ترجمه بازی The Witcher 2 Enhanced Edition

آیا موافق ترجمه بازی The Witcher 2 به فارسی هستید؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    273

Sport

کاربر سایت
Dec 22, 2006
1,018
نام
رامین
لطفا دوستان نظرشون رو در این مورد بگن .

حسین جان من خودم به شخصه اصلاً با یه بازی دیگه موافق نیستم.آخه فارسی شدن مثلاً COD به چه کاری میاد؟به نظر من اگه همون Witcher چند ماه طول بکشه فارسی سازیش،واقعاً خیلی ارزشش بیشتر از هر بازیه دیگه ای هست.

johhny

کاربر سایت
Jan 26, 2011
486

لطفا دوستان نظرشون رو در این مورد بگن .

منم اصلا با اینکار موافقم نیستم.چون witcher یه بازی rpg هست که نیاز شدید به زبان انگلیسی خوب داره واسه همین خیلیا از جمله خوده من نمیتونیم بازیش کنیم و از داستانش سر در بیاریم.حالا ترجمه بشه میشه ازش لذت برد.در صورتی که COD یک FPS هست و اصلا در بازی مثل witcher سوال و اینا نداره و حتی داستانشو هم میشه راحت فهمید.در ضمن حتی اگه نسخه فارسیشو هم بیخوایم میشه دارینوسشو تهیه کرد.

به نظر من اگه دوستان تلاش کنن تا همین witcher رو ترجمه کنن خیلی بهتره حتی اگه مدت زیادی طول بکشه.

ممنون از همه کسانی که دارن در این راه تلاش میکنن.

Dead Aragorn

کاربر سایت
Jul 28, 2009
234
من پايه دوبله هستم ،خيلي از زبان سر در نميارم وگرنه توي ترجمه هم كمك ميكردم ،ولي خب توي راديو فارس چند وقت كوتاه يه اجرا داشتم ،هنوز بازي نكردم ببينم صدام مناسب كدوم كاراكتر هست ،ولي در كل روم حساب كنيد.

Miesam

کاربر سایت
Sep 23, 2005
6,142
نام
Miesam Sh
یک وقت هوس زیرنویس کردن بازی ای کردین یک نگاه به Alan Wake و Deus Ex بندازید :D.
بازی هایی مثل COD درسته خوبن، بد هم نیستن ولی از لحاظ داستانی چیز خیلی فوق العاده ای ندارن . . .

ولی Deus Ex یا Alan Wake شدیدن با زیرنویس فارسی شدن عالی میشن :D.
L.A Noire هم بد نیست، ولی فکر نکنم کسی مردش باشه :-".

HosseinBrusli

کاربر سایت
Jun 19, 2010
3,265
نام
حسین
حسین جان من خودم به شخصه اصلاً با یه بازی دیگه موافق نیستم.آخه فارسی شدن مثلاً COD به چه کاری میاد؟به نظر من اگه همون Witcher چند ماه طول بکشه فارسی سازیش،واقعاً خیلی ارزشش بیشتر از هر بازیه دیگه ای هست.

منم اصلا با اینکار موافقم نیستم.چون witcher یه بازی rpg هست که نیاز شدید به زبان انگلیسی ...
به نظر من اگه دوستان تلاش کنن تا همین witcher رو ترجمه کنن ...
ممنون از همه کسانی که دارن در این راه تلاش میکنن.

یک وقت هوس زیرنویس کردن بازی ای کردین یک نگاه به Alan Wake و Deus Ex بندازید :D.
ولی Deus Ex یا Alan Wake شدیدن با زیرنویس فارسی شدن عالی میشن :D.
L.A Noire هم بد نیست، ولی فکر نکنم کسی مردش باشه :-".

درسته . حق باشما دوستان هست . اما شرایط فعلی 2 حالت داره :
1 : اول اینکه باید موتور بازی از طرف سازنده توش تغییرات ایجاد بشه که فعلا منتفی شده و جوابی هم به اقا ارمین ندادن .
2 : یامنتظر بموونیم برای کاراهای بعدیشون و با اینکه همه کمک کنیم راهنمای قدم به قدم بازی رو که توش از شرح داشتان تا ... رو داره بگیریم و فارسی کنیم .

پیشنهاد من با توجه به شرایط پیش اومده بود . وگرنه call of چون داستان سطحی ای داره ارزش ترجمه نداره .

اما این دوستمون هم بد نگفتن : فعلا که از طریق زیر نویس فکر نکنم بتونیم witcher 2 رو فارسی کنیم . شرت سازنده هم که فعلا جوابی نداده .
برای بازی های دیگه هم یا باید با سازنده ها صحبت کنیم که ببینیم ایا موتورشون از راست به چپ پشتیبانی میکنه یا نه . اگه کرد که یا علی ...

اما اگه نشد بازم باید صبر ، صبر ، و صبر کنیم یا باید اونقدر باهاشون صحبت کنیم تا راضی بشن .
ضمن اینکه من و.اقعا و جدا پیشنهاد میکنم که اگه نشد یه زیر نویس ترجمه کنیم ، قدم به قدم ها رو ترجمه کنیم :
چون چیزی از زیر نویس کم ندارن . قدم به قدم های خیلی کاملی هست که انگلیسی هستن دوستان . ( این کار رو که میتونیم انجام بدیم )

نظرتون چیه ؟

armin_shadow

A New Era Begins
ناظم انجمن
Mar 18, 2006
3,233
نام
آرمين
قدم به قدم ها خوبه حسین جان ، اما هدف اصلی من که توی پست اول هم گفتم یک چیز دیگست ، درسته من به شخصه از ویچر خیلی خوشم میاد و دوستش دارم ، اما مهم اون موقعیتی بود که برای اضافه شدن زبان فارسی پیش میومد ، چیزی که با ترجمه راهنما ها بدست نمیاریم:(
به نظر من فعلا بهترین راه همون اضافه کردن تاپیک توی فروم خود ویچر و درخواست توی اونجاست ، اگه اونجا بتونیم تاپیک رو بالا نگه داریم توی چشم همه هست و شاید یه فکری به حالش بکنن ، این طرفی هم که با من صحبت کرده خود تا جایی که تونسته جواب داده اما خوب برنامه نویس ها می گن نه ، شاید توی فروم رو ببینن نظرشون برگرده:|;)

HosseinBrusli

کاربر سایت
Jun 19, 2010
3,265
نام
حسین
قدم به قدم ها خوبه حسین جان ، اما هدف اصلی من که توی پست اول هم گفتم یک چیز دیگست ، درسته من به شخصه از ویچر خیلی خوشم میاد و دوستش دارم ، اما مهم اون موقعیتی بود که برای اضافه شدن زبان فارسی پیش میومد ، چیزی که با ترجمه راهنما ها بدست نمیاریم:(
به نظر من فعلا بهترین راه همون اضافه کردن تاپیک توی فروم خود ویچر و درخواست توی اونجاست ، اگه اونجا بتونیم تاپیک رو بالا نگه داریم توی چشم همه هست و شاید یه فکری به حالش بکنن ، این طرفی هم که با من صحبت کرده خود تا جایی که تونسته جواب داده اما خوب برنامه نویس ها می گن نه ، شاید توی فروم رو ببینن نظرشون برگرده:|;)

پس یه تایپیک ایجاد کن . که هر کی میتونه بیاد اونجا و تایپیک رو بالا نگه داره .

HosseinBrusli

کاربر سایت
Jun 19, 2010
3,265
نام
حسین
بالاخره چی شد؟قبول کردن بازی رو زیر نویس کنید؟

فعلا که معلوم نیست .شاید باید تو فروم خودشون صفحه مربوط به ایران رو باز کنیم .البته مشکل اونها پشتیبانی نکردن موتور از راست به چپ زبان فارسی هست .

Archraziel

کاربر سایت
Jul 27, 2012
73
نام
مسعود
خیلی خیلی خوبه که این کار انجام بشه، با اینکه احتمال خیلی خیلی پایینی داره انجام شدنش...
توی داخل کشور هم که از همون سکانس اول (!) بازی ممنوع میشه پس امیدی هم به شرکتهای داخلی نیست...

آقا هرجاشو خواستی بگو من در خدمتم...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر