تصاویر بازی BioShock 2

Activision

کاربر سایت
Jan 19, 2009
673
سلام

این تصاویر رو بد نبود بذارم

تصاویر بازی BioShock 2
_
این تصاویر مربوط به سایت تازه تاسیس این بازی هست .

_

موفق باشید

آخرین ویرایش:

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
میتونم بپرسم شما از کجا فهمیدین که گرافیکش جالب باید باشه ؟؟ :confused:

در ضمن این ها عکسهای سایت همین بازی هست که کسری جان زحمتشو کشیده. به لینک زیر که لینک خود سایت هم هست مراجعه کنید.

http://www.bazicenter.com/forums/showthread.php?t=21074

Activision

کاربر سایت
Jan 19, 2009
673

در ضمن این ها عکسهای سایت همین بازی هست که کسری جان زحمتشو کشیده. به لینک زیر که لینک خود سایت هم هست مراجعه کنید.

http://www.bazicenter.com/forums/showthread.php?t=21074

چی ؟ !!!!!!!!!!

این تصاویر قبلا به این شکل که سیو کنی رو کامپیوتر در سایت گذاشته شدن ؟ !

من اینها رو با استفاده از برنامه مخصوص عکس گرفتم ازشون و رو کامپیوتر عکس بزرگ ها رو کوچیک هم براشون درست کردم و 14 تا تصویر رو در سایت اپلودر عکس اپلود کردم و در سایت گذاشتم .

مهم: اصلا نمیخوام بگم کار بزرگ یا خاصی کردم - نه اصلا کار خیلی معمولی و ساده ای کردم و بی ارزش - ولی میخوام بگم که اینطوری هم که شما میگید نیست .
--------------------
bioshock_092006_spot.jpg

--------------------
_
در ضما از اقای کسرا هم که اسمش برده شد برا گذاشتن اطلاعات از بازی در اون تاپیک تشکر میکنم

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
سلام فردین
مگر گرافیک بازی Bioshock 1 بالا نبود؟ و مطمئنا گرافیک Bioshock 2: Sea of Dreams پایینتر شماره یکش که نمیشه بلکه بهتر هم میشه.:love:
پس میشه انتظار یک گرافیک بالا رو از این بازی داشت.:biggrin1:

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
چی ؟ !!!!!!!!!!

این تصاویر قبلا به این شکل که سیو کنی رو کامپیوتر در سایت گذاشته شدن ؟ !

من اینها رو با استفاده از برنامه مخصوص عکس گرفتم ازشون و رو کامپیوتر عکس بزرگ ها رو کوچیک هم براشون درست کردم و 14 تا تصویر رو در سایت اپلودر عکس اپلود کردم و در سایت گذاشتم .

مهم: اصلا نمیخوام بگم کار بزرگ یا خاصی کردم - نه اصلا کار خیلی معمولی و ساده ای کردم و بی ارزش - ولی میخوام بگم که اینطوری هم که شما میگید نیست .
--------------------
bioshock_092006_spot.jpg

--------------------
_
در ضما از اقای کسرا هم که اسمش برده شد برا گذاشتن اطلاعات از بازی در اون تاپیک تشکر میکنم

آقای مهندس (هر چند دیگه تصمیم گرفته بودم دیگه با شما دهن به دهن نکنم) برنامه مخصوص که چه عرض کنم الان بچه کوچولو هم بلده یه PrtSc بگیره تو paint بیارتش پس کار شاقی نیست.

در ضمن اسم تاپیک رو زدین عکسهای مربوط به بازی دیگه سایت رو همه میتونن خودشونم برن خیلی زیباتر به صورت فلش ببینن. و من توی اینها عکسی از بازی نمیبینم.

پ.ن: فقط بحث رو کش نده که حوصله جر و بحث ندارم. (چون هم پست هامون پاک میشه هم تاپیک قفل میشه).

Activision

کاربر سایت
Jan 19, 2009
673
آقای مهندس (هر چند دیگه تصمیم گرفته بودم دیگه با شما دهن به دهن نکنم) برنامه مخصوص که چه عرض کنم الان بچه کوچولو هم بلده یه PrtSc بگیره تو paint بیارتش پس کار شاقی نیست.

در ضمن اسم تاپیک رو زدین عکسهای مربوط به بازی دیگه سایت رو همه میتونن خودشونم برن خیلی زیباتر به صورت فلش ببینن. و من توی اینها عکسی از بازی نمیبینم.

پ.ن: فقط بحث رو کش نده که حوصله جر و بحث ندارم. (چون هم پست هامون پاک میشه هم تاپیک قفل میشه).

اول خوب کاری کردی که دهن به دهن با ما نشی . چون شما سطحتون خیلی بالاتر از ما هست و اصلا جایز نیست که با ما دهن به دهن بشید !
دوم چرا تا یه چیزی میشه اسم قفل کردن تاپیک میارید وسط . یعنی نباید دوکلمه ادم دفاع کنه . از اینها کلا بگذریم بحث این نیست
----------
جواب سوالم رو هم ندادی که قبلا کجای سایت به این شکل گذاشته شدن . ولی دیگه نمیخواد بدی چون من بحثم این نیست .
----------
بحث اینه - من میخوام بگم شما گفتی که میتونن برن خودشون تو اون سایت و خیلی زیبا به صورت فلش ببینن .
حالا میخوام بدونم که اگر اینطوری هست پس چرا تاپیکهای تصاویر زده میشه خوب اگر همه میتونن تو اون سایت برن ببینن - پس چرا ما بقیه تصاویر رو در این تاپیکها قرار میدیم - خوب اونا هم همه میتونن برن ببینن .
دیگه نیازی هم به برنامه یا اون کاری هم که شما گفتید نیست راحت میشه با دوتا کلیک عکس رو سیو کرد .
یا تاپیکهای امتیازات و بقیه تاپیکها هم به همین شکل میشه خودشون برن ببینن .
لطفا این طرز فکر رو از ذهن خارج کنید چون منطقی نیست .

ببینید اینجا یک سایت هست که میخواد لحظه ای باشه و همه چیز مربوط به بازی و مسائل دیگه درش وجود داشته باشه تا مثل حال که همه به عنوان مرجع روش حساب میکنن به کارش ادامه بده . ( کل سایتهایی تمام دنیا رو که بزرگ هستن و همین قضیه در موردشون صدق میکنه رو میگم )
پس هرکی به نوبه خودش اطلاعات و تصاویر و ... جدید از سراسر نت که پیدا میکنه که حتی در صد کمی هم مربوط به بازی بشه رو برای پرمحتوا شدن سایت در سایت قرار میده .
حالا ممکنه تعداد زیادی خودشون بتونن به اون اطلاعات در سایتهای دیگه دسترسی داشته باشن یا تعداد کمی افراد دسترسی داشته باشن .
چون هیشه یک نفر نمیتونه همه این کارها رو انجام بده .
_----------
بعد مگر من کار خلاف قانون کردم اومدم اینها رو گذاشتم . قدیمی نبودن ( روز قبل گذاشتن این تصاویر این سایت بازی مربوطه افتتاح شد ) و به بازی هم ارتباط پیدا میکردن و مشکلی داخلشون نبود که شما میاید بی ارزش میکنی و میزنی تو سر این کار .
که بعدش قضیه حوصله جروبحث با تو رو ندارم و ... رو میاری وسط !
بازم تاکید میکنم و مهم : اصلا نمیخوام بگم کار بزرگ یا خاصی کردم - نه اصلا کار خیلی معمولی و ساده ای کردم و بی ارزش و کوچیک و ... - ولی میخوام بگم که اینطوری هم که شما میگید نباید تو سرش زده بشه و ادم گناهکار حساب بشه .
--------------------
من دیگه صحبتی راجب این مسئله ندارم و گفتنیهام رو تقریبا گفتم و هر برداشتی دوست داشتید بشه

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
آخه تو نمیفهمی من چیکار کنم. الکی هم اینجا 10 صفحه نامه نگاری نکن. عکسهای بازی ها چه ربطی به اینی گذاشتی داره؟ تو هنوز فرق این ها رو با عکسهای ریل تایم نفهمیدی و نمیتونی تشخیص بدی. این سایت که تابلوی و همه میتونن برن. اما عکسهایی که از بازی ها گذاشته میشه رو همه جا نمیذارن و همه هم این سایت ها رو نمیشناسن. و هرز گاهی عکسها منتشر میشه....... اصلا ولش بحث با شما هیچ فایده ای نداره.....

شما اینقدر منطقی هستین ندزدنتون. دیگه الان 90% سایت صحبت های منطقی و واضح شما رو از بر شدن :laughing:
جالا باز بیا ایندفه 20 صفحه واسه من تایپ کن.

Lord Abbath

کاربر سایت
May 30, 2008
461
آخر این چه نوع طرز گویش است!دوست گرامی
از این ملایمتر هم میشد جوابشان را بدهید!آایا اگر یکی از این سبزها یا زرد ها یا بنفشها یا آبیها جستاری به سان این تاسیس میکرد شما و خیلی ها به به و چه چه میکردید یا نه بدین گونه جواب میدادید!
مطمئنا با کمی رفتار دوستانه میشود چنین چیزهایی را هشدار داد!

M0stafa

کاربر سایت
Sep 17, 2008
25
نام
مصطفی
از این ملایمتر هم میشد جوابشان را بدهید!آایا اگر یکی از این سبزها یا زرد ها یا بنفشها یا آبیها جستاری به سان این تاسیس میکرد شما و خیلی ها به به و چه چه میکردید یا نه بدین گونه جواب میدادید!

تا مرد سخن نگفته باشد عیب و هنرش نهفته باشد! مطمئنا کسی اینجا با کسی مادر زادی مشکل نداره!
اصلا به من چه!!!شما هم بگذار همیگرو بجوند منم از دور نظاره میکنم :D

خب اینطور که ادمین دارینوس عاشق این بازی شده بود و یک مدت تو دارینوس نظر سنجی گذاشته بودند به عنوان:

آیا می دانید پیام بازی Bioshock چیست؟
میتونم از همین الان بهتون قول بدم این بازی فارسی میشه + متن های بازی.

حالا چرا دو تا تاپیک وجود داره؟ من دچار دوگانگی شخصیتی شدم!!!

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین

دوست عزیز اگه پست اول منو بخونین من هیچ گونه جسارت یا بد رفتاری نکردم اما خود ایشون شروع کردن این کارو. در ضمن این بار هزارم که همه میگن توی این سایت بین اشخاص رنگارنگ :D یا بی رنگ هیچ فرقی وجووووووووووووووووووود ندارههههههههههههه.

و اینم بگم که هیچ کودم از اشخاص دیگر این طوری تاپیک با این عکس ها نمیذارن که بعدش اینطوری جواب بدن و خودشونو با یه پرینت اسکرین بزرگ کنن اما این آقا نمیدونم چرا اصلا از اول بحث رو اینطوری شروع کرد که البته از ایشون هم بعید نبود.;)

Miesam

کاربر سایت
Sep 23, 2005
6,142
نام
Miesam Sh
و اینم بگم که هیچ کودم از اشخاص دیگر این طوری تاپیک با این عکس ها نمیذارن که بعدش اینطوری جواب بدن و خودشونو با یه پرینت اسکرین بزرگ کنن اما این آقا نمیدونم چرا اصلا از اول بحث رو اینطوری شروع کرد که البته از ایشون هم بعید نبود.;)
حالا چه عيبي داره يك تاپيك هم براي تصاوير Bioshock 2 درست شد مگه قبلا چنين تاپيكي وجود داشته؟

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
حالا هی ما بخوایم بحث رو تموم کنیم یکی بیاد یه سنگ ریزه بفرسته وسط میدون. بابا عزیز من بالا هم گفتم بخونی بد نیست فقط اعلام شد که این عکسها مال سایت وسلام.... حالا اگه نمیخواین تمومش کنید این میدون این شما.... هی بیاین جبهه بگیرین واسه اعضای رنگارنگ. نمیدونم فردا خودتونم برین پرمیومی چیزی شین چی میخواین بگین.

انصاف هم خوب چیزیه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر