تست سرعت اینترنت برای بازی در Xbox Live [پست اول حتما خوانده شود]

vahid1400

کاربر سایت
Sep 24, 2005
799
نام
وحید
صبانت 512kb

363831334.png

LEERY

کاربر سایت
Jan 16, 2008
2,833
نام
رامين
خوبه...این سرعت حداقل سرعت برای لایوه...یعنی به راحتی بازی می کنید ولی اگر افت سرعت پیدا کنید اون وقت سرعت نا مناسب خواهد بود...
میشه امیر جان شما بچه ها رو از نظرات خودتون مطلع نکینید؟
اول شما یک نگاه به اون به اون پینگ بنداز و بعد بگو خوبه ایشون اگه با این پینگ بیاد افتضاحه اصلا نمیتونه تکون بخوره!;)

The Kop

کاربر سایت
Oct 5, 2008
4,545
نام
امیر
اول شما یک نگاه به اون به اون پینگ بنداز و بعد بگو خوبه ایشون اگه با این پینگ بیاد افتضاحه اصلا نمیتونه تکون بخوره!;)
سرعت اگر خوب باشه پینگ کم و زیاد می شه...من خودم 1 ماه پیش یک تست گرفتم پینگم 800 بود ولی بدون مشکل دارم بازی می کنم...بی خودی حرف نزن:biggrin1:

Drak_Dragon

کاربر سایت
May 24, 2007
219
نام
شهروز علیم
بچه ها یه سوال. 128 ها با هم فرق میکنه یعنی محدود و نامحدود سرعت دانلودشون زمین تا آسمون با هم متفاوته. حالا می خوام ببینم با 128 محمدود با سرعت دانلود حداکثر 16 میشه آنلاین بازی کرد یا نه.

آخرین ویرایش:

LEERY

کاربر سایت
Jan 16, 2008
2,833
نام
رامين
بچه ها یه سوال. 128 ها با هم فرق میکنه یعنی محدود و نامحدود سرعت دانلودشون زمین تا آسمون با هم متفاوته. حالا می خوام ببینم با 128 محمدود با سرعت دانلود حداکثر 16 میشه آنلاین بازی کرد یا نه.
بله میشه ولی زیاد به سرعت دانلود ربطی نداره شما اگه میخوای از بازی کردن لذت ببری باید پینگت خوب باشه.
سرعت اگر خوب باشه پینگ کم و زیاد می شه...من خودم 1 ماه پیش یک تست گرفتم پینگم 800 بود ولی بدون مشکل دارم بازی می کنم...بی خودی حرف نزن
به به بسیار لذت بردیم.

LEERY

کاربر سایت
Jan 16, 2008
2,833
نام
رامين
الان پینگ من چطوره ؟ میتونم راحت بازی کنم ؟
خوبه زرد و قرمز هستی توی بازیها اگه میخوای پینگت همواره زرد باشه باید زیر 400 باشه.
365181195.png

این هم برای منه.128 پارس انلاین.(البته هیچیش شبیه 128 نیست و خیلی بهتر از 128 هستش)

Drak_Dragon

کاربر سایت
May 24, 2007
219
نام
شهروز علیم
آقا یه چیزی
من الآن زنگ زدن ISP سوال کردم که چرا پینگ انقدر بالا هست. گفت با چی تست میکنید گفتم با speedtest.net.
گفت دستی yahoo رو پینگ کنید. کردم تایم رو داد 376 !! پس چرا توی این سایت speedtest.net انقدر زیاد میده؟
من با 376 یاهو میتونم قشنگ و روان بازی کنم ؟

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
آقا یه چیزی
من الآن زنگ زدن ISP سوال کردم که چرا پینگ انقدر بالا هست. گفت با چی تست میکنید گفتم با speedtest.net.
گفت دستی yahoo رو پینگ کنید. کردم تایم رو داد 376 !! پس چرا توی این سایت speedtest.net انقدر زیاد میده؟

این سایت خیلی دقیق نیست در امر تست سرعت... ;)

اینم یه سایت دیگه برای تست سرعت :

Code:
http://www.speakeasy.net/speedtest/

Lich King

Administrator
Sep 22, 2005
5,901
نام
اشکان
شما تقریباً با هیچ اینترنتی در ایران نمی تونی قشنگ و روان بازی کنی. این جمله ای هست که به اشتباه اینجا دوستان می نویسند در مورد pingشون.

شما با این پینگ می تونی تو live در سرور های خارجی بازی کنی و تاخیر خیلی بدی هم نخواهی داشت.

البته اگر با بچه های ایرانی بازی کنی که وضع خیلی بهتره و هیچ مشکلی نداری.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر