تبديل دسته ي وايرلس 360 به usb ?

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
کلا دسته های سیمی XBox 360 خودشون USB هستن و Computer رو هم پشتیبانی می کنن اما دسته های بیسیم XBox 360 با Play & Charge Kit به صورت دسته سیمی میشن که از کامپیوتر پشتیبانی نمی کنن.این سیم فقط برای شارژ شدن باطری کتابی پک Play & Charge Kit استفاده میشه که البته همزمان هم می تونید با کنسول بازی کنید.
در ضمن نیازی به زدن تاپیک نبود...

djmoslemok

کاربر سایت
Aug 23, 2007
351
نام
مسلم
کلا دسته های سیمی XBox 360 خودشون USB هستن و Computer رو هم پشتیبانی می کنن اما دسته های بیسیم XBox 360 با Play & Charge Kit به صورت دسته سیمی میشن که از کامپیوتر پشتیبانی نمی کنن.این سیم فقط برای شارژ شدن باطری کتابی پک Play & Charge Kit استفاده میشه که البته همزمان هم می تونید با کنسول بازی کنید.
در ضمن نیازی به زدن تاپیک نبود...
یعنی شما میگی از یو اس بی فقط برای 5ولتی که یو اس بی داره استفاده میکنه و فقط برای شارژ اگه این طور باشه که نمیشه.درسته
و من مطلبی در مورد این جایی پیدا نکردم پس تاپیک ایجاد کردم
راستی قیمت ریسایور ویندوز برای دسته ی 360 چنده؟(تکیشو گفتما نه با دسته)
و قیمت دسته ی سیمی 360؟

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
یعنی شما میگی از یو اس بی فقط برای 5ولتی که یو اس بی داره استفاده میکنه و فقط برای شارژ اگه این طور باشه که نمیشه.درسته
و قیمت دسته ی سیمی 360؟

قیمت این رسیور بالای 80 هزار تومان هست.
دسته سیمی هم اگر پیدا بشه بین 30 تا 40 هزار تومان قیمت داره.
Play & Charge Kit سیمش فقط برای شارژ استفاده میشه نه برای این که وصل کنید به PC و بازی کنید.برای بازی روی PC از همون دسته سیمی استفاده کنید ... :love:

Rainbow

کاربر سایت
Oct 12, 2006
1,183
نام
فرزاد
و قیمت دسته ی سیمی 360؟

ببین مشکل از Charge Kit یا USB نیست! مشکل اینه که درایوری برای راه اندازیش از این طریق وجود نداره!
ساختمان Wireless کنترلر با کنترلر استاندارد خیلی فرق می کنه!
شما وقتی یک وایرلس کنترلر رو از طریق Charge Kit وصل کنی ، از طریق کامپیوتر شناسائی میشه ، ولی غیر قابل استفاده است!

s_xbox360

کاربر سایت
Jun 15, 2008
21
نام
صادق
من یه charge Kit گرفتم ولی نمی تونم ازش استفاده کنم
چند تا سوال؟
چه چیزی نشون میده که داره شارژ میکنه و چقدر باید تو شارژ باشه

gameware

کاربر سایت
May 5, 2006
1,393
نام
مهبد
ببین مشکل از Charge Kit یا USB نیست! مشکل اینه که درایوری برای راه اندازیش از این طریق وجود نداره!
ساختمان Wireless کنترلر با کنترلر استاندارد خیلی فرق می کنه!
شما وقتی یک وایرلس کنترلر رو از طریق Charge Kit وصل کنی ، از طریق کامپیوتر شناسائی میشه ، ولی غیر قابل استفاده است!

خوب ایشون هم همینو دارن میگن دیگه

بابا دسته بیسیم با قابلیت کار با ویندوز حدود 70 تومن ، به 360 هم وصل میشه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر