تحلیل تریلر MGSV در E3

به نظر شما MGSV حدوداً در چه تاریخی عرضه خواهد شد ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    135
  • نظرسنجی بسته شده است .

Reza Razor

کاربر سایت
Jul 25, 2007
1,487
اون دختره Quite که از اسمشم معلومه یه کرکتر جدیده که کلا حرف نمیزنه ... wolf که اصلا کُرد بود و یه شکل دیگه و مال یه دوره زمانی دیگه بود !!!

La-Li-Lu-Le-Lo

کاربر سایت
Mar 9, 2012
925
نام
30avash
مشخص شده که بازی تو چه بازه ی زمانی هست ؟
با توجه به چشم بندی که بیگ باس داره بازی باید برای بعد از MGS3 باشه ولی توی تریلر انگار دست چپ بیگ باس مصنوعیه. درست متوجه شدم؟؟ تا اونجا که ذهنم یاری میده توی MGS3 دستش سالم بود مگر اینکه توی PW اتفاقی برای دستش افتاده باشه که خوب من متاسفانه به دلیل نداشتن PSP نسخه ی PW رو بازی نکردم.
بازی بعد از MGS3،MGS PO و MGS PW و قبل از MG1 ئه!تو سال 1984 یعنی (اگه اشتباه نکنم:d) بیگ باس 49 سالشه!احتمالا تو وقایع GZ که تقریبا درست بعد از PW هست یا موقعی که تو کما بوده،دستش رو از دست میده!

از خبیث شدن بیگ باس شدیدا استقبال میشه:d:|!یعنی میمیرم برا اون لحظه ای که بیگ باس اون بچه ها یا همین چیکو رو قیمه قیمه کنه:d!

Sir Nate Drake

کاربر سایت
Aug 31, 2011
438
نام
سید پرهام
بنظر من که Project Ogre همین MGS V هست:dیادمه قبلاً از Kojima سوال کرده بودن که Project Ogre چیه و Kojima جواب داده بوده بازی ای هست که توش Ogre داشته باشه:dخوب در اینجا هم ما در واقع میتونیم بفهمیم که اسنیک در واقع Ogre هست با این شاخ و قسمت تاریکش که دقیقاً میتونه ما رو یاد یه Ogre یا همون غول بندازه :d
در مورد نمایشها واقعاً دم کوجیما گرم نشون داد همون چیزیه که همیشه میخواستیم با همه چیز شاهکاری که در تریلرش بود و اون معماهایی که بود در تریلر:dبنظرم در کل بازی رو یکم غرب پسندتر کرده(یکم که چه عرض کنم:d)مثلاً بازی رو خیلی سریعتر کرده مثل دویدن با سرعت اسنیک و کمتر کردن Cut Sceneها به گفته ی خودش که این هم باز مطابق میل غربی هایی هست که زیاد حوصله ی Cut Sceneهای طولانی ندارن در حالی که کلاً ژاپنی ها در همه ی بازیهاشون تقریباً عادت دارن به این موضوع و خیلی همین مورد رو دوست دارن :dکنترل بازی هم بنظرم خیلی باید راحتتر شده باشه و این میتونه باعث بشه کسیایی که با بازی آشنا نیستن راحتتر و خیلی سریع بتونن با بازی ارتباط برقرار کنن:dولی بنظرم اینکارها رو که کرده اصلاً بد نیست و خیلی هم خوبه واقعاً مثل همیشه باید تحسینش کرد و گفت کوجیما دمت گرم که دوباره داری یکی از بهترین بازیها رو واسه ما میسازی:bighug:مچ بودن و خوردن صدای کیفر به اسنیک هم که بنظرم سورپرایز تریلرها بود و واقعاً باید بگم که دیگه هیچ نگرانی ای ندارم عالی بود یعنی صداش واسه اسنیک ولی همچنان منتظر صدای هیتر برای Solid Snake هستیم:xصدای Ocelot رو هم که Troy Baker کبیر داره و واقعاً خیلی بهش میخورد و Troy Baker هم که در حال حاظر یکی از بهترینها و پرکارترینها هست بین صداگذاران:bighug:اونم که راجع بهش بحثه تابلوئه که میلر بود از نداشتن دست طرز موها و عینکشو کلاً استیلش معلوم بود دیگه:d
کلاً که بدجور منتظریم!:xبدجــــــــــــــــــــــــــــــــــور:bighug:

racon_leon

کاربر سایت
Jun 20, 2007
1,058
بازی بعد از MGS3،MGS PO و MGS PW و قبل از MG1 ئه!تو سال 1984 یعنی (اگه اشتباه نکنم:d) بیگ باس 49 سالشه!احتمالا تو وقایع GZ که تقریبا درست بعد از PW هست یا موقعی که تو کما بوده،دستش رو از دست میده!

از خبیث شدن بیگ باس شدیدا استقبال میشه:d:|!یعنی میمیرم برا اون لحظه ای که بیگ باس اون بچه ها یا همین چیکو رو قیمه قیمه کنه:d!
من الان یه کم گیج شدم :d GZ و MGS V :TPP دو تا بازیه حدان؟؟؟

La-Li-Lu-Le-Lo

کاربر سایت
Mar 9, 2012
925
نام
30avash
من الان یه کم گیج شدم :d GZ و MGS V :TPP دو تا بازیه حدان؟؟؟
احتمالا آره،ولی هنوز معلوم نیست:|!شاید مثل MGS3 که Virtuous Mission قبل از Snake Eater بود جفتشون رو تو یکی بزارن،یا GZ رو به عنوان یک پرولاگ جدا از TPP بدن بیرون!
ولی همچنان منتظر صدای هیتر برای Solid Snake هستیم:x

اصلا خودتون رو برای همچین صحنه هایی هایپ نکنید
:|!یه وقت بازی میاد،هیچ اثری هم از Solid Snake توش نیست و امکان داره تو ذوق بعضی ها بخوره و از بازی بدشون بیاد!البته صد در صد کوجیما صحنه هایی بهتر از بقیه MGS ها میسازه و از این میشه مطمئن بود!

پ.ن:خیال رویارویی بیگ باس و سالید رو هم از ذهنتون بیرون کنید:d!امکانش یک در هزاره که همچین صحنه ای تو بازی باشه!
ولی سیاوش من خیال تیتراژ پایانیو از ذهنم بیرون نمیکنم
biggrin1.gif
کوایت شاید مادر اسنایپر ولف باشه.تو همه ام جی اسا یهآسلات هست
biggrin1.gif
اصن MGS بدون آسلات معنی نداره:d!تو یدونه PW آسلات نبود اعصابم خیلی خورد بود:d:|!

آخرین ویرایش:

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
ولی سیاوش من خیال تیتراژ پایانیو از ذهنم بیرون نمیکنم:D کوایت شاید مادر اسنایپر ولف باشه.تو همه ام جی اسا یهآسلات هست :D

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,087
نام
آریا
اون دختره Quite که از اسمشم معلومه یه کرکتر جدیده که کلا حرف نمیزنه ... wolf که اصلا کُرد بود و یه شکل دیگه و مال یه دوره زمانی دیگه بود !!!
آره احتمالش هست کلاً یه کاراکتر جدید باشه. هم اسمش ، هم اون نوشته پایین کاراکترش نشون میده که احتمالاً لال هست. فقط معلوم نیست قضیه اتاق شکنجه چیه. چون اگه لال باشه که نمیتونه به چیزی اعتراف کنه ! :D شاید بعد از شکنجه لال میشه یا شاید Ocelot خبر نداره که این بنده خدا لال هست !
ولی این اسنایپر بودنش و حضورش توی غرب آسیا به نظرم میتونه به Sniper Wolf مرتبطش کنه. حالا یا نسبت فامیلی ، یا رفیقی چیزی.

خیال رویارویی بیگ باس و سالید رو هم از ذهنتون بیرون کنید:d!امکانش یک در هزاره که همچین صحنه ای تو بازی باشه!
من خیلی امید دارم به این قضیه ! :D واقعاً میتونه پایان بی نظیری برای این بازی باشه. یعنی حتی تصورش هم فوق العاده هست که آخر بازی در نقش Big Boss با کاراکتری مثل Solid Snake بجنگیم و در نهایت هم Big Boss شکست میخوره و شاید بشه پایانی غم انگیزتر از MGS3 ترتیب داد.

Boss

ناظم انجمن
Jul 7, 2006
3,649
کوایت شاید مادر اسنایپر ولف باشه.تو همه ام جی اسا یهآسلات هست :biggrin1:

نه دیگه قضیه رو ناموسی نکن :D اسنایپر ولف تو MGS1 حدود 30 سال سن داره جور در نمیاد این مادرش باشه ! خودش باید باشه !

درسته تایید شده نمی تونه حرف بزنه و شایدم شخصیت جدید باشه اما تمام شرایطش می خوره که اسنایپر ولف باشه ! دقیقاً حرفی که آریا می زنه یا یه جوری وصله یا کوجیما اینو اسنایپر ولف می کنه ! البته شایدم شما درست بگیو کاراکتر جدید باشه ! کلا اشتیاق زیادی واسه دیدن مریدهای بیگ باس دارم ! می خوان ببینم بیگ باس با اینا ( سایکو مانتیس، اسنایپر ولف و ... ) چیکار می کنه که با اینکه دشمنشن و احتمال زیاد توسط گروه بیگ باس شکنجه ام میشن انقدر به بیگ باس وقادار میشن ؟؟!! شاید خلقیات جدید بیگ باس بهشون سازگار یا چیز دیگه ! اونم باید صبر کرد و دید :D

Sir Nate Drake

کاربر سایت
Aug 31, 2011
438
نام
سید پرهام
این قضیه ی V گذاشتن به جای 5 در بازی بنظرم فقط و فقط به یه چیز برمیگرده : V for Vendetta
فکر نمیکنم که اصلاً بخواد واسه ی V for Victory باشه در حالی که بازی داستانش روی انتقام هست نه بر روی پیروزی و موفقیت:d
در تریلر یکجا هست که بچه ها در دستانشون الماسه.بنظرم اولی میاد به اسنیک الماس رو نشون میده و بهش تحویل میده تا اسنیک اونا رو نکشه ولی اسنیک قبول نمیکنه و اون الماس رو پس میده و بعدش همه با هم الماسهاشون رو نشون میدن برای اینکه به اسنیک بدنش ولی باز اسنیک قبول نمیکنه و میکشتشون اونا رو احتمالاً که این نشون دهنده ی خیلی تاریک بودن درون اسنیک هست که فقط دنبال انتقام هست نه چیز دیگه:bighug:بنظرم تحلیل این صحنه از تریلر این میتونه باشه:d

Boss

ناظم انجمن
Jul 7, 2006
3,649
البته یه نکته در مورد استفاده V به جای 5 بگم، از کوجیما در همین مورد پرسیدن چند وقت پیش تو یه مصاحبه که ایشون هم گفتن چون این بازی از خیلی جهات با بازی های قبل این سری تفاوت داره و تغییرات زیادی در این نسخه با نسخه های قبلی هست خواستیم آرم رو هم تغییری داده باشیم و از V یونانی به جای عدد استفاده کردیم ! همین ! البته این حرفش هم نمی شه زیاد روش حساب کرد ! چون آخر دو تا تریلر یه خانومی میگه : V Has Come To حالا شاید منظورش اومدن نسخه 5 باشه شایدم چیز دیگه !
اما این حرف کوحیما در مورد V گفته بود.

Sir Nate Drake

کاربر سایت
Aug 31, 2011
438
نام
سید پرهام
البته یه نکته در مورد استفاده V به جای 5 بگم، از کوجیما در همین مورد پرسیدن چند وقت پیش تو یه مصاحبه که ایشون هم گفتن چون این بازی از خیلی جهات با بازی های قبل این سری تفاوت داره و تغییرات زیادی در این نسخه با نسخه های قبلی هست خواستیم آرم رو هم تغییری داده باشیم و از V یونانی به جای عدد استفاده کردیم ! همین ! البته این حرفش هم نمی شه زیاد روش حساب کرد ! چون آخر دو تا تریلر یه خانومی میگه : V Has Come To حالا شاید منظورش اومدن نسخه 5 باشه شایدم چیز دیگه !
اما این حرف کوحیما در مورد V گفته بود.
خوب احتمالاً کوجیما زیاد در این مورد حرف نزده و شاید بخواد فعلاً این مثل یک معما بمونه تا یکی جوابشو بده که V برای چی گذاشته شده اصلاً!:dمثل بقیه ی کاراش که همین خیلی خوبه:d
بنظر من که همون V For Vendetta هست با توجه به داستان بازی:d
راستی نظرتون راجع به اون قضیه ی الماسها چیه؟

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
V has come to vita :D
یکی از آرزوهای باطل من:D

- - -ویرایش - - -

کسی تاحالا دقت کرده که کوایت وقتی دوربین بهش نزدیک میشه آرایش دور چشماش پاک میشه؟

Spider-Mαn

کاربر سایت
Sep 4, 2012
4,004
کسی تاحالا دقت کرده که کوایت وقتی دوربین بهش نزدیک میشه آرایش دور چشماش پاک میشه؟
اون سایه موهاش هست:d
-------------------------------
یکی از دوستان قبلا گفت V به معنای پیروزی هست
ORGE هم عکس هاش موجود هست همون MGS V هست
http://gematsu.com/wp-content/uploads/2012/09/Project-Ogre-Not-MGSGZ.jpg
توی عکس اول دقیقا طرز نشستن مثل بیگ باس هست توی MGS V و مو هاش هم بسته
محیط هم شباهت زیادی به افغانستان داره
این هم مقایسه
http://media.officialplaystationmagazine.co.uk/files/2013/06/mgs5_project_ogre.jpg

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر