگیرم شما هم اگه فقط یه مقدار چشماتو کار مینداختی میدیدی که آکبند بودن بازی ها تو تصاویر مشخصه اما مطمئنم اینم فهمیدی فقط مشکل داری و نمیتونی کاریش کنی .

galaxy s3 64gb

کاربر سایت
Feb 4, 2012
3
Rating - 0%
0   0   0
جناب نا محترم شما معلومه که هدفت از عضویت چی بوده و قصد داری تاپیک بنده رو خراب کنی من مطمئنم که شما بجز این آی دی تو فروم یه آی دی دیگه دارید اما برای اینکه سابقتون خراب نشه یه آی دی دیگه ساختید و اومدید این حرفا رو میزنید پستتون گزارش شد و از مدیریت محترم میخوام آی پی شما رو چک کنن و آی دی دیگتونو برام بفرستن . همه منو میشناسن و خدا رو شکر اینقدر سابقه خرید و فروش دارم که نیازی نباشه به یکی مثل شما جواب بدم ولی اگه بجز شما یه فرد محترم ( تاکید میکنم یه فرد محترم نه مثل شما ) تقاضا کنه میتونم از بازی های خودمم براش عکس بگیرم و ببینن که همین بازی ها رو دارم یعنی بازی های خودمو بزارم کنار اینا و عکس بگیرم شما هم اگه فقط یه مقدار چشماتو کار مینداختی میدیدی که آکبند بودن بازی ها تو تصاویر مشخصه اما مطمئنم اینم فهمیدی فقط مشکل داری و نمیتونی کاریش کنی .
آره شما راست میگی,حق با شماست,ولی نمیدونم چرا از موقعی که LT3 منتشر شده همه هی میان تاپیک میزنن و بازیهای ایکسباکسشونو واسه فروش میزارن,و جالب اینجاست که همه هم دقیقا حرفهای شمارو میزنن

Mini3oy

WikiVB سابق
کاربر سایت
Aug 9, 2011
1,052
نام
Mostafa
Rating - 100%
22   0   0
آقا شما یه حرف دقیقا مشابه حرف های من پیدا کن با حضور همه افرادی که تاپیک رو مشاهده میکنن قول میدم که همه بازی ها رو مفتی واستون بفرستم جهت اطلاع بگم که شما که هی ال تی 3 ال تی 3 میکنی باید بدونی که من هنوز کلی بازی دارم که تموم نکردم و هنوز قصد آپدیت به ال تی 3 رو ندارم اگه بازم مشکلی دارید جهت پیشگیری از به گند کشیدن تاپیک از پ.خ استفاده کنید ولی بازم میگم اگه دقیقا مشابه حرف های من پیدا کردید من بازی ها رو بهتون میدم من مطمئنم تاپیک من از اولین تاپیک هایی هست که میخونید چون از تاریخ عضویت و تعداد پست هاتون مشخصه مگر اینکه با اون آی دی دیگه خونده باشید .

erfan-shojaei

کاربر سایت
May 6, 2011
510
نام
♥Erfan♥
Rating - 100%
28   0   0
upppppppppp داداشی ولش کن در سطح شما نیست که باهش کل کل کنی.

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر