تست سرعت اینترنت برای بازی در Xbox Live [پست اول حتما خوانده شود]

The Kop

کاربر سایت
Oct 5, 2008
4,545
نام
امیر
من با این سرعت داشتم COD4 می زدم و پینگم هم زرد بود.می شه گقت این حداقل سرعت لازم برای بازی در لایو است!

art1-shatel

Drak_Dragon

کاربر سایت
May 24, 2007
219
نام
شهروز علیم
بچه ها چرا کسی یه جواب درست و درمون نمیده ؟!؟!
الآن xAMIRx با سرعت به اون خوبی پینگش زرد بوده و میگه حداقلش اینه. یعنی من با اون سرعت که گذاشتم باید بی خیال بازی کردن آنلاین بشم ؟
توروخدا نگین شاید برسه و زرده و ... . مطمئن بگین که درست و حسابی میشه بازی کرد یا نه

M33FT

کاربر ویژه
کاربر سایت
Oct 30, 2007
71
بچه ها چرا کسی یه جواب درست و درمون نمیده ؟!؟!
الآن xAMIRx با سرعت به اون خوبی پینگش زرد بوده و میگه حداقلش اینه. یعنی من با اون سرعت که گذاشتم باید بی خیال بازی کردن آنلاین بشم ؟
توروخدا نگین شاید برسه و زرده و ... . مطمئن بگین که درست و حسابی میشه بازی کرد یا نه

یک چیز رو من بهت بگم , اونم اینه که کلا ping خوب با اون Server ای که میخوای بازی کنی مهم
هست ولی کل ماجرا نیست و یکی از فاکتورهای اساسی خود اون Server بازی هست که تو Gamer رو خوب Support میکنه یا نه
من خودم X360 الان ندارم ولی PS3 دارم و اتفاقا call of duty 5 رو هم دارم . این چیزی که دوستمون گفته من پینگم حداقل زرد هست ,حداقل تو ایران نمیشه ping با سرور Call of Duty
حداقل زرد باشه . من خودم رو جر میدم پینگم بعضی وقتا زرد هست و همش قرمز .
من به دلیل بد جا بودن منطقه مون (من سعادت اباد هستم , خیر سرم منطقه 2 ) Provider ADSL دورو ورم کم هست و به زور یک شرکت رو پیدا کردم که ماهی 80,000 تومان بابت ADSL
256KB میگیره , و هر دقیقه که میبینم ping ام از 150 بالا میره بهشون زنگ میزنم و اونا سریع
یا IP رو عوض میکنن یا Reset میکنن ,
نمیدونم Resistance بازی کردی یا نه . این بازی یکی از بهترین Server ها رو داره و هیج کس نیست که از این بازی از نظر Online Section و Ping ناراضی باشه .
کلا بازی Call of Duty اعصابت رو خورد میکنه چون مثلا تو رو بازیکن مقابلت رگبار رو میبندی
ولی اون هیچیش نمیشه و تو رو با چند تا تیر ناقابل از پا در میاره (Sniper رو کلا باید بیخیال شی)
و تو وقتی که میمیری (و از دید اون کسی که تو رو کشته ) میبینی که 1 ثانیه حرکاتی که انجام دادی عقب بود مثلا وقتی که تیر رو روش خالی کردی رو نشون نمیده , و اینجاست که میخوای سرت رو بکوبی به . . . :biggrin1:

نتیجه ===> تو با ADSL 128K راحت میتونی بازی کنی . سعی کن قبل اینکه بری تو Game یک دور با سرورهای Microsoft که تو اروپا و امریکا هستند با CMD ویندوز Ping رو ببین (اصلا از سایت
Speedtest استفاده نکن چون اصلا این سایت ملاک خوبی نیست ) که اگر خیلی ping بد بود(بالای 200) زنگ به Provider ت بهشون بگو من Gamer هستم اگه ممکنه Ping م رو یک دستی بزنید , اگر هم قبول نکردن تحدید کنشون بگو میام اونجا ******* :biggrin1:

در کل به بازیت و Server های اون بازی خیلی ربط داره, هرچی قویتر بهتر

موفق باشی ;)

ninja_gaiden

کاربر سایت
Aug 10, 2006
484
نام
None
سلام ....
من 256 داتک دارم این پینگم هست ... خوبه ؟
365698325.png

من چند تا تست کردم تو زمانهای مختلف مثلا ساعت 9 صبح و 6 عصر و 9 شب و بدترین پینگ واسه 6 عصر بود با این پینگ ...
واشه لایو مشکل داره ؟:biggrin1:

Lich King

Administrator
Sep 22, 2005
5,901
نام
اشکان
نمیدونم Resistance بازی کردی یا نه . این بازی یکی از بهترین Server ها رو داره و هیج کس نیست که از این بازی از نظر Online Section و Ping ناراضی باشه .
به خاطر اینکه این بازی Dedicated Server هست و کلی خرج برای سرور هاش شده. (البته تعداد این بازی ها کم هستن) البته اینا هم به دلیل اختلاف فاصله ما با اون هاست یک delayی رو دارن ولی خوب کم هست و زیاد احساس نمی شه.
بازی هایی مثل CoD به صورت P2P هستن یعنی یک شخص از میان اون 12 نفر به فرض می شه server و بقیه به اون join می شن که اصلاً معلوم نیست سرعت اون طرف چقدر هست و به خطار اختلاف فاصله ما با اونا هم باعث می شه که ping همیشه به زور زرد بشه و کاملاً هم درست نوشتی.

با تشکر از توضیحات کاملت برای دوستان.
خوبه باز تو زنگ می زنی دعوا می کنی پینگ رو به زیر 200 می رسونی. ما 250 هم می شه بعضی اوقات ذوق زده می شیم:biggrin1:

من 256 داتک دارم این پینگم هست ... خوبه ؟
کلا شرکت داتک بر خلاف اینکه سرعت دانلود افتضاحی داره ولی پینگش تو بازی های آنلاین از خیلی از isp های دیگه بهتره.

Drak_Dragon

کاربر سایت
May 24, 2007
219
نام
شهروز علیم
یک چیز رو من بهت بگم , اونم اینه که کلا ping خوب با اون Server ای که میخوای بازی کنی مهم
هست ولی کل ماجرا نیست و یکی از فاکتورهای اساسی خود اون Server بازی هست که تو Gamer رو خوب Support میکنه یا نه
من خودم X360 الان ندارم ولی PS3 دارم و اتفاقا call of duty 5 رو هم دارم . این چیزی که دوستمون گفته من پینگم حداقل زرد هست ,حداقل تو ایران نمیشه ping با سرور Call of Duty
حداقل زرد باشه . من خودم رو جر میدم پینگم بعضی وقتا زرد هست و همش قرمز .
من به دلیل بد جا بودن منطقه مون (من سعادت اباد هستم , خیر سرم منطقه 2 ) Provider ADSL دورو ورم کم هست و به زور یک شرکت رو پیدا کردم که ماهی 80,000 تومان بابت ADSL
256KB میگیره , و هر دقیقه که میبینم ping ام از 150 بالا میره بهشون زنگ میزنم و اونا سریع
یا IP رو عوض میکنن یا Reset میکنن ,
کلا بازی Call of Duty اعصابت رو خورد میکنه چون مثلا تو رو بازیکن مقابلت رگبار رو میبندی
ولی اون هیچیش نمیشه و تو رو با چند تا تیر ناقابل از پا در میاره (Sniper رو کلا باید بیخیال شی)
و تو وقتی که میمیری (و از دید اون کسی که تو رو کشته ) میبینی که 1 ثانیه حرکاتی که انجام دادی عقب بود مثلا وقتی که تیر رو روش خالی کردی رو نشون نمیده , و اینجاست که میخوای سرت رو بکوبی به . . . :biggrin1:

نتیجه ===> تو با ADSL 128K راحت میتونی بازی کنی . سعی کن قبل اینکه بری تو Game یک دور با سرورهای Microsoft که تو اروپا و امریکا هستند با CMD ویندوز Ping رو ببین (اصلا از سایت
Speedtest استفاده نکن چون اصلا این سایت ملاک خوبی نیست ) که اگر خیلی ping بد بود(بالای 200) زنگ به Provider ت بهشون بگو من Gamer هستم اگه ممکنه Ping م رو یک دستی بزنید , اگر هم قبول نکردن تحدید کنشون بگو میام اونجا ******* :biggrin1:

در کل به بازیت و Server های اون بازی خیلی ربط داره, هرچی قویتر بهتر

موفق باشی ;)
واقعاً دستت درد نکنه
ببینم مگه پینگ رو میشه برای یک نفر خاص تغییر داد ؟!
الآن پینگ رو تست کردم زیر 220 هست !

آخرین ویرایش:

The Kop

کاربر سایت
Oct 5, 2008
4,545
نام
امیر
نه اصلا بحث من درباره COD4 نبود بلکه در کلیه بازی ها منظور من بود!
در تنها بازی که مشکل داشتم GOW2 در سرورهای خارجی!البته شاید به خاطر اینه که پینگم زیر 100 هست و باعث شده تاثیر سرعت ،کم بشه...

موفق باشید.

M3ti J70

کاربر سایت
Jun 11, 2007
447
نام
مهدی
چرا من نمیتونم برم تو بازی
ولی اگه تو بازی مودم ریست کنم درست میشه :( ا:mad:
366067299.png
پینگ با یاهو 250 با گوگل 300
البته من یه ماه بازی نکردم میترسم پول گلد بدم هنوزم اینطوری باشه
مشکل از چیه؟؟؟؟ از دستگاهه؟؟؟ چرا هیچکی این مشکلا نداره

The Kop

کاربر سایت
Oct 5, 2008
4,545
نام
امیر
چرا من نمیتونم برم تو بازی
ولی اگه تو بازی مودم ریست کنم درست میشه :( ا:mad:
366067299.png
پینگ با یاهو 250 با گوگل 300
البته من یه ماه بازی نکردم میترسم پول گلد بدم هنوزم اینطوری باشه
مشکل از چیه؟؟؟؟ از دستگاهه؟؟؟ چرا هیچکی این مشکلا نداره
مشکل شما از سرعت نیست! شما باید به صورت کامل مشکل خود را با اشکان جان یا بچه های دیگه مطرح کنید!

The Kop

کاربر سایت
Oct 5, 2008
4,545
نام
امیر
بلاخره ART3 شاتل هم برای ما رسید!:D
منقطه 3 تهران به علت ضعیف بودن مرکز مخابرات استقلال فقط شاتل را پوشش می ده و تست پایین با IP اختصاصی شاتل که ماهی 40 تومن می گیره بدست اومده( خیلی شادم:D )

sinasafari

کاربر سایت
Jan 30, 2008
763
نام
سینا صفري
عجب پینگ خوبی داری امیر!:D
من با 256 IPاختصاصی پینگم دور و ور 150میگشت
منم برم شاتل بگیرم! الان پارس انلاین دارم:(

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر