تصاویر فوق العاده از Final Fantasy XIII و FF Versus XIII

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,796
نام
امین
FF Versus XIII

1186_0007.jpg

Final Fantasy XIII

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,184
نام
ماکان
فقط چینی می نویسه

دهنت سرویس چینی چیه!!:biggrin1: ژاپنی!

بهار 2010 نسخه ژاپنی

مهدی مگه نسخه ژاپنیش سال 2009 نمیاد؟:confused: مسخره کردن مارو ها...

خبر جدیدی VERSUS نیست همش که از FFXIII حرف میزنن

چند وقته دیگه Square Enix Gamers Day هست و قراره تو این همایش بالاخره ان تریلر لیک شده رو به صورت HD نشون بدن...باید بیشتر منتظر موند. البته برای دیدن یک نمایش درست و حسابی از Versus باید تا TGS صبر کرد!!:mad:

من نسخه دموي اين FF13 رو بازي كردم واقعا عالي هستش

ایول! شدیم دو نفر!! با موسیقی پریلودش حال کردی؟

من که از استیل ساژ خیلی خوشم امد. تفنگ رو میگیره رو شونه هاش و ...

راستی به انجایی که سرا میخواست پرواز کنه بره همه دشمن ها رو (اسمشون رو نگفتن) رو بکشه اما ساژ نزاشت دقت کردی؟ سرا چیکار کرد بعد رو هوا بلند شد؟ انگار بشکن ضد!دقیقا این نیروی کریستال ها رو چه جوری میشه کنترل کرد؟

ولی اخلاقش خیلی گند بود! من که عاشقش شدم!:love: تا ساژ امد مزاحمت ایجاد کنه هم هولش داد و هم گرفتش به باد فحش!!:biggrin1:

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,953
نام
فرهاد
اخه این بازی چی داره که ژاپنیها انقدر براش سرودست میشکنن:confused:

منظورت رو از این که این بازی چی داره رو میشه توضیح بدی ؟ :confused: دو م اینکه فقط ژاپنیها برای این بازی سر و دست نمیشکنن دنیا منتظر این بازی هست بازی که 14 عنوان ازش بیاد بیرون حتما یک چیزی داره به شما پیشنهاد میکنم یه سری از این بازی رو بازی کنید مثلا FFX و یا FF8 و FFXII رو بعد میفهمی

WILDCAT

کاربر سایت
Jun 5, 2007
1,572
نام
Noctis LuciS Caelum
منظورت رو از این که این بازی چی داره رو میشه توضیح بدی ؟ :confused: دو م اینکه فقط ژاپنیها برای این بازی سر و دست نمیشکنن دنیا منتظر این بازی هست بازی که 14 عنوان ازش بیاد بیرون حتما یک چیزی داره به شما پیشنهاد میکنم یه سری از این بازی رو بازی کنید مثلا FFX و یا FF8 و FFXII رو بعد میفهمی

مشکل از دوستمون نیست :smile: ایشون از این سبک و این بازی خوششون نمیاد برای همین این حرف و میزنند :biggrin1:
مثلا من از استراتژیک خوشم نمیاد بیام بگم این بازیها چی دارند انقدر طرفدار داره :biggrin1: خوب من خوشم نمیاد چه ربطی به دیگران داره :biggrin1:

چرا عکس جدیدی از FF VERUSU XIII نمیاد :( نه عکسی از دشمنها نه چیز دیگه :( بشدت منتظر هستم :smile:

i.robot

کاربر سایت
Feb 9, 2006
6

دقسقا نم اویل خیلی نارحتم میشدم اما الان فهمیدم که خب این سبک و داستان های فینال فانتزی به هر کسی نمیخوره... خیلیلا خوسسون نمیاد و یا مثل داداس من دویت دارن فقط داستانشو بخونن

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,184
نام
ماکان
مشکل از دوستمون نیست ایشون از این سبک و این بازی خوششون نمیاد برای همین این حرف و میزنند
مثلا من از استراتژیک خوشم نمیاد بیام بگم این بازیها چی دارند انقدر طرفدار داره خوب من خوشم نمیاد چه ربطی به دیگران داره

محمد نمیشه که چون از چیزی خوشمون میاد ببریمش زیر سوال که!! مثلا منم از بازی های استراتژی خوشم نمیاد اما هیچ وقت نمیگم Starcraft مگه چی داره...چون خیلی چیز ها داره، فقط من باهاش ارتباز برقرار نمیکنم. (البته من عاشق داستان SC هستم و همه کتاب هاشم شون بار خوندم اما از بازیش سر در نمیارم)

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,953
نام
فرهاد
دقسقا نم اویل خیلی نارحتم میشدم اما الان فهمیدم که خب این سبک و داستان های فینال فانتزی به هر کسی نمیخوره... خیلیلا خوسسون نمیاد و یا مثل داداس من دویت دارن فقط داستانشو بخونن

دوست عزیز کسی . کسی رو اجبار به بازی کردن این سبک یا سبکهای دیگه نمیکنه دلیل نمیشه چون از این سبک خوششون نمیاد بیان بگن بازی فلان هست منم از بعضی از سبکها بدم میاد ولی اصلا تو تایپیکشون نمیرم که بخوام به بازیشون بی احترامی کنم سبک و بازی FF هم برای امروز یا دیروز نیست که شما میگی خیلیا خوششون نمیاد

Buyma

Your Onestop Merchshop
کاربر سایت
Mar 6, 2008
1,547
نام
سام
یادمه قبلا Square Enix با انتشار هر کدوم از عکس های بازی همه رو برای یک ماه میبرد فضا :D انقدر عکس ها کیفیتشان بالا بود که هیچکس باور نمیکرد که اینا واقی باشند و SE در جواب تمامی سوالات فقط سکوت میکردو میگفت تمامی اینها ریل تایم هست !
چند وقت پیش دمو بازی در ژاپن عرضه شد و یک سری بازی کردن
حالا سایتی اومده و کار جالبی کرده و عکس های اون موقع رو با کیفیتی که بازی در حل حاضر داره مقایسه کرده که خوب خودتون قضاوت کنین :
قبل :

بعد :

تصویر منتشر شده در سال 2008 :
hatima_ff13_risou2.jpg

تصویر مربوط به سا 2009 و دمو بازی :
hatima_ff13_rekka2.jpg

فرق دیگه تا این حد :eek: :
hatima_ff13_hikaku1.jpg

اینم یه تصویر دیگه :
قبل :

بعد :

فرق توی گردن بند رو ببینین :
hatima_ff13_hikaku2.jpg

البته همینم از سرمون زیادیه :D

sky

کاربر سایت
Sep 10, 2007
532
نام
علی
دوست عزیز city sport :biggrin1:من عکس ها رو نمی تونم ببینم باز نمیشه یه لینکی لطف میکنی بزاری ممنون میشم:love:

sky

کاربر سایت
Sep 10, 2007
532
نام
علی
من شماره 12 رو توps2 حدود 40 ساعت بازی کردم خیلی خوشم اومد ولی باز انگار سردرگم بودم نمیدونستم مقصدم کجاست! علت داره؟ (برای اولین بار این سبک رو بازی کردم) یا من طرز بازی کردن رو بلد نیستم؟

GENE

کاربر سایت
May 12, 2007
2,982
نام
مهدی
من شماره 12 رو توps2 حدود 40 ساعت بازی کردم خیلی خوشم اومد ولی باز انگار سردرگم بودم نمیدونستم مقصدم کجاست! علت داره؟ (برای اولین بار این سبک رو بازی کردم) یا من طرز بازی کردن رو بلد نیستم؟
توی FFXII و کلا همه فاینال‌ها تمرکز و محوریت بازی بر روی داستانه و گرنه لوکیشن‌ها خیلی شبیه به هم هستند. بنابراین اگه داستان را کامل متوجه بشی، سر در گم نمیشی.

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,953
نام
فرهاد

خوب یه جورایی جذابیت بازی هم به همینش هست البته در ورژنهای جدیدتر یعنی بعد از شماره FFX زیاد شمارو تو سردرگمی نمیزاره شما اگه ورژنهای قبل بازی میکردی که مخت صوت میکشید چون در ورژنهای جدید یه جورایی میفهمی و بحت خالی میکنن مسیرت کجاست .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر