تاکید دوباره سونی بر ادامه توسعه بازی The Last Guardian

Red Ѵ

Red Devil
کاربر سایت
Jul 9, 2014
7,268
نام
وحید
last_guardian_debate.jpg

شرکت سونی برای چندمین بار تاکید کرد که بازی The Last Guardian همچنان مراحل ساخت و توسعه را پشت سر می‌گذارد.

این شرکت طی صحبت های اخیری که با سایت Gamespot داشته است بدون توضیحات اضافه ای اذعان کرد:
"تنها چیزی که در حال حاضر می‌توانیم به شما بگوییم این است که این بازی همچنان در حال ساخت است."

این مصاحبه جوابی به خبر اخیر گزارش شده مبنی بر اینکه سونی نام تجاری The Last Guardian را در کشور آمریکا تمدید نکرده است، بود. خبری که باعث شده بسیاری از طرفداران این بازی را به شک بیاندازد که مبادا بازی واقعا در روند ساخت دچار مشکل و متوقف شده است.

خوشبختانه این خبر بصورت رسمی از طرف شرکت سونی تکذیب شد و طرفداران این بازی می‌توانند تا E3 2015 برای خبر های بیشتر منتظر آن باشند.

نظر شما چیست؟ آیا بازی واقعا کنسل شده است؟ اگه جواب شما منفی است پس چرا نام تجاری آن تمدید نشده است؟

Pythonistas

کاربر سایت
Aug 2, 2007
3,831
نام
رضا
حالا این بازی به جایی رسیده، تایید کردن کنسل شدن بازی بیشتر از تکذیبش طرفداراشُ خوشحال می کنــه! :| شاید این نگهبان بیاید شاید ... :|

Naruto

کاربر سایت
Dec 5, 2009
3,383
نام
داود
یادش بخیر اون زمانی که این بازی معرفی شد من تازه دوم دبیرستان بودم و الان هم که دوباره تاکید می کنن بر ساخت بازی دارم میرم برای گرفتن ارشد. حالا نمی دونم خیلی وقته از اون موقع گذشته یا من سریع دارم مدارج تحصیلی رو طی می کنم :D

Roter Jäger

کاربر سایت
Mar 17, 2009
1,750
نام
سهراب
من دیگه نصبت به اخبار The Last Guardian کاملا Immune شدم، گذاشتمش به حساب اتفاقی که قرار نیست بیوفته ولی اگر افتاد خیلی مایه خورسندی خواهد بود.

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,953
نام
فرهاد
اگه بخواییم منطقی نگاه کنیم، سونی داره 8 سال مالیات بازی رو داره میده که هیچ سودی براش تا الان نداشته!

NoctisSasuke

کاربر سایت
Sep 24, 2011
5,016
نام
Farshad
نکته جالب اینه FFXV که بعضی ها مسخرش میکردن کلی جلو رفته و داره به سرانجام میرسه، ولی این همچنان...:D
شاید هم اینو میگن تا مثل سراسر نسل قبل جزو لیست انحصاری های فن های سونی قرار داشته باشه همینجوری:D

آخه مشکل اینجاست که versus یا همون XV هر چند سال یه بار ازش تریلر میومد

سالای 2010 و 2011 اون وسط مسطا تریلر دادن ازش سازنده ها مصاحبه کردن میگفتن بازی هنوز کنسل نشده و دلیل میاوردن برای تاخیر وحشتناک زیاد (ساخت XIII تو اولویت بود برا خاک بر سرا)

به هر حال یه خبرایی از versus میشد اما این یه تریلر داد و دیگه ترکید

g4m3r

کاربر سایت
Oct 7, 2013
777
نام
saeid
آخه مث بچه آدمم نمیان توضیح بدن ک مشکل چی هست ک اینهمه با اخبار ضدو نقیض طرافدارارو سر کار میذارن( خو بیان مشکل کار رو بگن و چقدر تا اتمام کار دارن ک طرفدارا تکلیف خودشونو بدونن)

benjohn

کاربر سایت
Jun 19, 2012
5,994
نام
ehsan
من فکر میکنم تو یه برهه ی زمانی بازی واقعا کنسل شده بوده خوب سونی هم صداش رو در نیاورده ولی این یکی دو سال اخیر که خیلی سر و صدا تو اینترنت بر سر این بازی زیاد شده احتمالا تصمیمشون عوض شده و دارن بازی رو میسازن

این تمدید نشدن پتنت بازی هم به خودی خود چیز خاصی نیست شاید بخوان بازی رو با اسم دیگه ای دوباره رونمایی بکنن شاید وقتی خود بازی رلیز بشه با اون طرح اولیه اش خیلی تفاوت داشته باشه
SotC هم اولین بار که معرفی شد هم اسمش چیز دیگه ای بود و هم با اون چیزی که تحویل دادن خیلی فرق میکرد

آخه مث بچه آدمم نمیان توضیح بدن ک مشکل چی هست ک اینهمه با اخبار ضدو نقیض طرافدارارو سر کار میذارن( خو بیان مشکل کار رو بگن و چقدر تا اتمام کار دارن ک طرفدارا تکلیف خودشونو بدونن)

خیلی بعید میدونم بازی کنسل شده باشه چون بارها کنسل شدنش رو تکذیب کردن اگر واقعا بازی کنسل بشه خودشون رو مضحکه کردن همین الان هم سوژه ی ترول یه سری رو فراهم کردن که نمونش تو همین صفحه موجوده

ولی اگر واقعا بازی در حال ساخته که احتمالا هست کاملا طبیعی بنظر میرسه مثل تمام پروژه های انحصاری تا زمان رونمایی مخفی باقی بمونه. این جز لاینفک این صنعته

- - -ویرایش - - -

شورش ر در اوردن کنسل میکردن تا حالا 4 تا دیگه بازی بهتر میساختن

ببخشید مهران جان ولی این حرفت یکی از بی پایه ترین نتیجه گیری هایی هست که یکی میتونه انجام بده

Team Ico یه تیم مستقل نیست بلکه جزیی از استودیو ی ژاپن سونیه. اینطور نیست که Japan Studio این چند ساله فقط به این بازی پرداخته شده باشه همین سال گذشته Rain و Pupteer رو داشتیم همینطور امسال هم BloodBorne رو از همین استودیو داریم در ضمن باز همین استودیو داره با کپکام روی Deep Down همکاری میکنه بگذریم که استودیو ی ژاپن مثل سانتا مونیکا آچار فرانسه هست و صد تا پروژه ایندی و اینا رو رهبری میکنه

کلا نتنها TLG جلوی دست و پای JS رو نگرفته بلکه این پرمشغلگی JS هست که باعث شده این بازی تا به الان مظلوم واقع شه

Behrooz

کاربر سایت
Apr 14, 2006
3,009
حالا این بازی به جایی رسیده، تایید کردن کنسل شدن بازی بیشتر از تکذیبش طرفداراشُ خوشحال می کنــه! :| شاید این نگهبان بیاید شاید ... :|

یه چیزی بگم. :d فکر نکنم کسی طرفدار "TLG" باشه. چون هیچکی طرفدار یه بازی با یه تریلر 30 ثانیه ای که هیچی ازش مشخص نیست، نمیشه. :d به نظرم همه منتظر TLG و یا هر اسمی دیگه ای که میخوای بزاری روش، هستند چون ICO پشتشه و همه طرفدارا نگران وضعیت تیم بازی و بازیِ از طرف تیم "ICO" هستند. والی میخوام سر به تن "TLG" نباشه. :d

pouryaps3

کاربر سایت
Aug 29, 2009
576
نام
پوریا
اگه بخواییم منطقی نگاه کنیم، سونی داره 8 سال مالیات بازی رو داره میده که هیچ سودی براش تا الان نداشته!

نمی‌دونم بودجه‌شون چقدر بوده، ولی اگه روی PS4 عرضه بشه بعید می‌دونم جبران کنه. مگر این که میلیونی فروش کنه. همین کارها رو کردن که دارن کم‌کم ورشکست می‌شن.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر