تجربه های خاصتر در Mass Effect 3

Robin

کاربر سایت
Dec 27, 2008
820
نام
pooriya
– ‬‬
کیسی هادسون (Casey Hudson) از BioWare اعلام کرد که در Mass Effect 3 آن ها این فرصت را داشته اند که کارهای زیادی را با بازی انجام دهند تا بازیکنان با داستانی به یاد ماندنی روبرو باشند. یعنی بازیکنان می توانند کارهای زیادی در بازی انجام دهند تا یک روند داستانی منحصر به فرد را تجربه کنند.

تصمیمات بازیکنان در این شماره، بسیار بزرگتر و مهمتر هستند و به همین دلیل اتفاقات مهمتری در بازی رخ می دهند.

• Like
Reactions: punished-snake

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
خب منم همینو میگم معلوم نیست دیگه میخوان چی اضافه کنن!:d
همه چی داره این بازی دیگه!فقط کارگردانیش و داستانش یکم مشکل داره!

من که خیلی از داستان بازی خوشم اومد ، نمیدونم چرا به نظرت داستانش مشکل داره :-/

• Like
Reactions: BROXIGAR

Panther_X

کاربر سایت
May 31, 2011
1,204
داستانش که مشکلی ندار فقط شپرد داره زیادی عمر میکنه تو این نسخش زنده بمونه که دیگه اصلا باید نویسنده داستان بازی رو خفه کرد...

اگه این همه حرف که سازنده ها زدن همش هایپ نباشه:d بازی باید جزو 3تای برتر 2012 باشه...

Robin

کاربر سایت
Dec 27, 2008
820
نام
pooriya
داستانش که مشکلی ندار فقط شپرد داره زیادی عمر میکنه تو این نسخش زنده بمونه که دیگه اصلا باید نویسنده داستان بازی رو خفه کرد...

اگه این همه حرف که سازنده ها زدن همش هایپ نباشه:d بازی باید جزو 3تای برتر 2012 باشه...
شک نکن تو 3تای برتر 2012 هست به اسکایریمو ویچر نمیخوره اگه 2011 میومد شاید نمیشد اما الان حتما میشه:d

BROXIGAR

کاربر سایت
Sep 7, 2009
1,889
نام
سهیل
دوستان من هیچکدوم از قسمت های این بازی رو انجام ندادم ، یکی داستانشو کلی بگه چیه ؟! :d
جان ؟:d الان شما در واقع میخواین من یک کوهو تو جیبم جا بدم !:d

همه چی داره این بازی دیگه!فقط کارگردانیش و داستانش یکم مشکل داره!

والا تنها چیزی که مشکل نداره داستانش هست .

essi belmont

کاربر سایت
Feb 22, 2011
268
نام
احسان
من می خوام نسخه ی دومشو بگیرم.آیا نسخه ی دومش خیلی از نظر داستان وابسته به یکشه یا نه میشه بدونه نسخه ی اول هم از داستان بازی سر در آورد ؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر