تبادل بازي بين اعضاي سايت بازي سنتر !

Metal Gear Solid

کاربر سایت
Sep 30, 2005
1,147
Rating - 0%
0   0   0
سلام دوستان
نمي توانم حدس بزنم كه از چه سني بازي با PC , PS2 , Xbox يا كنسولهاي ديگر را شروع كرديد ، اما من اگر دروغ نگفته باشم از 7 سالگي شروع به بازي كردم.يادش بخير...اون موقع خونه ي يكي از فاميل ها آتاري 2600 و ميكرو ( NES ) ديدم و مي دانيد كه بچه هر چيزي چشمش را گرفت هر چقدر هم كه نصيحتش كني آخرش با زور مجبورت مي كنه اون چيز رو برايش بخري.خلاصه با شروع تابستان آن سال و گرفتن كارنامه ؛ براي پدرم در يك تكه كاغذ نوشتم كه لطفا" برايم يك ميكروب بخر ! :) آخه فكر مي كردم اون ميكروب كه در علوم تجربي خواندم و اين ميكرو يكي هستند.
به هر حال من با نوارهاي ( الان بهش ميگن كارتريج ) ميكرو مانند Super Mario Bros ، Ninja Turtles ، فوتباليست ها ، Donkey Kong ، Tetris و هزار تا بازي ديگر كه در حافظه ي NES ام بود بزرگ شدم تا اينكه پس از سال دوم دبيرستان يك كامپيوتر خريدم كه زمينه را فراهم كرده تا در جمع بهترين گيمرهاي ايران حضور پيدا كنم و افتخار مي كنم كه مي توانم همصحبت نه چندان بدي براشون باشم.
البته من بين اين وقفه زماني 10 ساله از كنسولهاي ديگر غافل نبودم و اكثرا در كلوپ ها يا منزل فك و فاميل با آتاري 2600 ، Genesis ، PSone توانستم شاهكارهايي مانند River Raid ، الون 3 ، شورش در شهر 1 و 2 ، ورلد ساكر را تجربه كنم.شايان ذكر است من اوايل سال تحصيلي پيش دانشگاهي يك PS2 هم خريدم ولي متاسفانه حدود دو هفته پيش بر اثر ضعيف و قوي شدت ولتاژ برق ، ظاهرا" سوخت و ديگر كار نمي كند.
اميدوارم خسته نشده باشيد ولي من همه ي اين حرفها را براي اين زدم كه يك پيش درآمد باشد بر دليل وجود اين توپيك . ماحصل حرفم هم اينست كه شما هر چقدر هم تجربه تان در زمينه ي بازيخوري زياد باشد ، شايد باز هم بعضي بازيهاي شاهكار وجود داشته باشند كه تابحال به دلايل متفاوتي نظير ناشناخته بودن اين بازي در ايران ، دسترسي سخت به بازيهاي كامپيوتري در سالهاي پيش بخاطر كم بودن عرضه كننده هاي ايراني و دلايل ديگر ؛ موفق نشده ايد آنها را امتحان كنيد و به هر آرشيوي هم كه سر زديد نتوانستيد آن بازي را پيدا كنيد.براي مثال باز هم خودم را انتخاب مي كنم.من [ احمق ] تا چند وقت پيش فرصت نكرده بودم اين چند بازي را انجام بدهم :
Tomb Raider 1 & 2 - Monkey Island 1 - Escape From Monkey Island - Broken Sword 3 - MGS 1 - Devil May Cry 1 - Viewtiful Joe 1 & 2 - Dark Cloud 2 و ...
آرزو مي كنم مديران با دلايل من موافق باشند. كار اين توپيك مانند كار توپيك تبادل DvD بين اعضاي بازي سنتر باشد و براي همين نام آن هم تاحدودي وامدار آن توپيك مي باشد.
اگر مديران عزيز مخالفتي نداشتند ، دوستاني كه مايل به تبادل بازي ( چه قديمي و چه جديد ) هستند آرشيو Game خود در زمينه هاي PC ، PS2 ، PSone ، Xbox و كنسولهاي ديگر بصورت يك Text Documents ذكر كنند.چون آرشيو من كاملا" در ذهنم نيست ، آنرا در ارسال بعدي ام ذكر مي كنم.
در پايان به 3 اصل اساسي اين توپيك اشاره مي كنم :
1- اين توپيك صرفا" براي تبادل بازي بين اعضاي سايت بازي سنتر شكل گرفته است.پس در مورد فروش بازي به همديگر فقط و فقط از طريق ارسال پيام خصوصي اقدام كنيد.
2- مديران سايت بازي سنتر هيچ مسئوليتي در زمينه ي بازيهاي مبادله شده ندارند.
3- بازیهایی که مورد مبادله قرار می گیرند باید توسط تحویل دهنده تست شوند و مشخصات سیستم اجرایی مورد نیاز بازی قبلا از سوی تحویل دهنده به شخص تحویل گیرنده اعلام شده باشد.
موفق باشید ;)

K A M B I Z

کاربر سایت
Aug 31, 2006
550
نام
کامبیز
Rating - 0%
0   0   0
سلام
2+20 بازی با کاور ویا قاب سالم بصورت کلی فقط و فقط 12.000 تومان

1.Broken Sword4:AoD (4 CDs)
2.Call of Duty (2 CDs)
3.Call of Duty 2 (DVD)
4.Call of Juarez (3 CDs)
5.El Matador(English DVD)
6.FAHRENHEIT (3 CDs)
7.FEAR (DVD)
8.God Father (DVD)
9.Ghost Recon AW (4 CDs)
10.Hitman Blood Money (DVD)
11.Just Cause (DVD)
12.MadeMan (2 CDs)
13.NFS:Carbon (DVD)
14.OBLIVION (DVD)
15.R6:Vegas (2 DVDs)
16.Scarface (DVD)
17.Splinter Cell Double Agent (2 DVDs)
18.SWAT4 (3 CDs)
19.Test Drive Unlimited (DVD)
20.Total Overdose (DVD)

+Brothers in Arms:Earned in Blood+RoT30 (DVD)

pm بزنید

Metal Gear Solid

کاربر سایت
Sep 30, 2005
1,147
Rating - 0%
0   0   0
سلام
به همه ي كساني كه منتظر بازيهاي آرشيوي من هستند مي گويم كه لطفا" تا 20 تيرماه امسال صبر كنند.اگر هم خواستيد به دات كام يا يقيه ي دوستان كه ارشيوشون از من بلندتر است مراجعه كنيد.من بدليل مشغوليت درسي گرفتارم.اون زمان اگر خواستيد Pm بدهيد چون اين سايت يا جاي عقايد من است و همزيستي مسالمت اميز ديگر اعضاء يا عرصه جولان و ... ديگري ( علي الخصوص كه غيره هايش مهمتر است براي طرفمون )
اگر امري بود در خدمت هستم اون موقع ...
با تشكر

hitman_ravani

کاربر سایت
Aug 10, 2006
1,253
نام
علی
Rating - 100%
5   0   0
سلام به همه آرشیو دارهای عزیز!!!!!!!!!!!!!!

آقا من چند تا بازی هست که میخوامشون!!!!!!!!!!!!!!!!!

ترجیحآ هم سیلور (silver) باشن!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

یعنی اگر اینها رو که میگم اصل سی دیش رو بفروشه میخرم ازش!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

از Play Station شروع میکنم!!!!!!

KULA WORLD
Final Fantasy VII
Final Fantasy VIII
Final Fantasy IX
Parasite Eve 1
Parasite Eve 2
Tenchu
Tenchu II
fear effect
fear effect II
tenchu 2
Tomb Rider (تمام شماره هاش یعنی هر کدوم که داشتین!!)
Play Station 2 :

Devil may cray (فقط سیلور SILVER باکاور )
Devil may cray 2 (ترجبحآ سیلور SILVER باکاور )
Devil May Cry 3 : Dante,s Awakening (ترجبحآ سیلور SILVER باکاور )
Devil May Cry 3 : Special Eddition (ترجبحآ سیلور SILVER باکاور )
Kingdom Hearts
Kingdom Hearts II
METAL GEAR SOLID 3 – SUBSISTENCE (فقط نسخه چهار دیسکه و انگلیسی!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!)
Castlevania: Lament of Innocence
Viewtiful Joe 1
Viewtiful Joe 2
ICO (انگلیسی)
Bloody Roar 3
Bloody Roar 4
Gran Turismo 3 (فقط سیلور SILVER باکاور )
Gran Turismo 4 (فقط سیلور SILVER باکاور )
Jak I
Jak II
Jak & Daxter
Onimusha: Dawn of Dreams (فقط سیلور SILVER باکاور )
Onimusha 2: Samurai's Destiny (فقط سیلور SILVER باکاور )
Onimusha 3: Demon Siege (فقط سیلور SILVER باکاور )
Psychonauts (فقط سیلور SILVER باکاور )
Resident Evil: Dead Aim
Resident Evil: Outbreak
Resident Evil : OutBreak File 2
Shadow of Rome (فقط سیلور SILVER باکاور )
Soulcalibur II (ترجبحآ سیلور SILVER باکاور )
Tekken Tag (فقط سیلور SILVER باکاور )
Tekken 4 (فقط سیلور SILVER باکاور )
Van Helsing
Zone of the Enders
Zone of the Enders : THE 2nd RUNNER0
Dead Or A Live 2: Hard Core
Dead Or A Live 3 (البته اگر باشه چون نسخه XBOX ش رو دارم!)
Fatal Frame 1
THE DOCUMENT OF METAL GEAR SOLID 2
Metal Gear Solid2 SUBSTANCE
Okami (فقط سیلور SILVER باکاور و زبان انگلیسی)
Metal Slug 4 (فقط سیلور SILVER باکاور )
Mortal Kombat : Deception (فقط سیلور SILVER باکاور )
Spy Faction
Tenchu : Wrath of Heavens
CY GIRLS
EVIL TWIN
Extermination
HEAD HUNTER
MARVEL NEMESIS
rumbleroses XX
Sly
Sly II
Sly III
Xenosaga
Xenosaga II
Devil Kings (فقط سیلور SILVER باکاور )

خوب اینها عنوانهایی بودند که من ازخانواده پلی استیشن میخوامشون!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
داخل لیست خیلی از شما هم دیدم موجود هستند.
من بیشتر تنایل دارم که CDهای اصل شما رو ازتون بخرم با کاور که اگر قاب داشتند بهتر!!!!!!!!!!!!
توجه کنید که عنوانهایی سیلور هستن ومیخواهید بفروشید ترجیحآ از شرکت EAGLE باشن یا اصلآ هیچ مارکی نباشه و بعضی ها هم از T20 نباشن!!!!!!!!!!!!!!!!!!!(چون در آرشیو موجود هستند)

+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
کسانی که اولین دستگاه های play station 1 و play station 2 راخریدند میدونن که همونها که دستگاهاشون بزرگتره!!!!!!!!!!!!!!!

با دستگاهاشون یک CD به عنوان demo داخل بسته بود چه ps و چه ps2 اگر کسی cd که داخل ps2 ها بود را داره من ازش میخرم!!!!!!!!

هر کی داره بگه!!!!!!!!!!!!!

اگر دوستان لطف کنن و عنوانهایی رو که خواستم در اختیارم قرار بدن من هم وقتی لیست بازی هامو نوشتم!!!!

از خجالتشون در میام!!!!!!!

مطمعن باشین بیضی هاشو توی لیست هیچ کدو متون ندیدم!!!!!!!!!!!!!!!

در آخر هم اگر کسی بازی Blood Omen Legacy of Kain را داره اون رو هم میخوام !!!!!!!!

بازی برای سال 97 هستش!!!!!!!!! نسخه pc ش رو میخوام.

از همه ممنون.

منتظر جوابتون هستم.

Metal Gear Solid

کاربر سایت
Sep 30, 2005
1,147
Rating - 0%
0   0   0
fear effect
fear effect II

اگر پيدا كردي به من هم خبر بده !

METAL GEAR SOLID 3 – SUBSISTENCE (فقط نسخه چهار دیسکه و انگلیسی!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!)
تا اونجا كه خبر دارم MGS 3 : Subsistance چه ژاپني و چه انگليسي كامل اش 3 DvD بيشتر نيست.ديسك يك خود بازي بعلاوه دوربين حالت سوم شخص ( Survivor ) ديسك دوم شامل دموهاي خنده دار ، قابليت آنلاين و چند شوخي بامزه ( آوردن ميمون هاي بازي محبوب Ape Scape 3 بجاي دشمنان ) و ديسك سوم كل دموهاي بازي بصورت متوالي مثل فيلم سينمايي ...
در ضمن فكر كنم Tekken 4 مال PSone باشه.
----------------------------------------------------------------------------------------------
سليقه ات در انتخاب بسياري از بازي ها واقعا" بي نظير و عالي است.
خيلي از بازيهايي كه نوشتيد دارم ولي تا يكي-دو هفته امكان رايت كردن شون رو ندارم.در ثاني سيلور هم نيستند.اگر سيلورش رو مي خواهي بايد سفارش بدهي از مالزي برات بياورند كه هزينه اش زياد ميشه.مثلا" من ICO رو سفارش دادم 10000 تومن پام دراومد ولي ارزشش رو داشت.البته بيشتر بازيهاي من EAGLE هستند اگر منظورت از سيلور اونها باشد.در مورد اون CD دمو هم اينو ميدونم كه بايد فرم داخل دفترچه گارانتي رو پر كني و بفرستي تا برايت بفرستند.يكي از دوستانم تعريف مي كرد وقتي PSone گرفت اين فرم رو پر كرد و فرستاد،بعد از شش ماه برايش يك CD دمو اومد ولي از اونجا كه دوستان در روابط بين الملل شك كرده بودند داخل CD اطلاعات محرمانه اي چيزي باشد دوستم CD رو با كاور پاره پوره و پر خش دريافت كرد.اون موقع سال 73 بود !
Legacy of Kain Blood Omen رو هم دارم و Soul Reever 1,2 و Defence ...فقط روي 98 فكر كنم اجرا بشوند.
فقط يادت رفت آرشيوت رو اينجا بگذاري ...

=========================================================

اونهايي كه از من بازي مي خواستند سفارش هاشون رو دوباره بفرستند خواهشا"‌ ! بجز مهرداد كه استثناست...:biggrin1:

فردا كه آزمون آزاد رو بدهم وقتي برگشتم اهواز ، آرشيو بازيهاي PC , PS2 را دوباره مي نويسم چون سرسام آور بزرگ شده اند.;)

hitman_ravani

کاربر سایت
Aug 10, 2006
1,253
نام
علی
Rating - 100%
5   0   0
تا اونجا كه خبر دارم MGS 3 : Subsistance چه ژاپني و چه انگليسي كامل اش 3 DvD بيشتر نيست.ديسك يك خود بازي بعلاوه دوربين حالت سوم شخص ( Survivor ) ديسك دوم شامل دموهاي خنده دار ، قابليت آنلاين و چند شوخي بامزه ( آوردن ميمون هاي بازي محبوب Ape Scape 3 بجاي دشمنان ) و ديسك سوم كل دموهاي بازي بصورت متوالي مثل فيلم سينمايي ...

پس نمیدونی که 4 دیسکه هم وجود داره!!!!!!!!!!؟؟؟؟؟؟

بله 4 دیسکه هم هست اما فقط برای اونهایی که این بازی را پیش خرید کردند!!!!!!!!

در ضمن فكر كنم Tekken 4 مال PSone باشه.

نه به هیچ وجه دوست عزیز

اون Tekken 4 که میگی برای psone درواقع همون Tekken 3 هست با این تفاوت که همه آدمهاش حضور دارن یعنی بازی با سیو کامل!!!!!!!

که به اسم Tekken 4 میفروشنش!!!!!!!!

بورو game spot سرچ کن Tekken 4 ببین Tekken 4 چی هست!!!!!!!!!!!

سليقه ات در انتخاب بسياري از بازي ها واقعا" بي نظير و عالي است.

ممنون

اگر سيلورش رو مي خواهي بايد سفارش بدهي از مالزي برات بياورند

چجوری میتونم سفارش بدم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!! هزینش مهم نیست.

البته بيشتر بازيهاي من EAGLE هستند

اونها رو هم اگر داری میخرم ازتون البته امید وارم کیفیتشون خوب باشه !!!!!!!!

در مورد اون CD دمو هم اينو ميدونم كه بايد فرم داخل دفترچه گارانتي رو پر كني و ........................

نه دوست عزیز اشتباه نکنید سری اولهای PS2 اون بزرگهاش باهاشون یک DVD demo میدن درواقع داخل هر پک 3تا DVD هست که فرشنده های خوب و با وجدان ما 2تاشو بر میداشتن!!!!!!!!

خیال میکردن چی هست حالا!!!!!!!!!

من اونهارو میخوام!!!!!!!!!

این مورد برای PS one ها هم صادق بودند!!!!!!!!!!

Legacy of Kain Blood Omen رو هم دارم

این موضوع خیلی مهم هستش ها!!!!!!!! دقت کن همون که زاویه دوربین از بالا هستش!!!!!!!

در واقع من Blood Omen شماره یک رو میخوامها!!!!!!

همون که تواید کنندش شرکت اکتیویشن بودها!!!!!!!!!

اگر همونه اینو 100% میخوامش!!!!!!!!!!!!

CD اصل خودت کپی هستش!!!!!!!!!!!!!

فقط يادت رفت آرشيوت رو اينجا بگذاري ...

یادم نرفته........... در واقع هنوز نزاشتمش!!!!!!!!!!!

milad

کاربر سایت
Jan 28, 2006
445
نام
mld
Rating - 0%
0   0   0
سلام
من اینا رو داشتم ولی همشون کپی
دوست عزیز شما این دورو برا بازی سیلور گیر نمی اوری;)
هر کدومو خواستی میتونیم با هم معاوضه بکنیم

fear effect II 4Cd

Devil may cray
Devil may cray 2
Kingdom Hearts II
Gran Turismo 4
Onimusha 2: Samurai's Destiny
Resident Evil : OutBreak File 2
Shadow of Rome
Tekken Tag
Tekken 4
Okami
rumbleroses
Devil Kings

آخرین ویرایش:

Metal Gear Solid

کاربر سایت
Sep 30, 2005
1,147
Rating - 0%
0   0   0
پس نمیدونی که 4 دیسکه هم وجود داره!!!!!!!!!!؟؟؟؟؟؟

بله 4 دیسکه هم هست اما فقط برای اونهایی که این بازی را پیش خرید کردند!!!!!!!!
خب از اين يكي واقعا" خبر نداشتم.مشخص است كه از اون انسانهاي Premium هستي‌ !
حالا توي ديسك 4 چي بود ؟

چجوری میتونم سفارش بدم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!! هزینش مهم نیست.

اگر اسم فروشگاهي رو اينجا ببرم تبليغ مي شود.در PM خواهم گفت...به واسطه يكي از دوستانم كه اونجا كار مي كند مي توانم سفارش بدهم و حداكثر يك هفته بعد بازي PS2 موردنظر رو تحويل بگيرم.ICO آخرين بازي نخواهد بود كه سفارش دادم.مي خواهم چند تا ديگه از شاهكارهاي SQUARE ENIX رو هم بگيرم.

اونها رو هم اگر داری میخرم ازتون البته امید وارم کیفیتشون خوب باشه !!!!!!!!

EAGLE هايي كه دارم عمرا" خودشون رو بفروشم يا معاوضه كنم ! چند سال وقت روي جمع كردن اين آرشيوم كردم و اين آرشيو و PS2 يم رو تا آخر عمرم نگهداري خواهم كرد.من فقط از روي EAGLE هايم رايت خواهم كرد.در ضمن بيشترشون هم از خش بي بهره نيستند ! پس به درد فروختن نمي خورند.
اگر مي خواهي EAGLE اصلي بدست بياوري يا بايد از راه من عمل كني ( سفارش دادن ) يا يك نفر رو كه مي خواهد كنسول و بازيهايش رو رد كند گير بياري و اينطوري اونها رو بدست بياوري كه بعيد مي دانم در اين حالت هم بازيها بي خش باشند.اگر راه ديگري بود خودم هم استقبال مي كنم !

چند روز ديگه Legacy of Kain ها رو تست مي كنم ببينم همونه يا فرق داره ! در ضمن خودم CD كپي هايش را از يك آرشيو ديگه گير آوردم !:)

در مورد اطلاعات جانبي واقعا" با ارزشت در اين زمينه كه بهم دادي ازت خيلي خيلي متشكرم.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------

My Summer Is Beginning :cheesygri

hitman_ravani

کاربر سایت
Aug 10, 2006
1,253
نام
علی
Rating - 100%
5   0   0
سلام
من اینا رو داشتم ولی همشون کپی
دوست عزیز شما این دورو برا بازی سیلور گیر نمی اوری;)

ممنون از راهنماییتون اما من سعی خودم رو میکنم!!!!!!!!

درضمن منظور من از سیلوراین نیست که حتمآ اورجینال باشه!!!!!!!!!!!!!

منظورم اینه که اگر از شرکتهای ایرانی هم باشه قبوله اما به شرط اینکه سیلور باشه و طرح روش از این ایبل چسبون ها نباشه!!!!!!! OK????????????

هر کدومو خواستی میتونیم با هم معاوضه بکنیم

فروش چی؟؟؟؟؟؟

یعنی هر کدوم رو که بخوام بهم میفروشی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

fear effect II 4Cd

این رو حتمآ میخوام!!!!!!

اگر CD اصلش رو داری که چه بهتر اگر هم ایمیج ازش داری بازهم میخرم ازتون.

Devil may cray

این رو فقط سیلور میخوام!!!!!!!!!!!!!!

Devil may cray 2

این دوتا DVD هست درسته؟؟؟؟

سیلورچی؟؟ سیلور هم هست؟؟؟؟؟؟؟

Kingdom Hearts II
Gran Turismo 4 ****
Onimusha 2: Samurai's Destiny ****
Resident Evil : OutBreak File 2 ****
Shadow of Rome
Tekken Tag ******
Tekken 4 ***********
Okami
rumbleroses
Devil Kings ***********

تمام اینها رو هم میخوام!!!!!!!!!!!!!!

اما بعضی هاشون حتمآ باید سیلور باشن اونها که جلوشون ستاره داره (*) اونها حتمآ باید سیلور باشن!!!!!!

منظورم هم از سیلور بیشتر مال همین شرکت EAGLE هست!!!!!!!

اگر هم که اصل داشته باشین اون رو هم آده:biggrin1::biggrin1::biggrin1::biggrin1::biggrin1:

Metal Gear Solid جان منتظر پیغام خصوصی شما هستم!!!!!!!!

اگر که اون EAGLE هارو بفروشی خیلی خوبه هااااااااااااااااااااا:cheesygri:cheesygri:cheesygri:biggrin1::cheesygri:biggrin1:

چند روز ديگه Legacy of Kain ها رو تست مي كنم ببينم همونه يا فرق داره !

این کپی هست؟؟؟؟؟!!!!!!

زود تر چک کن!!!!!!!

milad

کاربر سایت
Jan 28, 2006
445
نام
mld
Rating - 0%
0   0   0
سلام
دوست عزیز شرمنده من فقط میتوم براتون رایت کنم
و دیگه اگه لیست بازیهای خودتون رو هم بدید میتونیم با هم معاوضه کنیم اینجوری خیلی بهتره
Metal Gear جان شما هم اگه Fear Effect رو میخواهید میتونیم با هم معاوضه کنیم

hitman_ravani

کاربر سایت
Aug 10, 2006
1,253
نام
علی
Rating - 100%
5   0   0
سلام
دوست عزیز شرمنده من فقط میتوم براتون رایت کنم
و دیگه اگه لیست بازیهای خودتون رو هم بدید میتونیم با هم معاوضه کنیم اینجوری خیلی بهتره
Metal Gear جان شما هم اگه Fear Effect رو میخواهید میتونیم با هم معاوضه کنیم

چشم لیست بازی های خودم هم به زودی تقدیم میکنم.

ببینم هیچ رقمه راه نداره بعضی از بازی هاتو اصلش رو بفروشی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Fear Effect اینو 100% میخوامش!!!!!!!!!!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر