تحلیلگران پیش بینی میکنند PS3 در جنگ کنسولی جلو خواهد افتاد

Panther_X

کاربر سایت
May 31, 2011
1,204
تحلیلگران پیش بینی میکنند سونی با پیروزی های جزئی در مقابل مایکروسافت پیروز این نسل خواهد بود.

20110726rivals.jpg

Jesse Divnich از EEDAR به IndustryGamers گفت که کنسول PS3 در نیمه اول 2011 10درصد فروش بهتری نسبت به Xbox360 داشت.

علاوه بر این او متذکر شد که در حال حاضر Xbox360 حداقا 5درصد به PS3 برتری داشته و توانست با رقابت گردن به گردن در فروش پیروزی هایی کسب کند.

Billy Pidgeon از محققان M2 گفت:PS3 مدعی قویتری برای جای گرفتن در مقام دوم است و در این نسل برنده PS3 است و پیش بینی یک کنسول جدید از مایکروسافت در واقع میتواند به نفع سونی باشد.

اگر مایکروسافت در این نسل و نسل بعد به بازیهای هاردکور توجه بیشتری کند این برگ برنده ایست برای سونی که پایه اصلی xbox را دور بزند!

این سناریو به PS3 فرصتی برای جذب هاردکورها میدهد.

همانطور که PS3 در مقام دوم قرار دارد و از انجا که بهترین بازیهای هاردکور را دارد,PS3 مدعی قویتری برای مقام اول این نسل است.

هر سه تحلیلگر اشاره کردند Xbox360 در ایالات متحده جاگاهی خاصی دارد و در آنجا جایگاه اول خود را حفظ کرده است.و این شاید به دلیل Kinect باشد.

آخرین ویرایش:

nathan mckane

کاربر سایت
Jul 14, 2009
979
نام
عباس
این بحث های بیهوده و مسخره دیگه چیه. حالا اون یکی سه چهار میلیون از اون یکی تو فروش بیفته جلو شد حرف؟ اخه به من و شما چه؟ اون چیزی که مهمه بازیه . به هر حال نسل پیش سونی هم گیمرهای هاردکور رو داشت هم casual ولی الان با مایکر اینو تقسیم کرده. نینتی هم که casual زو گرفته به دست.

RattleSnake

کاربر سایت
Dec 24, 2009
5,481
نام
مهدی
MGS 4 یه تنه Halo رو نابود میکنه:-o؟؟؟ فن بوی بازی دیگه؟؟؟ اره؟
اصلا تاپیک راجع به این نبود که MGS نابود میکنه Halo رو ها!!!
بعد... هنوز ps3 قابلیت های واقعیشو نشون نداده بعده 4-5 سال؟
کی دیگه میخواد نشون بده؟
نیاید forza 4 رو به رخ بکشید تا منم ربطش ندم:d
ضعف 360 اینه که بعضی بازیهار و متاسفانه باید روی چند dvd بازی کنند :))کنترل دسته اش هم که نگو:))
خودم 360 دارم ولی دیگه دیگه...:d

se7en123456

کاربر سایت
Dec 22, 2009
451
نام
محمد رضا
نیاید forza 4 رو به رخ بکشید تا منم ربطش ندم:d
ضعف 360 اینه که بعضی بازیهار و متاسفانه باید روی چند dvd بازی کنند :))کنترل دسته اش هم که نگو:))
خودم 360 دارم ولی دیگه دیگه...:d

بازي روي چند تا dvd بيايد بهتر از بازي است كه كيفيتش نسبت به دستگاه رقيب كمتر باشد در ضمن از كنترل ps3 بهتر است و خوش دست تر

Arman210

کاربر سایت
Apr 26, 2009
714
نام
Arman
همون LAN برتون بست بود:)) معلومه وقتی بازی رو فشرده میکنند تغییرات زیادی تو گرافیک و ... بازی بوجود میاد
اگه حوصلت سر رفته برو تاپیک گفتگو آزاد اینجا جای اینجور مسخره بازی ها نیست .

Manifesto

کاربر سایت
Oct 23, 2009
264
نام
اشکان
بازم بحث ها مثل اون تاپیک که قفل شد دارن میرن تو باقالی ها. بازی انحصاری و استودیو و کنترل دسته و مولتی دیسک و فشرده سازی و سخت افزار و فلان و فلان.
کلا سه تا تحلیلگر آمدن یک تحلیلی رو گفتن و تمام موارد رو هم در نظر نگرفتن. من نمیدونم این چرا شده سند برای طرفداری از یک کنسول (چه 360 و چه پی اس 3) و منحرف کردن بحث؟
از اون طرف هم یک عده عضو جدید میان این وسط پیازشو زیاد میکنن.
بابا به ماها چه ربطی داره آخه...کنسول سازیم مملکتمون کنسول میسازه!؟!!
ما که همش زیر آبی میرم زیر رو میکشیم:d
دست مارو هم بگیر داش فرهاد:d

UFOPower

کاربر سایت
Dec 23, 2008
5,517
نام
میلاد
بیشتر پستای این تاپیک احتمالا برای 2دستس
یکی زیر 12 ساله ها ‏
یکیم 2011یی ها

و البته خبر کلا غلطه چون هیچوقت ایکس باکس از هیچ چیز شکست نمیخوره تو این سایت!!!‏‎ ‎

• Like
Reactions: bluestar

hosein me

کاربر سایت
Jan 21, 2010
8,945
نام
حسین
فروش کینکت هر چقدر زیاد هم باشه واقعا فکر میکنید چند نفر صرفا به خاطر کینکت میرن 360 می خرند؟!
دقیقا شاید بالای 80 درصد کسانی که الان دارن کنسول می خرن فقط برای gow3,forza4و هیلو
هست

• Like
Reactions: bluestar

Mr.adams

کاربر سایت
Jul 28, 2008
247
نام
پدرام موسویــ
تو خیلی از آیتم های مختلف این دوتا کنسول با هم مقایسه شدند و جفتشون برابر بودن ، تنها توی یک آیتم 360 بهتر بوده ( طی تجربه خودم ) ، اونم تو جذب پلیر های آنلاین . من خودم لذتی که با لایو بازی کردن میبرم با PSN بازی کردن نمیبرم اصلا .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر