تصاویر L A Noire PC

art73

کاربر سایت
Aug 21, 2011
506
نام
علی
[h=2][/h]
lanoire_pcscreenshot001_100411.jpg

Cole Phelps and his Vice desk partner Roy Earle pursue a suspect.​
lanoire_pcscreenshot002_100411.jpg

Interrogating suspects is a key component of L.A. Noire.​
lanoire_pcscreenshot003_100411.jpg

Examining the victim of a hit and run in "A Marriage Made in Heaven".​
lanoire_pcscreenshot004_100411.jpg

Detectives Phelps and Earle watch jazz singer Elsa Lichtmann perform at the Blue Room.

Gow

کاربر سایت
Nov 28, 2007
1,368
نام
حامد
این Pc بازا چقد بدبختن ! (خودمم عشق PC هست)
دیگه بازی با این تاخیر مزه نداره که !
البته من قبلا بازی کردم !
میخوام اگه وقت کردم رو PC هم بازی کنم ! :d

r0ss0neri

کاربر سایت
Jun 2, 2009
2,301
نام
MaHDi
فروش کم این بازی و منحل شدن تیم بازی واقعا ناراحت کننده بود ! ولی چون باعث شد راک استار واسه pc هم دست و پاش کنه خوشحال کننده :D و الا این بازیم مثل rdr واسه pc نمیمد ! کلا جدیدا راک استار شده نامکو !

SLASH1

کاربر سایت
Jan 15, 2007
3,347
این Pc بازا چقد بدبختن ! (خودمم عشق PC هست)
دیگه بازی با این تاخیر مزه نداره که !
البته من قبلا بازی کردم !
میخوام اگه وقت کردم رو PC هم بازی کنم ! :d

کی گفته مزه نداره نسخه 360 الان جلوم هست بازی نمی کنم به خاطره pc

نسخه ی 360 کلی مشکل گرافیکی داشت aa یا تکسچر یا فاصله ی دیداری یا ماتی تصویر با یه سری چیزهای دیگه که الان 1080p با 60 فریم می زنیم حال می کنیم

زیاد از لحاظ گرافیکی تغییر محسوسی نسبت به نسخه کنسولی(PS3)، نمیبینم! و همین جای تعجب داره!

برای gta هم از این عکس ها بود اما زمانی که از نزدیک بازی می کردی خیلی تفاوت داشت بازی ای که 580 براش پیشنهاد بشه مسلما خیلی تفاوت داره

Dark War

کاربر سایت
Jan 9, 2011
2,522
نام
امير حسين
برای gta هم از این عکس ها بود اما زمانی که از نزدیک بازی می کردی خیلی تفاوت داشت بازی ای که 580 براش پیشنهاد بشه مسلما خیلی تفاوت داره
الان ديگه تقريبا اكثر بازي ها براي اجرا شدن در ماكس كيفيت به چنين سيستم هايي نياز دارن علاوه بر اون به نظر مياد كه L.A.Noire روي pc بازيه سنگيني باشه و اين سنگين بودن باعث افزايش آنچنان كيفيت نمي شه ولي خوب من نسخه ي 360 رو بازي كردم و به نظرم اين نسخه با كيفيت تر از نسخه ي كنسوليشه.

Kasra-M

The phoenix must burn to emerge
کاربر سایت
Sep 15, 2010
1,661
نام
Kasra
فروش کم این بازی و منحل شدن تیم بازی واقعا ناراحت کننده بود ! ولی چون باعث شد راک استار واسه pc هم دست و پاش کنه خوشحال کننده :D و الا این بازیم مثل rdr واسه pc نمیمد ! کلا جدیدا راک استار شده نامکو !
البته 4 میلیون نسخه فروش برای یه بازی خیلی هم کم نیست, این رقم میتونه برای بازیهای دیگه یه موفقیت بزرگ به حساب بیاد , اما راک استار عادت داره بازیهاش بالای 12 میلیون نسخه بفروشه , البته هزینه ساخت بازی و استفاده از تکنولوژی موشن کپچر هم بالا بوده .

SLASH1

کاربر سایت
Jan 15, 2007
3,347
الان ديگه تقريبا اكثر بازي ها براي اجرا شدن در ماكس كيفيت به چنين سيستم هايي نياز دارن علاوه بر اون به نظر مياد كه L.A.Noire روي pc بازيه سنگيني باشه و اين سنگين بودن باعث افزايش آنچنان كيفيت نمي شه ولي خوب من نسخه ي 360 رو بازي كردم و به نظرم اين نسخه با كيفيت تر از نسخه ي كنسوليشه.

نه بابا کدوم بازی bf3 beta روی تنظیمات الترا با 4x aa با 16x af زیر 30 فریم نداره با یه 460 گرافیکش دروغ نباشه دو برابر نسخه ی کنسولی می شه تازه 1080p هم هست

مهم محیط شهریش هست که عکسی ازش در نیومده درم نمیاد چون کنسولی ها به صدا می افتن

Optimus Prime

کاربر سایت
Sep 18, 2011
1,245
نام
ALEX
آقا منم نسخه کنسولیش دستمه و تا شنیدم برا pc قراره بیاد زود پاکش کردم.
فروش 4 میلیون نسخه خیلی خوبه ولی نه برای این گیم با 5 سال کار و اونهمه زحمت. راک استار هم که عین کرکس منتظر نابود شدن تیم باندی بود تا .............

Dark War

کاربر سایت
Jan 9, 2011
2,522
نام
امير حسين
نه بابا کدوم بازی bf3 beta روی تنظیمات الترا با 4x aa با 16x af زیر 30 فریم نداره با یه 460 گرافیکش دروغ نباشه دو برابر نسخه ی کنسولی می شه تازه 1080p هم هست

مهم محیط شهریش هست که عکسی ازش در نیومده درم نمیاد چون کنسولی ها به صدا می افتن
منم همينو مي گم ديگه گرافيك بازي كه اونقدر ها هم كه شاخ و رويايي نيست وقتي bf3 با اون كيفيت يه 460 مي خواد اينم فكر نكنم نيازي به 580 داشته باشه مگر اينكه ديگه بازيش زيادي سنگين باشه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر