تصاوير بازي Need For Speed: Undercover

Miesam

کاربر سایت
Sep 23, 2005
6,142
نام
Miesam Sh
سلام خوبيد؟ گفتم يك تاپيك بزنم از اين بازي كه تمام عكس هاي NFS UC رو در اون قرار بديد.
اينم اولين عكس هايي كه از بازي منتشر شده :

فعلا ليسانس دوتا بازي معلوم ميشه كه خريداري شده توسط EA ...

منبع :
First NFS: Undercover images

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,005
نام
آریا
این طور که معلومه این نسخه بد چیزی نمیشه. درسته که توی تریلرها به هر چیزی شبیه هست به جز Racing ! ولی همین نکته میتونه نشون بده که EA داره یه بازی متفاوت میسازه . توی دو سه تا تریلری که اومده اسلحه و پلیس و جنایت و ... زیاد دیده میشه و احتمالآ این قسمت داستان جالبی داشته باشه و سینمایی ترین NFS باشه. ( کلآ NFS دیگه اون NFS قدیمی نیست که فقط به ماشین و پلیس و ... میپرداخت , از Most Wanted به بعد این حالت داستانی به وجود اومد که احتمالآ برای طرفداران قدیمی NFS زیاد هم جالب نیست :D )
خلاصه من که به عنوان یک آدم غیر NFS ای از چیزهایی که تا حالا از Undercover دیدم خیلی راضی ام :D ( مخصوصآ به خاطر پلیس و مخصوصآ تر (!) به خاطر اینکه توی روز اتفاق میفته نه شب )

Hamed Vincent

کاربر سایت
Dec 15, 2007
1,391
نام
حــــــامــد
از روی تصاویر میزنه که بازی یه چیزی شده بین Most Wanted , F & F 3 : Tokyo Drift ، امیدوارم در واقعیت هم چنین چیزی رخ بده.

old_snake

کاربر سایت
Jan 18, 2007
3,509
نام
alireza
( مخصوصآ به خاطر پلیس و مخصوصآ تر (!) به خاطر اینکه توی روز اتفاق میفته نه شب )

تنها نکته ی منفی ـه بازی همینه به نظر من ! :D توی شب یک حس Underground بودن بیشتری به آدم دست میده تا روز !

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,005
نام
آریا
تنها نکته ی منفی ـه بازی همینه به نظر من ! :biggrin1: توی شب یک حس Underground بودن بیشتری به آدم دست میده تا روز !
خب من هیچ وقت نمیتونم با بازی Racing توی شب کنار بیام ! به جز خوشگلی ماشین و چراغ بازی و اینا (!) , به نظرم گیم پلی تا حدودی محدود میشه. چون دید کمتره دیگه. تنها NFS ای که توی شب بود و خوشم اومد UnderGround بود. UnderGround 2 که ولش کن ! Carbon هم یه جوری بود :D زیاد به دلم نچسبید

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,804
نام
فرخ
اريا مطمئن باش Undercover چيزي خيلي خوبي در مياد البته اگه خدا بخواد . جديدا ea قدمهاش را خيلي محكم برميداره .

Captain MacMillan

کاربر سایت
Jul 25, 2008
425
خب ، خوبه که پلیس داره ! اگه شبیه Most Wanted باشه که عالی میشه . فقط امیدوارم ربطی به Pro street نداشته باشه که وقتی یادش می افتم حالت تهوع می گیرم !
خلاصه من که به عنوان یک آدم غیر NFS ای از چیزهایی که تا حالا از Undercover دیدم خیلی راضی ام :biggrin1: ( مخصوصآ به خاطر پلیس و مخصوصآ تر (!) به خاطر اینکه توی روز اتفاق میفته نه شب
100% موافقم . پلیس باشه لذتش بیشتره . و اگه مثل کربن مزخرف فقط شب نباشه ( که نیست ) واقعا خوبه.

Mr-Game

کاربر سایت
Sep 21, 2006
2,433
نام
سعید اکبرزاده
فقط شب نباشه
شماها چرا با شب مشکل دارید
0508.gif
به قول اریا
خوشگلی ماشین و چراغ بازی و اینا
میگم حالا شاید هم روز داشته باشه هم شب
0523.gif

چون neon , nitro , برق زدن و .... کلا این جنگولک بازیا مال شبه
فرض کنید nfs ug تو روز بود /:)

*Mohammad*

کاربر سایت
Mar 6, 2007
674
نام
محمد
اگه گرافیک همینی هس که تو عکسه واقعا جای تحسین داره و از EA بعیده. :biggrin1:
خدا کنه گیم پلی درس و حسابی داشته باشه.
------------------------------------------------------------------------
یه چیزی الان توجه منو جلب کرد: تا دیروز تعداد پستای من حدود 403 بود ولی الان که چشم بهش افتاد دیدم شده 379
یعنی مدیرا پستای منو پاک کردن ؟ دوستای دیگه چنین چیزی براشون پیش اومده؟

آخرین ویرایش:

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
یه چیزی الان توجه منو جلب کرد: تا دیروز تعداد پستای من حدود 403 بود ولی الان که چشم بهش افتاد دیدم شده 379
یعنی مدیرا پستای منو پاک کردن ؟ دوستای دیگه چنین چیزی براشون پیش اومده؟

شاید پاک کرده باشن اما دیگه نه اینهمه.:thinking:

منم همین مشکل رو تو COD4 LIVE دارم.رنکام خود به خود پاک می شن.زیاد جدی نگیر.:biggrin1:

آقا بحث رو عوض نکنیم.

Cj_sa

کاربر سایت
Jul 5, 2007
3,261
نام
مهرداد
سیستم damage تو این بازی هم هست؟ اگه به صوررت محدود باشه فکر کنم خیلی خوب بشه؟
تا اون جایی که من تو دموهاش دیدم بیشتر تو غروب بود.فکر کنم هم بیشتر بازی رو شبیه Most Wantedدر بیارن چون توی این چند شماره قبلی هیچ کدوم به موفقیت اون نرسید.

MG.Snake

کاربر سایت
Aug 7, 2008
1,021
نام
آرین
خب من هیچ وقت نمیتونم با بازی Racing توی شب کنار بیام ! به جز خوشگلی ماشین و چراغ بازی و اینا (!) , به نظرم گیم پلی تا حدودی محدود میشه. چون دید کمتره دیگه. تنها NFS ای که توی شب بود و خوشم اومد UnderGround بود. UnderGround 2 که ولش کن ! Carbon هم یه جوری بود :D زیاد به دلم نچسبید
چرا گیم پلی محدود بشه؟؟!!مگه واقعا داری رانندگی میکنی که شب بشه سرعت بیاری پایین:-"
من هم از روز بیشتر خوشم میاد مثل MOST WANTED خیلی حال داد
کربن ,ماشین هایی که تو بازی بود یه جورایی کارتونی بودن نمیدونم من از اصطلاحات سر در نمیارم ولی موافقم کربن یه جوری بود.....:biggrin1:

Midpoorya

کاربر سایت
Oct 2, 2007
479
نام
پوریا
ولی کلا مسابقات غیرقانونی و tuning و اینجور حرفا تو شب یه مزه ی دیگه می ده
خدا کنه تغییرات شب و روز داشته بشه
ولی بازم خوبه (فکر کنم گنده pro streer رو جبران کنه;))
------------------------------------------------------------------------------------
دوستان راستی پستهای منم از دیروز کمتر شدن:confused:
موفق باشید

MG.Snake

کاربر سایت
Aug 7, 2008
1,021
نام
آرین
البته حرکت دوربین توی کربن خیلی جالب بود هیجان زیادی به بازی می داد
اگر این هم اینجور باشه عالیه :D
ولی تو یک سری مسابقات مشکل داشت..........
نمیدونم شما متوجه شدید یا نه ولی مثلا مسابقه ای که باید رهبرهای منطقه های مختلف دنبال کنید....... وقتی به پچ جاده هایی که یک طرفش پرتگاه و حصارهای مخصوص کشیده شده رد بشید مخصوصا از نزدیک دور بین جهتش تعییر میکنه و بجای اینکه ماشین دنبال کنه میره تو دره..........

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر