تصاویر Dark Souls

Bayonetta

کاربر سایت
Jul 6, 2010
2,377
درود ...
جدید ترین تصاویر بنقل از VG247 :

بازی برای PS3 & X360 هم عرضه خواهد شد .

dark-souls.jpg

آخرین ویرایش:

Acatalectic

کاربر سایت
Apr 5, 2010
469
فقط عشق است درجه سختی Dragon Age: Origins ! خدائیش متعادل ترین و در عین حال چالش برانگیزترین درجه سختی ها رو داشت. از تازه کار تا خفن ترین RPG باز رو پوشش می داد. به این میگن نمونه یک بازی تجاری موفق.

Demon's Souls هم واقعا یکی از بهترین هاست ولی هرچی باشه سازنده هاش ژاپونی هستند! انتظار بیشتری نمیره :d
کل شخصیت و استایل این بازی به سخت بودنشه، برخلاف Wander معتقدم اگه این سختی رو نداشت هرگز انقدر مورد توجه قرار نمی گرفت. حتما Dark Souls هم انقدر سخت هست که شب ها کابوس باس هاش رو می بینیم! :d

Wander

کاربر سایت
Oct 2, 2006
6,292
نام
محمد
دستتون درد نکنه یعنی من دروغ میگم؟ من این بازی رو از همین سایت خریدم و دقیقا هفته ی بعدش فروختم در ضمن تروفیهایی هم که گرفتم گویای این مسله هستن اینم آیدی من که کنترل کنید: youzarsef-1370
اگر بخوایم مقایسه کنیم واقعا این بازی در مقابل آخرین درجه سختی ng2 خیلی خیلی آسونه.من اشکم در اومد ولی نتونستم از چپتر 4 ng2 به بعدش رو برم(روی آخرین درجه)
بازی demon soul برای مبارزه با هر دشمنی روش خاص خودش رو داشت که باید اونا رو کشف میکردی. مثلا برای مبارزه با آخرین باس دنیای اول(که سخت ترینشون بود) باید تمام زره هایی که پوشیده بودی رو در می آوردی تا چابک بشی و بتونی از ضربات مهلک و سریع که باس بهت وارد میکرد فرار کنی. با این روش یه بار هم سر آخرین باس من نمردم.
من که نگفتم دروغ می گی بلکه گفتم باورش سخته ولی خوب اگه واقعا اینطور هست معلومه اعصاب قویی داری. منم میدونم که بازی قلق داره ولی خوب واسه فهمیدن این قلق ها باید تست کنی و این تست کردن توی این بازی واست گرون تموم میشه چون باید کل راه رو بگردی از اول مرحله شروع کنی و این یعنی مصیبت عظما!:D من که دیگه پیر شدم و زورم به این بازیا نمیرسه ولی یادمه که چندتا چندتا تو روز بازی رو NES تموم می کردم. جوونی کجایی که یادت بخیر!:D
کل شخصیت و استایل این بازی به سخت بودنشه، برخلاف Wander معتقدم اگه این سختی رو نداشت هرگز انقدر مورد توجه قرار نمی گرفت. حتما Dark Souls هم انقدر سخت هست که شب ها کابوس باس هاش رو می بینیم!
ترسناک که نی کابوس ببینی. فقط ممکن شبا دلت واسه تی وی بخت برگشته ای که تا همین چند روز سرومروگنده جلوت بود تنگ بشه!:D

آخرین ویرایش:

Loghman

زمان تنها چیزیست که به عدالت بین همه تقسیم شده است
کاربر سایت
Apr 1, 2010
2,596
نام
لقمان
از نظر سختی و اینا منظورم بود :D البته از خودشم خیلی خوشم نمیاد :D !

بار آخرت باشه به بازی مورد علاقه من توهین میکنی کیوان:|
همین که خوشت نمیاد خودش یه توهینه:d

Dark War

کاربر سایت
Jan 9, 2011
2,522
نام
امير حسين
آقا اين عكسا خودشون رو اعصاب آدم راه مي رن چه برسه به بازي:d
ولي به نظر من بازيش حرف نداره محيط تاريك، غول هاي بزرگ، سختي و ...
بي صبرانه منتظر بازي هستم.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر