تست سرعت اینترنت برای بازی در Xbox Live [پست اول حتما خوانده شود]

Saeed.x360

کاربر سایت
Oct 14, 2006
984
نام
سعيد
از بعضی از دوستان واقعا میخوام از رو هوا دوستان دیگه رو راهنمایی نکنند ! من چند صفحه اینجارو که مطالعه کردم واقعا میبینم بیشتر کسانی که Test Result خودشونو میزارند و میانگین پینگشون بالای 250 هست دوستان دیگه بهشون میگن شما مشکلی در لایو نداری! بله اگه ما فرض رو بازی کردن با ایرانی ها بگیریم اره میشه گفت تقریبا مشکلی ندارند ولی خب همه مواقع ایرانی ها که نیستند ! ببینید حداقل پینگ مورد نیاز برای یک بازی ایده آل باید زیر 120 باشه ! و اصلا اینکه ما باید سرعت Upload رو هم در نظر بگیریم .
البته بستگی به نوع سرورهای بازی هم هست. اگر سرورهای بازی Dedicated servers باشند مثل Halo3 با پینگ 300 و 400 هم مشکلی نیست ولی چون بیشتر که چه عرض کنم اکثریت بازیهای 360 فاقد یک Dedicated servers هستند شما باید پینگتون ایده آل باشه !

The Kop

کاربر سایت
Oct 5, 2008
4,547
نام
امیر
از بعضی از دوستان واقعا میخوام از رو هوا دوستان دیگه رو راهنمایی نکنند ! من چند صفحه اینجارو که مطالعه کردم واقعا میبینم بیشتر کسانی که Test Result خودشونو میزارند و میانگین پینگشون بالای 250 هست دوستان دیگه بهشون میگن شما مشکلی در لایو نداری! بله اگه ما فرض رو بازی کردن با ایرانی ها بگیریم اره میشه گفت تقریبا مشکلی ندارند ولی خب همه مواقع ایرانی ها که نیستند ! ببینید حداقل پینگ مورد نیاز برای یک بازی ایده آل باید زیر 120 باشه ! و اصلا اینکه ما باید سرعت Upload رو هم در نظر بگیریم .
البته بستگی به نوع سرورهای بازی هم هست. اگر سرورهای بازی Dedicated servers باشند مثل Halo3 با پینگ 300 و 400 هم مشکلی نیست ولی چون بیشتر که چه عرض کنم اکثریت بازیهای 360 فاقد یک Dedicated servers هستند شما باید پینگتون ایده آل باشه !
سعید جان درست می گه. البته در مورد speedtest.net باید بگم که این سایت در مورد بعضی از شرکت ها اشتباه می کنه. ولی در مورد پینگ yahoo باید بگم که 250 ایده آل هستش.

ldghn

کاربر سایت
Oct 20, 2005
2,576
نام
Milad
کلاً امروز اينترنته من قاط زده تا ديروز با ياهو زيره 300 ping نميداداا:D

2794176_607x271.JPG

life4ps3

کاربر سایت
Dec 24, 2008
85
پینگو حال کنید تا حالا تو عمرتون پینگ به این با حالی دیده بودید.البته من هنوز ایکس باکس نخریدم بزودی.چطوره؟؟:pمثل اینکه پینگ اسیاتک از همه بهتره
429306560.png

آخرین ویرایش:

GodFather

کاربر سایت
Jun 29, 2006
2,052
نام
امیرحسین
سلام آقا من دیشب رفتم GTA بازی کردم با آمرکایی هایی یکم delay داشت ولی میشد راستی من 128 را از این شاتل لعنتی گرفتم که به زودی عوض میکنمش از شاتل نگیرید هیچوقت سرعت اصلی نمیده همیشه افت داره اینی که الان گزاشتم معجزه شده فکر کنم دیروز روی 80 بود الان نمیدوم چی شده اینقدر شده

Seyed

کاربر سایت
Feb 12, 2007
63
يک مشکل عجیب

سلام
من یک سوال از دوستانی که لایو بازی می‌کنند دارم
چند روزی است که اکانت گلدم رو فعال کردم و دارم ازش استفاده می‌کنم. ولی هر از گاهی به یک مشکل مسخره بر می‌خورم. من از اکانت 256 آسیاتک استفاده می‌کنم و پینگم هم حوالی 300 است که می‌شه باحاش کجدار و مریز کار کرد.
اما مشکل اینجاست که بعضی وقتها به محض اینکه سعی می‌کنم آنلاین بازی کنم (مثلاً وقتی توی COD مود بازی رو انتخاب می‌کنم و شروع به گشتن می‌کنه) پینگم میره بالا و بعد از چند ثانیه time out میده. یعنی اصلاً جواب دریافت نمی‌کنه، بعضی وقتها این اتفاق وسط بازی می‌افته یعنی می‌
گذاره وصل شی یک چند نفری رو هم درو کنی بعدش یک دفعه گیر می‌کنی و بعد از چند ثانیه می‌اندازتم بیرون! خیلی مسخره است چون بعدش مسنجر و کانکشن لایوم هم قطع میشه ولی بعد از چند ثانیه که از قطع شدن می‌گذره پینگم درست میشه. و دوباره می‌تونم لاگین کنم
انگاری اینترنت من به xbox live حساسیت داره.

البته بگم این اتفاق همیشه نمی‌افته ولی بعضی وقتها که می‌افته بدجوری توی اعصابه.

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,102

سرعت آپلود و دانلودم دقيقا يكسانه.:biggrin1: (تو سرور باكو)
پينگم هم شبا افتضاح ميشه همانطور كه ميبينيد.:biggrin1: ولي روزها حدودا ميشه 180-200. البته منظورم با خارجياست. تو ايران فكر كنم زير 140-150 باشه.
خوبه ديگه؟؟؟؟؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر