تاپیک Xbox 360 داران گیلان

mami_g

کاربر سایت
Mar 4, 2007
25
نام
mohamad
:cheesygri
آقای غلامی من می خواستم یه ایکس باکس آرکید فالکون بخرم با رجیون pal قیمتش با 1 سال گارانتی چقدره؟ ضمنا دوستان واسه این سوال خواهشا گیر ندن ایشون تبلیغ میکنه فقط یه سواله

شما قيمت بگير.بعد يه PM بهم بده تا ببينم ميتونم ارزونتر بهت بدم يا نه...
dinocrisis_ps2@yahoo.com

mami_g

کاربر سایت
Mar 4, 2007
25
نام
mohamad
قیمتش حدودی چنده؟برا لایو کاربرد زیادی داره!

و یه سوال دیگه اینترکولر دارید؟

مثل اينكه اينجا قيمت گذاشتن خلاف قوانين هست.من كيبورد نياوردم.حدودا 60 تومن هست.
راستي اينتركولر چيز خوبي نيست.چونكه برق اصليه دستگاه رو ميدزده و باعث ميشه فن اصلي با سرعت كمتري كار كنه و كنسول زودتر 3چراغ بشه.

Leonard Cohen

کاربر سایت
Oct 14, 2006
464
من نمیدونم چرا دوستان اینقدر سر قیمت تو تاپیک حساس هستن ؟!!!!
من خودم شخصا تو تاپیکهایی مثل ( بحث در مورد درایو لایت آن ) ( ساختین کلیت....) و..... خیلی های دیگه بحث قیمت دیدم البته خوب ربطی به مبحث اون تاپیک نداشته فکر کنم از این لحاظ جالب نبوده باشه به هر حال ما همه همینجا زندگی میکنیم فکر کنم خیلی جالب نباشه که این تاپیک این شکلی پیش بره و کدورت بوجود بیاد . .. شاید بنده یا یه دوست دیگه یهو یه قیمتی همین جا دیدیم که بدردمون خود مثلا همین آقا مصطفی داره صحبت کیبورد رو میکنه شاید یکی از دوستان سوالش قیمت چنین چیزی بوده باشه . وی دیگه هم بیهوده هی پی ام زده نشه
فکر نکنم قیمت گفتن تو تاپیک خلاف مقررات باشه چون تاپیکهای با این عنواین من دیدم
(قیمت بروز 360 در فروگاه های مختلف )
اصلا منظورم به شخص خاصی نیست من هیچکدوم از این دوستان رو نمیشناسم خودمم 1 ماه پیش پلی 3 رو رفتم تهران خریدم 360 هم چند روز پیش به حساب آقا پیام ریختم برام داره میفرسته حتی بازی 360 هم از رشت نمیخرم و به حساب دوستان میریزم تا برام بفرستن (منظورم اینه که فامیل کسی هم نیستم ) فقط خواستم یکسری از نکات رو گفته باشم که یه تاپیک دوستانه تر داشته باشیم
اگه حرف بدی زدم یا بخ شخص خاصی برخورد بنده از همه دوستان عذر میخوام
موفق باشید

sinasafari

کاربر سایت
Jan 30, 2008
763
نام
سینا صفري
این فامیلمون گیر داده به اینتر کولر هرچی میگم بدرد نمیخوره به گوشش نمیره!
کسی نمیدونه چند نفر تو رشت 360 دارن ؟
یه 20-30نفریشونو من میشناسم:D!
خیلی ها هم هستن که من نمیشناسم کلا 100نفر فکر کنم تو کل گیلان 360داشته باشند شایدم بیشتر!

King Mahdi

کاربر سایت
Dec 7, 2007
504
نام
M3hdi
من نمیدونم چرا دوستان اینقدر سر قیمت تو تاپیک حساس هستن ؟!!!!
من خودم شخصا تو تاپیکهایی مثل ( بحث در مورد درایو لایت آن ) ( ساختین کلیت....) و..... خیلی های دیگه بحث قیمت دیدم البته خوب ربطی به مبحث اون تاپیک نداشته فکر کنم از این لحاظ جالب نبوده باشه به هر حال ما همه همینجا زندگی میکنیم فکر کنم خیلی جالب نباشه که این تاپیک این شکلی پیش بره و کدورت بوجود بیاد . .. شاید بنده یا یه دوست دیگه یهو یه قیمتی همین جا دیدیم که بدردمون خود مثلا همین آقا مصطفی داره صحبت کیبورد رو میکنه شاید یکی از دوستان سوالش قیمت چنین چیزی بوده باشه . وی دیگه هم بیهوده هی پی ام زده نشه
فکر نکنم قیمت گفتن تو تاپیک خلاف مقررات باشه چون تاپیکهای با این عنواین من دیدم
(قیمت بروز 360 در فروگاه های مختلف )
اصلا منظورم به شخص خاصی نیست من هیچکدوم از این دوستان رو نمیشناسم خودمم 1 ماه پیش پلی 3 رو رفتم تهران خریدم 360 هم چند روز پیش به حساب آقا پیام ریختم برام داره میفرسته حتی بازی 360 هم از رشت نمیخرم و به حساب دوستان میریزم تا برام بفرستن (منظورم اینه که فامیل کسی هم نیستم ) فقط خواستم یکسری از نکات رو گفته باشم که یه تاپیک دوستانه تر داشته باشیم
اگه حرف بدی زدم یا بخ شخص خاصی برخورد بنده از همه دوستان عذر میخوام
موفق باشید
سلام
حرف شما دوست عزیز کاملا درست و متین هست.:smile:
ولی در مورد اعلام قیمت اینو بگم که هیچ مشکلی نداره ولی تبلیغ و خرید فروش کالا در این تاپیک مشکل داره.
به یکی از پست های ایشون اشاره میکنم از چند پست.

.ميگم كيبورد دسته ايكسباكس هم اومده

خوب خودتون قضاوت کنین این پست ایشون در مورد قیمته یا تبلیغ؟؟؟؟؟؟

و چندین پست دیگر که خودتون میتونین در صفه های قبل مشاهده کنین

ما چندین فروشنده در این سایت داریم که کارشون رو در فروشگاه مجازی دارن ادامه میدن وجنسهای خودشون هم میفروشن همه هم که خودتون میشناسین ؟آقا مجید .آقا پیام و هومن جان و ....و این فروشنده ها هیچ وقت در تایپیکی مانند " 360 داران تهرانی" تبلیغ نمیکنن و اختلالی در تاپیک پیش نمیارن .
باز هم تاکید میکم طبق قوانین این انجمن هر تاپیکی که ساخته فقط مختص همون موضوع میشه
اسم این تاپیک هست" هر گیلانی که 360 داره بیاد تو" یعنی فقط گیلانی هایی که 360 دارن میتونن با یکدیگر در این تاپیک آشنا شن و بحث و تبادل نظر کنن نه جنسی در این تاپیک خرید و فروش بشه

all game over

کاربر سایت
Dec 16, 2008
11
می خواستم خدمت دوستان عزیز عرض کنم که هیچ وقت نمیشه انتظار داشت که محصولاتی که تو رشت فروخته میشه مثلا به قیمت تهران باشه...
مثلا شما گوشی موبایل رو هم حتما چند هزار تومنی گرون تر از تهران می خرید...
در ضمن دوستانی مثل آقا پیام مطمئنا قیمت خیلی مناسبی میفروشن ولی در کل خرید اینترنتی با خرید به صورت مستقیم از فروشگاه فرق می کنه...
و وقتی شما از یه فروشگاه خرید می کنید می تونید برای هر مشکل کوچیک یا هر نوع خدماتی به همون فروشگاه مراجعه کنید...
می خیلی دوشت دارم کنسول به قیمتی دست دوستان برسه که با خرید اینترنتی تفاوت زیادی نداشته باشه...
من خودم مثلا قیمت بازی های PC رو تقریبا نصف فروشگاههای دیگه میدم...
بازیهای XBOX360 رو هم 5500 تومن میدم...
ولی پایین تر اومدن قیمت ها مستلزم حمایت دوستان از فروشگاه و بالعکس هست...
و امیدوارم دوستان به تاثیر افتتاح فروشگاه من بروی قیمت های قبل توجه داشته باشند...
اومیدوارم به زودی بتونم رضایت خاطر دوستان گیمر رو فراهم کنم...
هر نوع انتقاد دوستانه رو هم با کمال میل گوش میدم...
به امید روزی که همه بتونیم کنسول مورد علاقمون رو با قیمت مناسب تهیه کنیم...​

اقا شما چرا به حرف مهدي دي جي گوش نميدييييييييييييييييييييييييييييييييييييييييييييييييييييييييييد
ميخاين شمارو دعواكنه:cheesygri:laughing::cheesygri:laughing::cheesygri:laughing:

mami_g

کاربر سایت
Mar 4, 2007
25
نام
mohamad
این فامیلمون گیر داده به اینتر کولر هرچی میگم بدرد نمیخوره به گوشش نمیره!

یه 20-30نفریشونو من میشناسم:D!
خیلی ها هم هستن که من نمیشناسم کلا 100نفر فکر کنم تو کل گیلان 360داشته باشند شایدم بیشتر!

خيلي بيشتر دوست عزيز...بالاي 300 تا فقط ما فروختيم.

King Mahdi

کاربر سایت
Dec 7, 2007
504
نام
M3hdi
اقا شما چرا به حرف مهدي دي جي گوش نميدييييييييييييييييييييييييييييييييييييييييييييييييييييييييييد
ميخاين شمارو دعواكنه:cheesygri:laughing::cheesygri:laughing::cheesygri:laughing:
دوست من اینجا کسی رو دعوا نمیکنم."دعوا نداریم خدایی نکرده که" من فقط قوانین انجمن رو بازگو کردم که وظیفه ام بود

خيلي بيشتر دوست عزيز...بالاي 300 تا فقط ما فروختيم.
که اکثرا هم سه چراغ شدن

Last edited by a moderator:

mami_g

کاربر سایت
Mar 4, 2007
25
نام
mohamad
که اکثرا هم سه چراغ شدن

چه ربطي داره...ايكسباكس مشكل داشت كه اصلاح شد...حالا خوبه همه ميدونن كه ما بر خلاف فروشنده هاي ديگه اول ايراد هاي كنسول رو ميگيم.
ايكس باكسهاي فالكوني رو هم كه با ضمانت 1ساله فروختيم اگه 3چراغ بشه تعويض ميكنيم...ميتونيد بريد تحقيق كنيد...
اون ايكس باكس قديمي هايي هم كه 3چراغ شد خيلياش رو تعمير كرديم.اونايي رو كه تعمير نشد هم درايوشون رو با يه اركيد match كرديم و با يه سال ضمانت داديم بهشون.فقط 3~4 نفر از تعويض كنسولشون منصرف شدن...

آخرین ویرایش:

mami_g

کاربر سایت
Mar 4, 2007
25
نام
mohamad
کسی میدونه چرا آقای غلامی قیمت XBOX360 رو اینقدر گرون میده ؟ :eek:

1.ايكسباكس هاي ما NTSC/J هست.كنسولهاي پال 150الي 200 تومن ارزونتره.دستگاههاي UC كه اصلا ارزش نداره
2.كنسولها رو با ضمانت 1ساله خودمون ميديم خدمتتون(با درايو اصلي.قبل اينكه لايتن كپيخور بشه دستگاه نو با دريو كاركرده زياد شده بود)ميتونيد راجع به ضمانت و خدمات پس از فروش ما از كلوپدارها سوال كنيد.
3.دستگاه رو بدون ضمانت ارزونتر ميديم
موفق باشيد.

آخرین ویرایش:

mami_g

کاربر سایت
Mar 4, 2007
25
نام
mohamad
Arcade Falcon رو میده 550. چرا آخه خوب ؟ :confused:

متاسفانه از موقئيكه لايتن هك شد قيمتا خيلي كشيده بالا...حالا ميگن جسپر كپيخور نميشه...امروز هم دوباره قيمتا رو چك كردم...خيلي وحشتناكه...
فكر نميكنم اركيد J رو تهران زير 530~40 بتوني گير بياري...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر