تاپیک xbox360داران کرج

Naruto

کاربر سایت
Dec 5, 2009
3,383
نام
داود
داوود جان از این به بعد اگه بازی آرشیو خواستی به ملت بفروشی نکوب برو تا تهران پیش N-GEN .بیا پیش خودم بهت بازی آرشیو میدم . 654 عنوان ، سالم و stealth patch . دستگاه هم خواستی up یا تعمیر کنی بیا واست همکاری حساب میکنیم . درضمن آرشیو psp و ps3 هم دارم .اولی 1756 و دومی 263 تا.آدرس هم بلدی . نمیگم که تبلیغ نشه . ما برای معرفی خودمون به بازی سنتر نیاز نداریم . یه آرم کافیه.

یه چوب بردار بزن تو سرمون خیالت راحت شه شما انگار 2 تا جمله ی اخر هر پست رو می خونی :)) سی که معرفی کردم بهش تو منطقه ی خودش میخواست منم اونجا رو بهش گفتم .به پروفایلت سر بزن.پ.خ دادم.

sash2020

کاربر سایت
Jan 6, 2011
300
نام
Masoud
با سلام به دوستان اکس باکسی کرج .
تصمیم گرفتم اگر دوستان تمایلی داشته باشند و علاقه نشون بدند ، کمی به تاپیک اکس باکسیهای کرج رونق بدیم تا هم حرفهای بیهوده ای که در این تاپیک زده میشه کمرنگ بشه ، هم مشکلات پیش و پا افتاده بچه ها حل بشه تا دوستان برای حل کردن کوچکترین مشکل خودشون بی دلیل هزینه ای پرداخت نکنند .از این به بعد تلاش میکنیم مشکلات سرپایی و پیش و پا افتاده دستگاه دوستان رو تا اونجایی که سواد ناچیزمون جواب بده توی همین تاپیک حل کنیم و از نظرات و راهنمایی دوستان هم استفاده کنیم . انشا الله که استقبال بشه .

با تشکر از دوستان : پرینس مهستان :x

بیا لایو فیفا بزنیم بی خیال
عشق است بچه فردیسی

dark sparda

کاربر سایت
Jun 10, 2011
433
نام
رضا
ماتریس گرون میده ولی مطمعنه.جدیدا برخوردش بد شده اقای کمالی
من همین 2روز پیش رفته بودم پیشش با اینکه تا حالا ازش خرید نکرده بودم و نمیشناختمش ولی خیلی خوب برخورد کرد
قیمت خیلی خوبی هم بهم داد....

RattleSnake

کاربر سایت
Dec 24, 2009
5,481
نام
مهدی
ماتریکس تو گلشهر هم بازی یا مجله جدید برای هر کنسولی بیاد برای من اس میزنه:dمشتری ویژه کلا برای بازی ای که دوست داشته باشم پول خرج میکنم! 360 برای بعضی بازهای انحصاریش گرفتم

Lich King

Administrator
Sep 22, 2005
5,901
نام
اشکان
قانون 8 عمومی:
منازعات و مشکلات شخصی خود را خارج از انجمن ها حل کنید. بازی‌سنتر اجازه مطرح کردن اتهامات درست یا نادرستی که مستقیماً نام افراد یا شرکت ها را تحت تاثیر قرار می دهد، (حتی به جهت روشن کردن اذهان و در هر موضوع که باشد) را نمی دهد.

اینجا فقط محلی برای دور هم جمع شدن و آشنا شدن افراد کرج با هم هست. دوستان مغازه دار یا بازی فروش برای فروش و تبلیغ محصولاتشون می تونن از روش های دیگری استفاده کنن.

x23are

میروم تا این تاریکی را از دل بیرون کنم......
کاربر سایت
Oct 2, 2010
1,425
نام
علیرضا
قانون 8 عمومی:
منازعات و مشکلات شخصی خود را خارج از انجمن ها حل کنید. بازی‌سنتر اجازه مطرح کردن اتهامات درست یا نادرستی که مستقیماً نام افراد یا شرکت ها را تحت تاثیر قرار می دهد، (حتی به جهت روشن کردن اذهان و در هر موضوع که باشد) را نمی دهد.

اینجا فقط محلی برای دور هم جمع شدن و آشنا شدن افراد کرج با هم هست. دوستان مغازه دار یا بازی فروش برای فروش و تبلیغ محصولاتشون می تونن از روش های دیگری استفاده کنن.
دستت درد نکنه.

Naruto

کاربر سایت
Dec 5, 2009
3,383
نام
داود
قانون 8 عمومی:

بالاخره یه مدیر پیدا شد این تاپیک رو نظم داد.فک کنم رکورد تعداد پست پاک شده در یک تاپیک شکسته شد اینجا.

dark sparda

کاربر سایت
Jun 10, 2011
433
نام
رضا
قانون 8 عمومی:

ایول........................
کار خوبی کردید . به خاطر همین بحث های الکیه که تاپیک اینقدر خلوته دیگه....
ولی یکم دیر رسیدگی شد. دیگه داشت کش دار میشد ماجرا:-s

id_nabood

کاربر سایت
Jul 7, 2008
84
نام
امید
بچه ها کسی دستگاهشو آپدیت کرده؟؟
ما رفتیم لایو و الان تو کف فیفا !
قیمت lt 1.9 رو دارین؟کی انجام میده؟به نظرتون 1.9 بریزم یا صبر کنم تا LT 2 بیاد؟

dark sparda

کاربر سایت
Jun 10, 2011
433
نام
رضا
بچه ها کسی دستگاهشو آپدیت کرده؟؟
ما رفتیم لایو و الان تو کف فیفا !
قیمت lt 1.9 رو دارین؟کی انجام میده؟به نظرتون 1.9 بریزم یا صبر کنم تا LT 2 بیاد؟
شما که میگی رفتیم لایو پس دیگه این آپدیتو واسه چی میخوای؟؟؟؟

id_nabood

کاربر سایت
Jul 7, 2008
84
نام
امید
دوست من انگار خبر نداری چی شده!!! اگه بری لایو..میگه که باید آپدیت کنی...وقتی آپدیت کردی،دستگاه به حالت اولش بر میگرده و دیگه دیسک کپی رو نمیخونه.الان یه 2 هفته ایی هست که تو کف بازی کردنم.این جواب شما.

دوستان...کسی نبود جواب بده؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر