تصاویر بازی Just Cause 2

emperor 69

Killer
کاربر سایت
Mar 7, 2008
3,801
نام
حسن
سلام

یه سری اسکن جدید از Just Cause 2 اومده که در زیر میبینید و از اونجایی که هیچ کدوم از دوستان عکس هی اولیه ی منتشر شده از بازی رو نذاشتن اون ها رو هم میزارم

okzwp2.jpg

بزرگتر

apehw7.jpg

بزرگتر

23jrcph.jpg

بزرگتر

25rkwm9.jpg

بزرگتر

Rover

کاربر سایت
Oct 11, 2007
1,059
نام
Vahid
:((فقط نزنید:
یه مدت که هیچ بازی دستم نبود با قسمت اولش کلی سرگرم شدم.بدم نمیاد قسمت دومش رو هم بازی کنم.باگ های اون بازی هم گاهی کلی آدم رو میخندوند:cheesygriولی واسه سرگرمی خیلی خوب بود.امیدوارم روزی تبدیل به یه بازی بزرگ بشه

MG.Snake

کاربر سایت
Aug 7, 2008
1,021
نام
آرین
امیدوارم مثل نسخه قبلیش کاراکترش کجکی راه نره:biggrin1:
یادمه 5 متر از زمین فاصله میگرفت میتونست چترنجات باز کنه یا اگر تو آسمون بودی چندبار پشت سر هم میشد چتر نجات باز و بسته کرد...حرکت ژانگولری هاش هم خیلی خنده دار بود:biggrin1:

آخرین ویرایش:

Zalamen

کاربر سایت
Mar 15, 2009
472
نام
محسن
:((فقط نزنید:
یه مدت که هیچ بازی دستم نبود با قسمت اولش کلی سرگرم شدم.بدم نمیاد قسمت دومش رو هم بازی کنم.باگ های اون بازی هم گاهی کلی آدم رو میخندوند:cheesygriولی واسه سرگرمی خیلی خوب بود.امیدوارم روزی تبدیل به یه بازی بزرگ بشه
به نظر من هم خیلی خوب بود حداقل من از مناظر و موسیقیش و آزادی عملی که توش داشتم خیلی لذت بردم:smile:فکر میکنم این بازی چیزی رو که GTA:IV نداشت داشت!واقعا منتظر نسخه ی بعدیش هستم.تنها خبری هم که تا الان ازش داشتم این بود که تو شهره(دو سال پیش تو بازی رایانه خوندم)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر