تعدادی بازی آکبند xbox 360

Mini3oy

WikiVB سابق
کاربر سایت
Aug 9, 2011
1,052
نام
Mostafa
Rating - 100%
22   0   0
خب دوستان هموطور که از عنوان تاپیک معلومه تعدادی بازی هست که همه آکبند هستن . تاپیک قبلی رو قفل کردم چون شلوغ شده بود اینجا همه چی رو خلاصه میکنم .

نکاتی که بایستی بدونید :

1 - همه بازی ها تست واقعی شدن و هیچگونه مشکلی ندارن .

2 - هر بازی بدون احتساب هزینه پستشون که 7 تومن شده 4 تومن واسم آب خورده ( منظور از هر بازی هر دیسکه )

3 - همه بازی ها تک دیسک هستن فقط rage سه دیسکه یعنی ریج 12 تومن واسم تموم شده .

4 - هیچکدوم از بازی ها برنر مکس نیستن و برای محیط لایو مناسب نیستن .

5 - همه بازی ها دارای چاپ روی دیسک و قاب و کاور هستن ( چون همه همسان هستن خیلی برای آرشیو مناسبن )

6 - هیچکدوم از بازی ها حتی برای یکبار هم توی کنسول نرفتن پس آکبند محسوب میشن و خواهشا نگید کارکرده هستن .

7 - هرگونه سوالی دارید هم میتونید اینجا بپرسید هم پ.خ بدید .

8 - من همونطور که گفتم و میدونید شهرستان هستم پس بدیهیه که خرید به صورت پستی با پست پیشتاز صورت میگیره .

9 - برای خرید بازی محدودیتی نیست اما اولویت با افرادیه که همه رو با هم بخوان یا تعداد بیشتری بخوان .

10 - هرکی اومد تاپیک رو دید یه آپی بده که تاپیک بالا بمونه و خودم زیاد آپ ندم واقعا ممنون میشم و لایک میدم برعکس پست های اسپم و پست هایی که موجب به هم ریختن نظم تاپیک میشه گزارش میشن و در صورت تکرار اینگونه پست ها مجبورم برای مدتی تاپیک رو ببندم که اصلا دوست ندارم اینکارو کنم پس خواهشا مجبورم نکنید .

11 - چون اسم بازی ها تو تصاویر کاملا معلومه دیگه لیست نمیزارم اما اگه دیدید لازمه بگید تا لیست هم بزارم .

12 - دقت داشته باشید چون قیمت رو خیلی پایین گذاشتم بازی ها بدون قاب ارسال میشن که هم هزینه پست کم بشه هم واسه خودم بصرفه من قاباشو میخوام بنابر این قاب بازی ها رو بر میدارم .

قیمت در ازای هر دیسک 1000 تومان کلا رو هم 15 تومان .

هزینه پست با خریداره ( حدود 3500 یا 4000 تومان میشه ) .

در خدمت همه دوستان هستم .

اینم تصاویر :

http://forum.bazicenter.com/attachments/24796d1329251215-imag0012.jpg

http://forum.bazicenter.com/attachments/24797d1329251215-imag0013.jpg

Mini3oy

WikiVB سابق
کاربر سایت
Aug 9, 2011
1,052
نام
Mostafa
Rating - 100%
22   0   0
عزیز من 7 تاشو می خوام تهرانم
rege 3 dvd
call of juarez
crusade
war
007

در ضمن پ خ به من نرسیده ایمیل ادرسم
BehroozException@USA.com
هم ایمیل دادم هم پ.خ دادم .
قبلی هم پیام بازدید کننده بود شما ندیدی برو تو پروفایلت میبینی .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر