تصاویر بازی Prince of Persia: The Forgotten Sands

emperor 69

Killer
کاربر سایت
Mar 7, 2008
3,801
نام
حسن
با تشکر از کسری بابت خبر

princeofpersia16.jpg

شرکت Ubisoft جدیدترین قسمت بازی Prince of Persia به نام Prince of Persia: The Forgotten Sands را برای کنسول ها نسل حاضر و کنسول های دستی تایید کرد. از این قسمت بازی به عنوان بازگشتی دوباره سه سری Sands of Time یاد شده است.

این بازی همزمان با عرضه فیلم Prince of Persia : The Sands of Time در می 2010 عرضه خواهد شد.

اطلاعات بیشتری از بازی یاد نشده است اما Ubisoft اعلام کرده است بسیاری از المان های محبوب سری به این شماره باز خواهد گشت. به نظر می رسد خالق سری Sands of Time و سری Prince of Persia یعنی Jordan Mechner در ساخت این بازی نقش داشته باشد.

این قسمت بازی هم همانند شماره های قبلی در Ubisoft Montreal ساخته می شود. طبق گفته بعضی منابع اولین تریلر از این اثر در مراسم VGA 2009 در روز 12 دسامبر پخش خواهد شد.

سه تا ارت ورک از بازی :

ss_POPFS_interior.jpg.jpg

بزرگتر

ss_POPFS_GateFortress.jpg.jpg

بزرگتر

ss_POPFS_Palace_Exterior.jpg.jpg

بزرگتر

Sweet Lucifer

کاربر سایت
Nov 20, 2008
1,976
نام
مجتبی
واقعا دیدن این عکس ها و گرافیکش من رو به وجد اورد!
مهم ترین چیزش قیافه ی پرنسه که خیلی خوشگل شده و مثل 3 نیست که درب و داغون باشه!
ممنون بابت عکس ها!

nero1371

کاربر سایت
Nov 2, 2008
1,494
نام
hamid
با اجازه.
این یه پوستر هست که از روی تیزری که تو vga 2009 بود پخش شد که باعث شد مردم کفشون ببره!!! اما مشکل این عکس این بود که روش پر از نوشته و تبلیغ و ... بود من هم میخواستم برای تاپیکم یه عکس جدید بسازم و بذارم به خاطر همین عکس رو به قولی روتوش کردم و حالا هم برای شما میذارم امیدوارم خوشتون بیاد.
تاپیک هم تو امضام هست!!!

nero1371

کاربر سایت
Nov 2, 2008
1,494
نام
hamid
توی عکس های جدید تو عکس اول شمشیر پرنس شبیه به شمشیرش تو اواخر 3 نیست؟
منظورم شمشیر پدرشه!
تا جایی که من با خبر شدم داستان بر میگرده به 1 و 2 یا شاید هم تلفیقی از هر دو با هم!!!!
اگه اشتباه نکم لباس دوش هم تنشه!!

L J A

کاربر سایت
Sep 12, 2009
494
نام
fake name
آموزش استفاده از امکانات سایته؟:D
نرو جون یه سفارش واست دارم...
KONG FU PANDA لطفا:D
از اون والپیپر هم tnx : )

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند