تصاویر مربوط به بروز رسانیه UE3

Paranormal

کاربر سایت
نام
علی
گرافیکی که توی این عکس ها هست واقعاً عالیه اما به نظر من نسل بعدی باید بهتر از این باشه. :(
گیرز2 یه مقدار با این عکسها فاصله داشت. چقدر خوبه نسل بعدی به اندازه ی فاصله ی سگا با PS1 باشه :d

shefer

کاربر سایت
نام
mazyar
اتفاقا خر دو تا پا داره اون جلویی ها دستشن :D من برات قوق قول میدم :D که تو بیشتر از اینو شاهد نمیشی !
این فقط یک دمو از قبل تعین شده هست که فقط یک محیط را بدون هیچ دخالتی از طرف تو داره برات نشون میده . تو حالا تصور کن خودت میخوای تو این محیط قدم بزنی و فیزیک انچنانی داشته باشی هر جارا خواستی به اتیش بکشی و منفجر کنی و............
فقط میتونم بگم توقعت خیلی خیلی بالاست مطمئن باش با کله میخوری زمین :D

سخت افزار هم اونطوری ها که فکر میکنی پیشرفت نمیکنه و همون 8800 را در نظر بگیر بزار مثلا کرایسیس برات 30 فریم میداد الان 580 با قدرتی که داره میتونه 60 فریم بده برات یعنی دو برابر اونم بعد 4 سال به قول تو باید الان 200 فریم حداقل میداد :D 3 سال دیگه هم همینه ! crysis 2 هم حداقل باید 3 برابر نسبت به crysis بعد 4 سال برات گرافیک میداد ؟ به قول خودت :D یه جمع بندی کن ببین پیشرفت نرم افزاری و سخت افزاری اون چیزی هست که تو انتظار داری برای 2 یا 3 سال بعد ؟!
نه دیگه خر سم داره نه پا:d
8800 خیلی هنر میکرد فقط رو high میتونست بازی رو اجرا کنه حالا باقیش بماند! سری فرمی انویدیا فقط یه شروع بوده! اینا تو سری فرمی یه معماری جدید رو برای نسل بعدی بازیها معرفی کردند و تکامل این روند رو توی سری maxwell خواهی دید .(الان حیف رامین اینجا نیست تخصصی توضیح بده:d!) یعنی چیزی رو که توی 3d mark 11 میبینی فقط یه شروع برای نسل بعدیه! من مطمئنم با شروع نسل بعد یه گرافیکی در حد همین تک دمو و 3d mark 11 میبینیم(حالا بگذریم که این 3d mark همین الانشم دقیقا یه دمو cg هست که داره توسط کارت گرافیک پردازش میشه!) و با ادامه روند، چیزایی میبینیم که امروز فقط تو دموهای CG با کیفیت میشه دید.
حالا من هستم تو هم هستی ببین نسل بعد چه تک دمویی تحویلت میدن که دندونات بریزه:d

Bianconeri

کاربر سایت
نام
مهران
واقعا کاری به جنبه های فنی ندارم ولی تصاویر در نگاه اول آدم را به یاد Mass Effect می دازه.و البته خیلی فک انداز هم هست.:-o:-o
هر چی هست کاش به زودی چیزی حتی نزدیک به این را در بازی ها تجربه کنیم.(روی هر کنسولی می خواد باشه فقط قیمتش به اندازه سه تا 580 نباشه!)

Gartall

کاربر سایت
نام
فرخ
حالا من هستم تو هم هستی ببین نسل بعد چه تک دمویی تحویلت میدن که دندونات بریزه:d

بابا tech demo چیکار دارم :d من من میگم خود بازی محاله 2 یا 3 ساله بعد بیشتر از اون چیزی که epic نشون داد باشه . برات مثال زدم که از سال 2007 تا 2011 مثلا چه اتفاقی افتاده ؟!
8800 هم هرچی باشه حالا بازی را دیگه حداقل 20 فریم را که میگرفت حالا تا 30 هم میتونست بیاره بالا . الان با حساب انگشتی تو که میگی سخت افزار داره پیشرفت میکنه حداقل باید 580 تا 20 برابر فریم میداد!

Captain Tsubasa

کاربر سایت
حالا کرای تک نسخه نسل بعدش رو معرفی کنه اون موقع هست که قدرت موتور کرای انجین مشخص میشه
یه چیزایی توی gdc نشون دادن که میتونین توی gametrailer ببینین.فک آدم میوفته.به قول یاشار توی بعضی صحنه ها گرافیکش از cg هم بالاتره

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر