تریلر های درخواستی شما

Mohammad®eza

کاربر سایت
Oct 15, 2006
1,244
این تاپیک به شخص یا اشخاص خاصی تعلق نداره هر کسی توانایی قرار دادن لینک سالم برای دانلود رو داشته باشه میتونه تو این تاپیک فعالیت کنه و جواب اعضاء رو بده.
دوستان عزیزی که تریلر مد نظرشون رو درخواست میدن لطفا اسم بازی رو سعی کنن صحیح بنویسن تا کسی که سعی میکنه تریلر رو قرار بده با مشکل مواجه نشه.
دوستان عزیز قبل از دادن درخواست تریلر ، اول اسم بازی مورد نظرشون رو در تاپیک جستجو کنند به کمک منو بالای تاپیک در صورت نبودن تریلر درخواستشون رو اعلام کنن.
دوستان عزیزی هم که میخوان تریلرهای جدید سایت GT , GS رو دنبال کنن میتونن به تاپیک *تریلرهای جدید* سر بزنن. این تاپیک فقط به درخواست ها رسیدگی میکنه .
دوستان عزیزی که تریلری درخواست میدن لطف کنن نوع کیفیت تریلر رو هم تو پست خودشون ذکر کنن مثلا HD ، SD یا آخرین کیفیت ، کمترین کیفیت (این برای راحت تر شدن کار دوستانی هست که به درخواست ها جواب میدن)
عزیزانی که درخواست تریلر میدن خواهشن صبور باشن و با پست هایی از قبیل "تریلر من کوش و یا گذاشتن اسمایلی های مختلف"، ناراحتی خود رو از به اجرا در نیومدن درخواستشون اعلام نکنن. دوستان حداکثر توان خودشون رو میذارن که تریلر های درخواستی رو به موقع تحویل بدن اما شما هم باید درک کنید که دوستان دائما توی سایت نیستن پس صبور باشید و از زدن هرگونه پست اسپم جلوگیری کنید.

آخرین ویرایش:

FLAWL3SS

کاربر سایت
Mar 19, 2012
1,537
نام
علی
لطفا تریلر بازی Army of Two: The Devil’s Cartel که توی یوتوب اومده رو بذارید.

این تریلر دیروز پخش شد و بیشتر صحبت با بازیسازان بود و صحنه هایی از ساخت بازی.

Army of Two: The Devil's Cartel Trailer - Game Informer Coverage

سلام دوست عزیز
اگه لطف کنی تریلری از بک تو کرکند بتل3 1080 باشه بهتر نبودم مشکلی نیست هر چنتا هست بزاری ؟
مرسی

bf3: Back to Karkand Video Preview
Looking for Hobos Gameplay - bf3: Back to Karkand
Rock Climbing Gameplay Video - bf 3: Back to Karkand
Two Maps, Two Tanks - bf 3: Back to Karkand
Tanks On a Roll Gameplay Video - bf3: Back to Karkand
bf 3: Back to Karkand Teaser Trailer
Strike at Karkand - bf 3: Back to Karkand Gameplay
Gulf of Oman - bf 3: Back to Karkand Gameplay Video
Wake Island Map - bf 3: Back to Karkand DLC Trailer

همه HD هستند.

Attachments

• Bf3.txt
    943 bytes · مشاهده: 12
آخرین ویرایش:

Mohammad®eza

کاربر سایت
Oct 15, 2006
1,244
سلام یه تریلر از Spec Ops The Line میخواستم
فرقی نمیکنه فقط کیفیتش خوب باشه
Launch Trailer - Spec Ops: The Line
Tight Quarters - Spec Ops: The Line Gameplay
دوستان ميشه يه لينك غير هيلتر از تريلر جديد DLC ARMORED KILL BATTL3FIELD 3 بذاريد !
Bf3: DLC - Armored Shield Level in Tank Superiority
Bf3: Armored Kill - Gameplay Premiere Trailer
برای دانلود تریلر دوم این قسمت لینکش رو *********** اسم کامل بازی رو خودت تایپ کن بعد Enter کن دانلود میشه.

Demon.Hunter

کاربر سایت
Feb 10, 2012
424
نام
محمد حسین
دوست عزیز من گشتم هیتمن رو پیدا نکردم میشه همه ی تریلرای هیتمن رو بزارید شرمنده دوست عزیز اگه همه رو قبلا گزاشتین لطفا بگین خودم پیدا میکنم:dرفیق اگه همه رو نتونستی زحمت نده به خودت.

Mohammad®eza

کاربر سایت
Oct 15, 2006
1,244
دوست عزیز من گشتم هیتمن رو پیدا نکردم میشه همه ی تریلرای هیتمن رو بزارید شرمنده دوست عزیز اگه همه رو قبلا گزاشتین لطفا بگین خودم پیدا میکنم:dرفیق اگه همه رو نتونستی زحمت نده به خودت.
شماره پست هایی که تریلر های هیتمن داخلشون موجوده :
845
765
1085
Hitman: Absolution - Undercover Assassin
Hitman: Absolution - Comic-Con 2012 Stage Demo
Saints ICA Files - Hitman Absolution Trailer

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر