تایپیک Xbox 360 داران سنندج

shagy_1366

کاربر سایت
Sep 15, 2008
88
نام
ehsan
سلام هدف از ایجاد این تاپیک این بود که بچه های عشق 360 سنندجی دور هم جمع بشند و هر مشکلی که دارند با هم در میون بگزارند اگر بازی یا هر چیز دیگه که مربوط به 360 میشه با هم رد و بدل کنند خلاصه هدف دور هم جمع شدنه.:cheesygri:biggrin1::smile:

mehba

کاربر سایت
Mar 6, 2006
94
بله من کردستانی هستم حال کدوم شهرش بماند . من زیاد خبر ندارم آیا تو سنندج بازیهای xbox رو میفروشن یا نه . حالا مدل کنسول شما چی هست . راستی تو شهرهای مرزی استان خودمون xbox گیر میاد .

shagy_1366

کاربر سایت
Sep 15, 2008
88
نام
ehsan
من دوتا 360 دارم هر دو هم پرمیوم در ضمن اصلیتم کرد نیست راستی سوال کردی که خبر ندارم تو سنندج بازی 063 گیر میاد یا نه بله تا دلت بخواد بازی هست نمونه اش من خودم میفروشم

shagy_1366

کاربر سایت
Sep 15, 2008
88
نام
ehsan
سلام خدمت دوستان سنندجی من امروز میخوام یه مسئله ای رو به دوستان بگم البته دوستان استادند و خودشون بهتر میدونند ولی من این مطلب رو واسه اون دوستانی میگم که اطلاعی راجع به این موضوع ندارند.
همونطور که میدونید در سنندج فقط تعداد کمی فروشگاه وجود داره که بازی 360 ارائه میکنه که بازیهایی که عرضه میکنند از کیفیت خوبی بهره مند نیستند بر خلاف چهره زیبا و گول زننده شون دارای کیفیت بدی هستند و موجب تضعیف لنز دستگاه میشوند این دیسکها به نام playbox میباشند و طرفدار زیادی دارند زیرا بسیاری از افراد فکر میکنند که این دیسکها original هستند اما نه این دیسکها از مواد اولیه بسیار بدی تهیه میشوند کسانی که حرف منو باور ندارند به آدرس زیر بروندhttp://www.bazicenter.com/forums/showthread.php?t=2631

r3z@_p$3

کاربر سایت
Aug 21, 2008
12
من 19 سالمه تا دلت بخواد رفیق دارم 360 داسته باشه من خودم 2 ومین کسی بودم که تو سنندج 360 خرید یه مدتی میشه که بهاران میشینیم قبلنا خ: فردوسی خ : ناصر خسرو بودیم
هالا U ؟
اسم بنده رضا:biggrin1::biggrin1::biggrin1::biggrin1::biggrin1::biggrin1::biggrin1::biggrin1::biggrin1::biggrin1::biggrin1::biggrin1::biggrin1::biggrin1::biggrin1:

mahyark

کاربر سایت
Nov 15, 2009
2
منم هستم آدرس یه جای خوب که گیم های آپدیت و با کیفیت بالا رو داشته باشه بدید

من خودم عموما از طبقه بالا مجتمع تجاری می گیرم

sorenphoto

کاربر سایت
Sep 14, 2008
66
سلام به همگی ....
من تو سنندج زندگی میکنم و فروشگاه بازی دارم ، ولی Xbox رو حدودا از یک ماه دیگه میاریم .
فعلا فقط بازی کامپیوتری هستش ...
بزودی فروش کنسول های بازی با گارانتی یک ساله شروع میشه .... با بهترین قیمت .
خبرتون می کنم ....

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر