ترسناكترين بازي از نظر شما؟(همراه با نظر سنجي)

ترناكترين بازي از نظر شما؟؟؟

• Doom

رای‌ها: 37 6.9%
  • Dead Space

رای‌ها: 129 24.0%
  • Fear

رای‌ها: 19 3.5%
  • Resident Evil

رای‌ها: 68 12.6%
  • Obscure

رای‌ها: 11 2.0%
  • Condemned

رای‌ها: 10 1.9%
  • Fatal Frame

رای‌ها: 40 7.4%
  • Undying

رای‌ها: 7 1.3%
  • Siren

رای‌ها: 20 3.7%
  • Silent Hill

رای‌ها: 150 27.9%
  • Alone In The Dark

رای‌ها: 8 1.5%
  • Manhunt

رای‌ها: 6 1.1%
  • The Sufering

رای‌ها: 3 0.6%
  • Rule Of Ruse

رای‌ها: 3 0.6%
  • Demons Souls

رای‌ها: 2 0.4%
  • Call Of Cthulhu

رای‌ها: 14 2.6%
  • Nosferatu

رای‌ها: 4 0.7%
  • Painkiller

رای‌ها: 1 0.2%
  • Left 4 Dead

رای‌ها: 5 0.9%
  • Jericho

رای‌ها: 1 0.2%

• مجموع رای دهنده‌ها
    538

M2Terrorism

کاربر سایت
Aug 15, 2010
614
نام
Mohammad Ali
اولا كه من وقتي نوشتم silent hill منظورم كل نسخه هايي هست كه واسه اين بازي اومده نه اين كه فقط يك نسخه خاص!
پس وقتي نوشتم dead space طبيعيه كه نسخه دو بازي رو هم شامل ميشه!
اما در مورد DS2 :كلا اين بازي با استرس و دلهوره و شك ناگهاني و البته گره خورده!در نسخه يك به اين شكل پيش ميرفت حالا توي نسخه دو هم همون حال و هوا رو داره.خود من زماني كه بازيش ميكنم زياد دستم رو روي shift نميگيرم چون ميدونم هر لحظه ممكنه سر و كله موجودات نانازش پيدا بشه يه هو طرف رو غافلگير كنن!
درسته.با این که به نظرمن Dead Space 2 اصلا ترسناک نیست ولی یک چیزی که نظر ادمو عوض میکنه غافلگیری تو این بازی هست. مثلا داری راه میری یهو موجودی از رو زمین بلند میشه یا از تو سقف میان بیرون:d:d
ولی با این همه اون ترسی که انتظارش رو داشتم نداشت.
چرت ترین موجوداتش هم اون نوزاد ها هستن که میترکن:d
ولی در کل بازی قشنگی هستش و خودم تا Chapter 7 رفتم امشبم تمومش میکنم:d

Rav3n Heart

کاربر سایت
Oct 13, 2010
1,167
نام
پویا
والا ترناکترین:d بازی نمیدونم چیه ولی ترسناکترین به نظر من Dead Space اولین تجربه خیلی ترسناک بودن تو Silent Hill بود و بهترین بازیم که Jericho هستش :d

jack988

کاربر سایت
May 11, 2010
343
من Dead Space رو بازی کردم 1 بار هم نترسیدم حالا چه یهو یه موجود میپرید جلوم یا از موسیقیش یا چیزه دیگه تنها بازی که واقعاً ترسیدام doom3 بود
اونم واقعاً ترسیدما حالا نمیدونم اون موقع بچه بودم یا اون بازی جزو اولین‌ بازی‌های ترسناکم بود
اگه بگید دلهره داشتن یه بازی من میگم هیت من چون یه کار اشتباه میکردی اون قاتلا پدرتو در میاوردن
Silent Hill رو هم من خیلی‌ دوست دارم ولی‌ تا الان نترسیدم وقتی داشتم بازی می‌کردم
کلا عشق فیلم و بازی ترسناکم ولی‌ فقط 1 بازی و 3 تا فیلم بودن که منو واقعاً ترسوندن بقیه فیلما و بازی‌ها تاثیری نداشتن در حالی‌ که من همهٔ فیلم و بازی‌های ترسناکو عموما وقتی شبا تنهام میبینم اونم همه چراغارو خاموش می‌کنم تا بلکه یکم جو ترسناک بشه :d

MohammadQ

کاربر سایت
Sep 20, 2007
390
Dracula2: The last sanctuary
واقعا ترسناک بود... و فوق العاده فکری. یه جاهاییش که مجبور میشدم کاغذ و قلم بردارم محاسبه کنم و طرح بکشم! حتما اگه بازی نکردین، بازی کنید! فوق العادست به نظر من.

hmd2009

کاربر سایت
Oct 3, 2008
4,585
نام
حمید
blair witch volume 3 هم ترسناک بود زمان خودش.,و البته زیبا

Blair-Witch-Volume-III-Front-Cover-35632.jpg

kamran_dotnet

کاربر سایت
Jan 13, 2008
171
راستی یه بازی بود که اسمش یادم نیست
اولا وقتی بازی میکردی افکت داده بودن که انگار بازی قدیمیه.یعنی انگار فیلم قدیمی دارید میبینید.افکت فیلم قدیمی روش بود.میگیرید که چی میگم :D

یه سری آدم توی یه ساختمون بزرگ قدیمی بودن که باید نجات میدادیم.
بازی هم دید شخص اول بود
کسی یادش هست بازیش چی بود؟

farzadbazi

کاربر سایت
Nov 18, 2009
155
کی میتونه این بازیو معرفی کنه؟
حدود 7 یا 8 سال پیش بود که بازیش میکردم داستان بازی اونطور که یادمه ماله سال 1800 بود تو بازی یه تپونچه
داشتی و وقتی که از توی سالن ها رد میشدی یه موجوداتی چسبیده بودند به سقف (بسیار خوف ناک) گوش هاشون دراز بود دو تا دندون دراز داشتند که وقتی ازشون رد میشدی از پشت بهت حمله میکردند و توی بازی همیشه عکس های خانوادتو نشون میداد چیز دیگه ی یادم نمیاد کی میتونه بگه این بازی چی بود خیلی دنبالشم

kamran_dotnet

کاربر سایت
Jan 13, 2008
171
اولا وقتی بازی میکردی افکت داده بودن که انگار بازی قدیمیه.یعنی انگار فیلم قدیمی دارید میبینید.افکت فیلم قدیمی روش بود.میگیرید که چی میگم :D

بازی هم دید شخص اول بود

کی میتونه این بازیو معرفی کنه؟
حدود 7 یا 8 سال پیش بود که بازیش میکردم داستان بازی اونطور که یادمه ماله سال 1800 بود تو بازی یه تپونچه
داشتی و وقتی که از توی سالن ها رد میشدی یه موجوداتی چسبیده بودند به سقف (بسیار خوف ناک) گوش هاشون دراز بود دو تا دندون دراز داشتند که وقتی ازشون رد میشدی از پشت بهت حمله میکردند و توی بازی همیشه عکس های خانوادتو نشون میداد چیز دیگه ی یادم نمیاد کی میتونه بگه این بازی چی بود خیلی دنبالشم

فكر كنم جفتمون دنبال يه بازي هستيم
يه صليب هم يادمه به دست مياورديم كه باهاش ميترسوند
يه سري رو بايد نجات ميداديم و اگر ميمردن روي عكسشون ضربدر ميومد
بازيكناي قديمي... كسي يادش نيست؟:(

farzadbazi

کاربر سایت
Nov 18, 2009
155

بازی هم دید شخص اول بود
احتمالا منظور شما بازی nosferatu نیست؟که همون اول بازی یه تپونچه داشتیم؟منم خودم دنبال این بازی هستم ولی نمیدونم همینه یا نه؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر