ترک اعتیاد بازی صد در صد گیاهی و تضمینی

king of north

کاربر سایت
Apr 5, 2012
6,053
نام
سهند
ترک اعتیاد گیم و اینترنت صد در صد گیاهی و تضمینی

سلام بچه ها . چه خبرا ؟
من نمیدونم از کجا شروع کنم اما ... بازی دیگه جزئی از زندگی من شده و یه روز بازی نکنم نمیتونم شب سرمو روی بالش بذارم و راحت بخوابم .
ما گیمرها شاید کامل درسمون رو نخونیم ! شاید قدرت ارتباط برقرار کردن با دیگران در ما ضعیف باشه ! شاید هیچ کس ما رو درک نکنه و نفهمه این همه علاقه به گیم واسه چیه !
شاید ساعتها بشینیم پا دستگاهمون و بازی کنیم و خبری از دنیای بیرون نداشته باشیم !
شاید همه بگن شما گیمرها هیچ احساسی ندارین و انسان کاملی نیستین !
ولی خودمون که میدونیم همه چیزمون کامله و فرقی با بقیه نداریم !
اما از همه اینا که بگذریم ! الان دیگه وقتشه یه کم به خودمون بیایم و اعتیاد به بازی رو ترک کنیم !
مثلا من خودم نا سلامتی سال دیگه کنکور اما خیلی کم درس خوندم و برای کنکور آماده نیستم !
شما هم مثل منین ؟
خب باید چی کار کنم تا بازی رو ترک کنم ؟:sad:

آخرین ویرایش:

doostanehsoft

کاربر سایت
May 19, 2011
1,407
نام
Mojtaba
واقعا اعتیاد به بازی چیز بدیه و ترکش هم موجب مرضه :d
من خودم شخصا تو دنیای گیمینگ دنبال تجربه و آموزش، و تکمیل اطلاعاتم نسبت به گیم هستم تا بازی کردن.
یعنی می شه گفت فقط تو بازی ها گاهی اوقات جی تی ای و انگری بردز بازی می کنم تا حوصلم سر نره. ینی خیلی کم بازی می کنم، شاید باورتون نشه که تو روز فقط 15 دقیقه پای گیمم!

Emperor visari

کاربر سایت
Jan 5, 2011
1,553
اگه PC باز باشی مشکلت دو چندانه! چون کنسولو می تونی جمع کنی ولی PC رو نه.من خودم سال کنکور ps3 رو جمع کردم انداختم بالای کمد. امضاتم عوض کن می تونه تحریکت کنه(یا نذار یا غیربازی بذار) سعی کن کمتر به این سایت یا کلا اینترنت بیای.چون وقتی که این جا می گذره با وقتی که پشت بازی نشستی برابر می گذره.

Ardi360

کاربر سایت
Jun 10, 2008
1,476
نام
اردلان
لازم به ترک نیست :d بیشتر خودتون عذاب میکشید . مدیریت شده بازی کنید . اگر الان 5 ساعت در روز بازی میکنی ، هر هفته 15 دقیقه ازش کم کن تا برسه به روزی 1 ساعت
مطمئن باش روزی یک ساعت به هیچ جا نمیرسه اگر درست رو خوب و ادامه دار بخونی

Rhodes

کاربر سایت
Mar 29, 2009
704
نام
محمد صادق
آدم اگه درس خون باشه با بازی هم درس میخونه ....
میزاریش کنار ولی باز میری تو فکرش.فقط سعی کن اصلا تو اینترنت نیای ... که بفهمی چه بازی ای اومده یا خواهد آمد که بری تو فکرش...
کلا فکرش بد تر از خودشه ...
اگرم بخوای کم کنی کم کنی تا برسونی به 1 ساعت همون بهتر که اصلا بازی نکنی ... 1 ساعت آدم نمیفهمه چی به چیه .تازه دست آدم گرم میشه.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

RED_BEARD39

Ghost of Sparta
کاربر سایت
May 16, 2009
6,361
نام
Ǝـــحـــســـان
من بازی رو کم کم دارم ترک می کنم :d و به اینترنت دارم معتاد میشم.خداییش نت بدتر از بازی هست.

LΩRD

کاربر سایت
Mar 25, 2011
7
من بازی رو کم کم دارم ترک می کنم :d و به اینترنت دارم معتاد میشم.خداییش نت بدتر از بازی هست.

از من به تو نصیحت که تا معتاد نت نشدی سریعا بزارش کنار ! وگرنه بدبختت میکنه ! من یه زمانی از 24 ساعت شبانه روز ، 8 ساعت میخوابیدم و 16 ساعته باقیمونده رو درس میخوندم ! با این که کامیپوتر داشتم و باهاش کار هم میکردم اما زندگیم توی درس خوندن خلاصه شده بود و کمتر با کامپیوتر کار میکردم ( الانم که دارم فکر میکنم اون موقع زندگیم شادتر بود و خیلی خیلی راضیتر از زندگی بودم و همینطور موفق تر ! ) اما از روزی که این نت لعنتی وارد زندگیم شد روزی 1 ساعتم به زور میخونم ...
با تمام مشکلاتی ( من جمله تحصیلی ، شخصی و ... ) که نت واسم ایجاد کرد اما هرکاری میکنم بازم نمیتونم ترکش کنم ! فکر کنم تنها راهش اینه که بگم منو به تخت ببندن :d
هیچ وقت هم معتاد به گیم نشدم ، چون زیاد با بازیها حال نمیکردم ( شاید به خاطر اینه که وجود خارجی ندارن بازیها ، ولی نت جوریه که توی یه دنیای کاملا واقعی و خیلی وسیعتر از دنیایی که میبینی سیر میکنی ) ، هر از گاهی یه فوتبالی ، انگری بردزی یا یه بازی فکری ای بازی میکنم
بازم تاکید میکنم که معتاد شدن به نت فرقی با مصرف مواد مخدر نداره ، چون زندگیت رو به آتیش میکشه و باعث میشه از زندگیت عقب بیوفتی

من آنچه شرط بلاغ بود با تو بگفتم / تو خواه پند گیر و خواه ملال

---

راستی اینم بهت بگم که خودت باید این تعادل رو توی زندگیت ایجاد کنی ، نه دوست ، نه خواهر و برادر و نه پدر و مادر و نه هیچ بنی بشر دیگه ای نمیتونه کمکت کنه ! خودت باید با نفست بجنگی ! اینو گفتم که بدونی اگه منتظری کسی واست دارو و این دری وری ها رو بخره و کاری واست انجام بده که نت یا گیم رو ترک کنی ، سخت در اشتباهی ...

کس نخارد پشت من / جز ناخن انگشت من !

آخرین ویرایش:

Allurea

کاربر سایت
Jun 11, 2006
1,485
سلام بچه ها . چه خبرا ؟
من نمیدونم از کجا شروع کنم اما ... بازی دیگه جزئی از زندگی من شده و یه روز بازی نکنم نمیتونم شب سرمو روی بالش بذارم و راحت بخوابم .
ما گیمرها شاید کامل درسمون رو نخونیم ! شاید قدرت ارتباط برقرار کردن با دیگران در ما ضعیف باشه ! شاید هیچ کس ما رو درک نکنه و نفهمه این همه علاقه به گیم واسه چیه !
شاید ساعتها بشینیم پا دستگاهمون و بازی کنیم و خبری از دنیای بیرون نداشته باشیم !
شاید همه بگن شما گیمرها هیچ احساسی ندارین و انسان کاملی نیستین !
ولی خودمون که میدونیم همه چیزمون کامله و فرقی با بقیه نداریم !
اما از همه اینا که بگذریم ! الان دیگه وقتشه یه کم به خودمون بیایم و اعتیاد به بازی رو ترک کنیم !
مثلا من خودم نا سلامتی سال دیگه کنکور اما خیلی کم درس خوندم و برای کنکور آماده نیستم !
شما هم مثل منین ؟
خب باید چی کار کنم تا بازی رو ترک کنم ؟:sad:
دنیای بیرون چه خبره مگه؟یکی ساعتها سر کوچه الاف میگذرونه یکی بازی میکنه.به نظر من هرکی هرجور دوست داره و با کارهایی که دوست داره باید زندگی کنه سخت نگیر فقط حد و تعادل بین کارهایی که انجام میدی رو رعایت کن مثل حد و تعادل بین بازی و درس یا به قول خودت دنیای بیرون .

آخرین ویرایش:

LΩRD

کاربر سایت
Mar 25, 2011
7
دنیای بیرون چه خبره مگه؟یکی ساعتها سر کوچه الاف میگذرونه یکی بازی میکنه.به نظر من هرکی هرجور دوست داره و با کارهایی که دوست داره باید زندگی کنه سخت نگیر فقط حد و تعادل بین کارهایی که انجام میدی رو رعایت کن مثل حد و تعادل بین بازی و درس .

عزیز من اشتباه میکنی ! میدونی چرا ؟ چون فکر میکنی که ملت همه الاف میگردن ، شاید چند نفر رو اینجوری دیده باشی که بیکار و الاف صبح تا شب توی کوچه و خیابون ول میگردن ولی من کسی رو میشناسم که هم عشق دنیا رو کرده و هم از تک تک لحظات زندگیش استفاده کرده ! اون بابا زندگی کرده ، نه اونی که ول تو خیابون دنبال دختره مردم میگرده !

king of north

کاربر سایت
Apr 5, 2012
6,053
نام
سهند
پس ظاهرا فقط من نیستم که به این کوفتی :))( گیم و اینترنت ) اعتیاد دارم . خدا هممون رو به راست هدایت کنه ! تکــــــــــــــبیر ...:praying:

RED_BEARD39

Ghost of Sparta
کاربر سایت
May 16, 2009
6,361
نام
Ǝـــحـــســـان
دوستمون حرف دلمون رو زد :d من قبل از اینکه با نت اشنا بشم انیشتینی بودم برا خودم :d اگر این بازی سنتر فیلــتر بشه هممون به راه راست هدایت می شیم.:d

paxa

کاربر سایت
Jan 4, 2011
949
نام
پارسا
:dمن الان کمتر بازی میکنم....بیشتر پای نتنم..و ولی خودمم نمیدونم تو نت دنبال چی میگردم و میخوام چیکار کنم...!
در حالی هم که تو نت هستم..همش میخورم..چاق هم شدم8-|:d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر