تصاویر بازی Command & Conquer: Generals 2

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,955
نام
فرهاد

cc1-610x304.jpg

امروز استودیو BioWare پرده از سری جدید بازی خود یعنی Command & Conquer: Generals 2 برداشت که به صورت انحصاری در حال حاظر برای PC در حال ساخت هستش. تصاویر بازی Command & Conquer: Generals 2 را در زیر شاهد هستید .

[h=1]
24357.JPG
[/h] [h=1]
24358.JPG
[/h]

leonk13

کاربر سایت
Sep 8, 2009
2,151
نام
سجاد
اینا هلی کوپترن مثلا ؟! چقدر شبیه استارکرافت 2 ان !
اینک واقعی نیست . عناصر تخیلی هنوز توش هست .

به نظرم زود قضاوت نکنیم، بازی توی آینده ای نزدیک اتفاق میافته و همین الانشم یه طرح هایی از هلیکوپتر های این مدلی وجود داره، فکر نکنم به هیچ وجه چیزه تخلیلی ای تو بازی باشه.

دست از کین برنیمدارن که .:|GLA باید باشه

جنرالز ربطی به کین نداره. GLA که فکر نکنم ولی گروه های تروریستی 99% توی بازی هستن.

پ.ن: دوستان اینجا تاپیک تصاویر بازی هستش :D بحث ها ببریم تاپیک خود بازی بهتره :D :

http://forum.bazicenter.com/showthread.php?t=53713

• Like
Reactions: pedramb

DieDie

کاربر سایت
Feb 28, 2010
2,772
جنرالز از اولشم تخیلی نبود، جز یکی دو مورد مثل پارتیکل کنون آمریکااینی هم که شما میگید مال last stand هستش که یه مد fan made بود که برای همون zero hour فنای بازی ساخته بودنش.
چه ربطی به مد داشت !!؟؟ خداوکیلی تا به حال جنرالز بازی کردی!!؟؟؟؟برو چینو وردار همون لحظه که مینی گانراش از تو سربازخونه میان بیرون با AK47 واست یه جوری F22 های آمریکارو میزنن که با تفنگ ساچمه ای نمیشه گنجیشکو اونطوری زد.چین اینفنتری که دیگه هیچی....

leonk13

کاربر سایت
Sep 8, 2009
2,151
نام
سجاد
چه ربطی به مد داشت !!؟؟ خداوکیلی تا به حال جنرالز بازی کردی!!؟؟؟؟برو چینو وردار همون لحظه که مینی گانراش از تو سربازخونه میان بیرون با AK47 واست یه جوری F22 های آمریکارو میزنن که با تفنگ ساچمه ای نمیشه گنجیشکو اونطوری زد.چین اینفنتری که دیگه هیچی....

/:)

عزیزم اولا به کسی بگو "جنرالز بازی کردی؟" که از از بچگیش با Command & Conquer بزرگ نشده باشه. دوما به مد ربط نداره پس به چی ربط داره ؟ شما برو نسخه های اصلی بازی یعنی generals و zero hour رو بازی کن بعد ببین اصلا سرباز به هلیکوپتر شلیک میکنه یا نه زدن جت پیشکش !

اینی که شما میگی مد last stand یا مد هایی مثل این هستش که یه چیز fan made هستش، mode هه Fan made که انشالله میدونید چیه ؟ یه عده گیمر ساده با هم نشستن بازی رو ادیت کردن بعد مثلا یه مینی گان دادن دست سربازه چینی که باهاش f22 سهله B2 منفجر میکنه ! ربطی هم به بازی اصلی نداره، مثل این میمونه که یه فن میاد مکس پین رو ادیت میکنه توش زامبی میزاره بعدش از فردا بیایم بگیم مکس پین سبکش زامبی کشی هستش !

shefer

کاربر سایت
Aug 27, 2009
2,365
نام
mazyar
hater های عزیز مثل همیشه در صحنه هستن8-|
لااقل بذارید یه دمو از گیم پلی بازی بیاد بعد شروع به کوبوندن بکنید که حداقل مقداری منطقی جلوه کنه...
اینا هلی کوپترن مثلا ؟! چقدر شبیه استارکرافت 2 ان !
اینک واقعی نیست . عناصر تخیلی هنوز توش هست .

واقعا به اینا میگی تخیلی ؟! یه سر به تکنولوژی های روز فقط بزن جالبه بدونم به اونا بعد چی میخوای بگی !

مطمئنی تا به حال RTS به تعداد کافی بازی کردی ؟!:d

DieDie

کاربر سایت
Feb 28, 2010
2,772
@Shefer
نه به یه تو بمیری فقط تو بازی کردی شماها اینقدر نوبین که هنوز نمیدونین با مینی گانر چین اینفنتری میشه Raptor زد اونوقت ادعا هم میکنید.... عجب اول برو ببین yakuza آیدی کیه بعد بیا ادعا جنرالز کن!!! LOL

Dr.Trax

کاربر سایت
Jul 12, 2008
2,054
خير سازنده اين بازي سازنده سري بازي هاي ME و DA هست يعني Bioware

ای بابا ، با این حساب اصالت بازی بر باد رفت . . .
ZH نمیشه ، من میدونم . . . ;)

@Shefer
نه به یه تو بمیری فقط تو بازی کردی شماها اینقدر نوبین که هنوز نمیدونین با مینی گانر چین اینفنتری میشه Raptor زد اونوقت ادعا هم میکنید.... عجب برو بلبین yakuza آیدی کیه بعد بیا ادعا جنرالز کن!!! LOL

داداش ، ببخشید ، من عذر میخوام از شما ، اما . . .
درسته ، مینی گانر میتونه هوا رو بزنه ، ولی . . . من ایر میشم شما اینفنتری ببینم میتونی RAPTOR منو بزنی یا نه !!!! :d
ممکنه بتونی بزنی ، اما بعد از کلی صدمه جدی که خوردی !!!!!! :d
شما که میگی بقیه نوین دیگه چرا این حرفو میزنی !!!!! :p

/:)

عزیزم اولا به کسی بگو "جنرالز بازی کردی؟" که از از بچگیش با Command & Conquer بزرگ نشده باشه. دوما به مد ربط نداره پس به چی ربط داره ؟ شما برو نسخه های اصلی بازی یعنی generals و zero hour رو بازی کن بعد ببین اصلا سرباز به هلیکوپتر شلیک میکنه یا نه زدن جت پیشکش !

اینی که شما میگی مد last stand یا مد هایی مثل این هستش که یه چیز fan made هستش، mode هه Fan made که انشالله میدونید چیه ؟ یه عده گیمر ساده با هم نشستن بازی رو ادیت کردن بعد مثلا یه مینی گان دادن دست سربازه چینی که باهاش f22 سهله B2 منفجر میکنه ! ربطی هم به بازی اصلی نداره، مثل این میمونه که یه فن میاد مکس پین رو ادیت میکنه توش زامبی میزاره بعدش از فردا بیایم بگیم مکس پین سبکش زامبی کشی هستش !

نه داداش ، تو ZH اینفنتری مینی گانر داره که میتونه هواپیما رو بزنه ;) اما با برد خیلی کم :)
اگه هواپیما رو درست کنترل کنی راحت از تیررش خارج میشی! ;)

leonk13

کاربر سایت
Sep 8, 2009
2,151
نام
سجاد
نه داداش ، تو ZH اینفنتری مینی گانر داره که میتونه هواپیما رو بزنه ;) اما با برد خیلی کم :)

آره درسته من با یونیت های لست استند قاطیش کرده بودم، اتفاقا با این ژنرال سرباز هم خیلی مهارت داشتم یه زمانی :D یه هر حال مورد خیلی تخیلی ای هم نیس ... . به هر حال مینی گانی گفتن:

یکش که خیلی سوپر تخیلی بود با کلاشینکف چینی هواپیمای F22 Raptor رو میزدن مینداختن اگه من جای نیرو هوایی آمریکا بودم اعدامشون میکردم.

که خیلی با کلاش چینی فرق داره.

DieDie

کاربر سایت
Feb 28, 2010
2,772

داداش ، ببخشید ، من عذر میخوام از شما ، اما . . .
درسته ، مینی گانر میتونه هوا رو بزنه ، ولی . . . من ایر میشم شما اینفنتری ببینم میتونی RAPTOR منو بزنی یا نه !!!! :d
ممکنه بتونی بزنی ، اما بعد از کلی صدمه جدی که خوردی !!!!!! :d
شما که میگی بقیه نوین دیگه چرا این حرفو میزنی !!!!! :p

من اصلا بحثم این نیست که کی بازیش خوبه میتونه از یونیتاش دفاع کنه یا نه کلا بحث این بود که بازی تخیلی نیست گفتم شماره یکش یه چیزای سوپر تخیلی داشت یکیش همینه که سرباز چین با کلاشینکف AK47 هواپیمای Raptor میزنه که ماشالا اینقدر بازی کرده بودن هنوز نمیدونستن.... یه چیز سوپر تخیلی دیگه توش های جک کردن لودر آمریکاس که یه عمله GLA با قند شکن میره کامند سنتر USA میسازه !!!! که امیدوارم این مضخرفات تو این شماره برطرف شده باشه...
مورد بعدیم چین اینفنتری از همون اول سربازاش با درجه میان بیرون که دوتاشون راحت Raptor میزنن قیمت سربازم که مفته زودم Ready میشن , شما اگه هر جا خواستی بیا بازی کنیم PM بزن Gamenet قرار بزاریم شرطی بزنیم.

Dr.Trax

کاربر سایت
Jul 12, 2008
2,054
من اصلا بحثم این نیست که کی بازیش خوبه میتونه از یونیتاش دفاع کنه یا نه کلا بحث این بود که بازی تخیلی نیست گفتم شماره یکش یه چیزای سوپر تخیلی داشت یکیش همینه که سرباز چین با کلاشینکف AK47 هواپیمای Raptor میزنه که ماشالا اینقدر بازی کرده بودن هنوز نمیدونستن.... یه چیز سوپر تخیلی دیگه توش های جک کردن لودر آمریکاس که یه عمله GLA با قند شکن میره کامند سنتر USA میسازه !!!! که امیدوارم این مضخرفات تو این شماره برطرف شده باشه...
مورد بعدیم چین اینفنتری از همون اول سربازاش با درجه میان بیرون که دوتاشون راحت Raptor میزنن قیمت سربازم که مفته زودم Ready میشن , شما اگه هر جا خواستی بیا بازی کنیم PM بزن Gamenet قرار بزاریم شرطی بزنیم.

این چه حرفیه میزنی اخه برادر من؟؟؟ :d
اگه اینجوری باشه تمام بازی های دنیا ســــــوپر مگا تخیلی کهههه !!!!!!
سبکش اینه ، ریتم و مدلش اینه !!!!
کارگر کامند سنتر میسازه چیزه تخیلیه ؟؟؟؟؟ چنین استراتژی توی بازی گُنجونده شده ، کجاش بده ؟؟؟ مگه رسیدن بهش راحته ؟؟؟
مثل این میمونه که یه کشوری طرح و مدلی رو از یه کشور دیگه ای دزدیده و حالا خودش داره درست میکنه !!!!
و درباره مینی گانرم بالا گفتم . . . اصلا هم در رفتن ازش سخت نیست . . .
در ضمن ، توی تمام بازی ها یکم تخیل نمک بازیه . . .

حالا چرا گیم نت؟؟؟؟ بیا گیم رنجر بازی کنیم دیگه ، چه کاریه اخه؟؟؟؟؟ :d

r0ss0neri

کاربر سایت
Jun 2, 2009
2,301
نام
MaHDi
hater های عزیز مثل همیشه در صحنه هستن8-|
لااقل بذارید یه دمو از گیم پلی بازی بیاد بعد شروع به کوبوندن بکنید که حداقل مقداری منطقی جلوه کنه...
_ لول ! شما انگار فقط واسه بالا بردن تعداد پُست ، اینجا پُست میزنی ؟! هر جا بتونی هیتر میتر میکنی ؟!
برای اطلاع بنده خودم فن این بازی ام ! پس تو تخیلات خودت واسه خودت قضاوت نکن .
واقعا به اینا میگی تخیلی ؟! یه سر به تکنولوژی های روز فقط بزن جالبه بدونم به اونا بعد چی میخوای بگی !
شما ازین هلی کوپتر ها چقدر اطلاع دارین ؟!!

به نظرم زود قضاوت نکنیم، بازی توی آینده ای نزدیک اتفاق میافته و همین الانشم یه طرح هایی از هلیکوپتر های این مدلی وجود داره، فکر نکنم به هیچ وجه چیزه تخلیلی ای تو بازی باشه.
فک کنم واسه تنوع دادن به استراژی های مختلف بازی ، بازی رو بردن به جلو ! امیدوارم مثل ZH ردیف باشه :D

مورد بعدیم چین اینفنتری از همون اول سربازاش با درجه میان بیرون که دوتاشون راحت Raptor میزنن قیمت سربازم که مفته زودم Ready میشن , شما اگه هر جا خواستی بیا بازی کنیم PM بزن Gamenet قرار بزاریم شرطی بزنیم
واسه همین ــه تیم مورد علاقه من هست دیگه ! بعدم جنرال هم به نظرم باید بصورت گروهی بازی کرد و تیم رندم ! این دیگه چیزیه که معمول ِ !
مثلا همین اینفنتری اول بازی خیلی شاخ ــه ولی اگه یک USA تو تیم مقابل باشه بتونه لول 3 بشه با اسنایپر هاش پدر اینفتری رو در میاره ! GLA هم که جای خود ...

اون مواردی هم که گفتی هیچ کدوم براحتی تحقق پیدا نمیکنه ! همونطور که یک عمله میره کامند سنتر آمریکا میزنه ، آمریکا یا چین بخصوص (با هکرش) میره ساپلای جی ال ای رو کپچر میکنه کامند سنترشو 3 سوته میسازه ! خلاصه بازی کاملا بالانس :D

آخرین ویرایش:

Dr.Trax

کاربر سایت
Jul 12, 2008
2,054
اون مواردی هم که گفتی هیچ کدوم براحتی تحقق پیدا نمیکنه ! همونطور که یک عمله میره کامند سنتر آمریکا میزنه ، آمریکا یا چین بخصوص (با هکرش) میره ساپلای جی ال ای رو کپچر میکنه کامند سنترشو 3 سوته میسازه ! خلاصه بازی کاملا بالانس :D

دقیـــــــــــــــــقا" همینطوره ;)

dr.demo

کاربر سایت
Jan 31, 2011
46
شما اگه هر جا خواستی بیا بازی کنیم PM بزن Gamenet قرار بزاریم شرطی بزنیم.
کاش یه تایپیکی بود اساتید ایدهاشون رو اعلام میکردن دوستانه بزنیم!:)
چون این بازی اینقد هیجان داره که نیازی به کل کل نداشته باشه!
یکش که خیلی سوپر تخیلی بود با کلاشینکف چینی هواپیمای F22 Raptor رو میزدن مینداختن اگه من جای نیرو هوایی آمریکا بودم اعدامشون میکردم.
دیگه قرار نیست همچی نرمال باشه یه ذره منطقم قاطیش میکنن که جالب تر باشه
مثل شطرنج که نیاز نیست همچی اوکی اوکی باشه! یعنی طبیعی باشه
http://i.imgur.com/IUGH4.png

http://i.imgur.com/7qPvA.jpg
http://i.imgur.com/RmH0a.jpg
http://i.imgur.com/f5aQq.png
http://img832.imageshack.us/img832/4070/glaconfirmer.png
http://www.cncsaga.com/pixaddict/1323615829bulldozer_target.jpg

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر