تایید عنوان جدید Ridge Racer Unbounded

Hosein M

کاربر سایت
Mar 31, 2009
1,231
ridgeracerunbounded.jpg

با سلام...
دیروز طی خبری سایت Eurogamer از قول Namco خبر از ساخت قسمت جدیدی از یک بازی ریسینگ به نام Ridge Racer Unbounded داد.
این بازی که اطلاعات ناچیزی از ان در دسترس است تنها یک تریلر از این بازی به نمایش دراومده.
در تریلر که ابتدا یک زن در حال رانندگی با یک ماشین در خیابان های یک شهر مه الود است ابتدا ماشین خود رو تعوض کرده و سپس با استفاده از ماسین دیگری با یک تاکسی یه تصادف بسیار سهمگین میکند و به پرواز در میاید.
لازم به ذکره که سازنده این بازی استدیو Bugbear Entertainment هست که سابقه ی ساخت Sega Rally روی PSP و FlatOut series رو داشته.
جناب Masamichi Yamazaki کارگردان نسخه 3ds این بازی در طی مصاحبه ای با Eurogamer اعلام کرد که ان ها با این بازی درگیر و گرفتار نیستند و میدونند که عقیدشون در رابطه با این عنوان چیست.
وی همچنین افزود که همگی ان ها ها نظر و عقیده خودشون رو دارن یا به عبارتی دیگر یک نفر برای بازی تصمیم گیری نمیکند.
وی همچنین قول داد که نسخه 3ds این بازی یسیار متفاوت از دیگر نسخه ها خواهد بود.
Ridge Racer 7 یک بازی انحصاری برای PS3 بود که در سال 2006 عرضه شد ولی این عنوان مولتی پلتفورم است و باری PC و 360 و PS3 قرار است در تاریخ نامعلومی در 2012 منتشر بشود.(طبق اخر تریلر)

• Like
Reactions: raya2

ortegoli

کاربر سایت
Oct 31, 2008
5,397
نام
مهدی یوسفی اصیل
من خیلی این بازی رو دوست دارم مخصوصا نسخه های PS1 رو واقعا زمان خودشون محشر بودن من میمردم برای آهنگاش

raya2

کاربر سایت
May 21, 2008
5,782
این اولین باره که یک بازی از سری Ridge Racer برای PC منتشر میشه
این Namco کم کم داره با PC آشتی میکنه - البته شاید
سازنده (Bugbear) هم که خیلی کارش خوبه. مطمئنا همه بازیهای خوب FlatOut یادشون هست

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر