ترینر درخواستی!

Sterben

Shinu made
کاربر سایت
Dec 14, 2007
2,092
نام
هومن
لطفا یه ترینر کامل از بازی SHOGUN 2: Total War VERSION: Build 3241 رو بزارید من که هر چه جستجو کردم نتونستم پیدا کنم یا همه پولی یا 1 یا دو تاش کار می کنه

.:Mahdi:.

کاربر سایت
Oct 1, 2010
1,614
نام
ʍʎɦɖї
ببخشید نوم لوک 1 کدوم هست ؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:d

با سلام میشه بگید که نوم لوک 1 و دو و 3 و .... کدام دکمه هستند ؟! اصلا نوم لوک کدومه ؟

وقتی چراغ Num Lock رو روشن کنید این اعداد سمت چپ کیبورد میشوند نوم لوک 1 ، نوم لوک 2 و...
fl912n402kbtd2p7lw0.png

.:Mahdi:.

کاربر سایت
Oct 1, 2010
1,614
نام
ʍʎɦɖї

iranmx

کاربر سایت
Jun 14, 2011
26
وقتی چراغ Num Lock رو روشن کنید این اعداد سمت چپ کیبورد میشوند نوم لوک 1 ، نوم لوک 2 و...
fl912n402kbtd2p7lw0.png

OOPPPPSSSSS
اولا دوست عزیز خیلی ازت تشکر میکنم اما میشه بگی که من از لپ تاپ استفاده میکنم و در سری CW سونی وایو بخاطر با صرفه بودن این سری از این اعداد سمت راست کیبرد نداره!
ولی یه چیزی به ذهنم الان رسید !!!!!!!:d یه نوم لوک تو کیبرد پیدا کردم برم ببینم اگر اونو فعال کنم میتونم با این اعداد استفاده کنم ؟:-/

iranmx

کاربر سایت
Jun 14, 2011
26
OOPPPPSSSSS
اولا دوست عزیز خیلی ازت تشکر میکنم اما میشه بگی که من از لپ تاپ استفاده میکنم و در سری CW سونی وایو بخاطر با صرفه بودن این سری از این اعداد سمت راست کیبرد نداره!
ولی یه چیزی به ذهنم الان رسید !!!!!!!:d یه نوم لوک تو کیبرد پیدا کردم برم ببینم اگر اونو فعال کنم میتونم با این اعداد استفاده کنم ؟:-/

نشد اگر کسی تونس راه حل ما رو بگه بگه که خیلی خوبهه!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر