تروفي دار شدن MGS4 بعد از 4 سال و رونمايي جديدي از طرف Kojima

SOL!D 5NAK3

کاربر سایت
Jul 26, 2008
2,674
نام
meyti
20120711mgs4.jpg

يكي از اولين عناوين پرفروش PlayStation 3 شماره ي چهارم از سري بازي هاي محبوب Metal Gear Solid بود، كه شش ماه قبل از آمدن سيستم تروفي برروي PS3 عرضه شد. حال همانطور كه مي دانيد سالگرد 25 سالگي اين سري است. درحالي كه چهار سال از عرضه ي MGS4 مي گذرد، كوجيما تاييد كرد بسته ي تروفي براي اين عنوان عرضه خواهد شد.

اگرچه تاريخ دقيقي براي اين آپديت اعلام نشد اما اين بازي قرار است در ماه آگوست دوباره عرضه شود، پس مي توان انتظار اين را داشت كه اين آپديت هم در همان حوالي برروي PSN بيايد. البته سرور هاي اين بازي ديگر براي آنلاين بازي كردن فعال نيستند. در ادامه اخبار كوجيما از مراسم ويژه 25 سالگي عنوان Metal Gear در 30 آگوست خبر داد و گفت در اين مراسم چيز جديدي رونمايي خواهد شد. البته اطلاعاتي در دست نيست اما او گفت در رابطه با بازي است كه مردم را به يكديگر متصل مي كند، چيزي شبيه به سيستم انتقال عنوان Peace Walker .

بايد تا ماه آگوست و مراسم 25 سالگي Metal Gear صبر كرد.

CriRo7

کاربر سایت
Sep 10, 2010
10,600
نام
حسین
این قبلا نیومده بود ??یکی از تروفی هاش هم این بود بدون کشتن کسی بازی رو تموم کنید
بعد 4 سال برا نسخه قبلی ترافی میاد پس mgs 5کی میاد ای خدا

Kavigne

کاربر سایت
Sep 16, 2007
7,940
به روح بانو The Boss قسم میخواستم در اسرع وقت یه دور دیگه تمومش کنم :D ! Rank آخری دهن سرویس می کنه :| ولی تروفی انگیزه میده !
یکی از تروفی هاش هم این بود بدون کشتن کسی بازی رو تموم کنید.
اون تروفی نبود ، یه سیستم بود که خود بازی داشت و Rank می داد بهت بر اساس کارهای خواسته شده .
چیزی مثل آنچارتد 1 که بعد از تروفی دار شدن عینا کپی پیست شد تو سیستم تروفی !

آخرین ویرایش:

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,267
نام
امیر حسین
اون تروفی نبود،یک سیستم شبه تروفی بود که خود بازی داشت :d

نمیدونم چرا انقدر دیر یادشون افتاده آپدیت بدن برای بازی :d ولی حمایت میشه :d البته ما که به پلاتشم فکر نمیکنیم! ولی بهانه ی خوبیه برای چندبار دیگه بازی کردن :d

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,042
نام
محمد امین
حتما با یک اپدیتی اضافه میشه البته قبلش باید اون آپدیت 60 گیگی که مخصوص آنلاین بازی کردن هست رو انجام بدی..:d

SHePArd

کاربر سایت
Mar 7, 2010
1,549
نام
کاماندر شپارد A.K.A آوسام
ایول ، چند وقت بود دلم MGS 4 میخواست
ولی ، آنانسید سونی به قربانم ولی حالا چرا ؟ تروفی حالا که من خش دار شده دیسکم چرا ؟

Zack_Fair

کاربر سایت
Mar 16, 2010
1,745
حتما با یک اپدیتی اضافه میشه البته قبلش باید اون آپدیت 60 گیگی که مخصوص آنلاین بازی کردن هست رو انجام بدی..:d
تسليت عرض می كنم چون آنلاين بازی شات دان شده:laughing:
قرار بود تا مرداد بسته شه، نمی دونم الان هنوز بازه يا نه:D
ضمنا آپديتش به زور 4 گيگ بود!:D
اديت:
اگرچه تاريخ دقيقي براي اين آپديت اعلام نشد اما اين بازي قرار است در ماه آگوست دوباره عرضه شود
خب دقيقا زمانی مياد كه MGO درش تخته شده:D

vivanred

کاربر سایت
Oct 26, 2008
7,163
نام
Alireza
خبر عالی بود من بعد این که نتونستم SAVE های قدیمم رو از هارد قبلی PS3 به این یکی انتقال بدم و SAVE هام پرید دیگه طرفش نرفتم همین بهونه خوبی هستش برم دوباره بازی کنم .:d:x

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر