تاپیک Xbox 360 داران گیلان

varenax360

کاربر سایت
May 19, 2009
840
نام
محمود
سلام به همه دوستان عزیز

دوستان من تازه کارم اگه میشه بگین این ارور برای ابدیت نبودن کنسوله یا چیزه دیگه

unrecognized disc
this disc is unreadable

اگر این پیغام رو بعد از اجرای بازیهای AC:brotherhood , NFS Hot Pursuit , Fable 3

مشاهده کردید مربوط به فریم ور کنسول میشه و نیاز به فریم ور +LT دارید

ضمنا اگر اخرین ورژن داشبورد رو نصب کرده باشید بازیهای Halo Reach , Call of Duty Black Ops , Call of Duty Modern Warfare 2 هم به جمع بازیهای بالا اضافه کنید

این بازیها نیاز به فریم ور +LT دارند که کنسول شما نداره

و البته نکته مهم تر اینکه با مشاهده این پیغام کنسول شما فلگ شده

و در اولین Ban Wave اگر به لایو وصل بشید کنسولتون بن میشه

البته اگر این پیغام بواسطه بازیهای بالا باشه این اتفاق میوفته

komeil65

کاربر سایت
Feb 2, 2011
114
اگر این پیغام رو بعد از اجرای بازیهای AC:brotherhood , NFS Hot Pursuit , Fable 3

مشاهده کردید مربوط به فریم ور کنسول میشه و نیاز به فریم ور +LT دارید

ضمنا اگر اخرین ورژن داشبورد رو نصب کرده باشید بازیهای Halo Reach , Call of Duty Black Ops , Call of Duty Modern Warfare 2 هم به جمع بازیهای بالا اضافه کنید

این بازیها نیاز به فریم ور +LT دارند که کنسول شما نداره

و البته نکته مهم تر اینکه با مشاهده این پیغام کنسول شما فلگ شده

و در اولین Ban Wave اگر به لایو وصل بشید کنسولتون بن میشه

البته اگر این پیغام بواسطه بازیهای بالا باشه این اتفاق میوفته

سلام دوست عزیز
این ارور روی بازی Call of Duty black ops میداد
کنسولمو بردم ابدیت کردم الان بازی( neet for speed ( hotpursuit روش اجرا میشه اما وقتی بازی Call of Duty black ops میزارم کنسولم دیگه ارور نمیده میره برای اجرای بازی اما چیزی اجرا نمیشه و هنگ میکنه

:((:((:((:((:((

varenax360

کاربر سایت
May 19, 2009
840
نام
محمود
سلام دوست عزیز
کنسولمو بردم ابدیت کردم الان بازی( neet for speed ( hotpursuit روش اجرا میشه اما وقتی بازی Call of Duty black ops میزارم کنسولم دیگه ارور نمیده میره برای اجرای بازی اما چیزی اجرا نمیشه و هنگ میکنه

دیسک شما پچ +LT نیست بخاطر همین وقتی داخل بازی میره تصویر سیاه میشه

الان شما باید یک دیسک جدید بخرید که پچ شده برای +LT باشه

همونطور که گفتم بعد از آخرین آپدیت داشبورد قفل AP25 برای بازیهای زیر فعال شده و باید دیسکهای پچ شده مناسب +LT تهیه کنید

Call of Duty Black Ops
Call of Duty Modern Warfare 2
Halo reach

komeil65

کاربر سایت
Feb 2, 2011
114
دیسک شما پچ +LT نیست بخاطر همین وقتی داخل بازی میره تصویر سیاه میشه

الان شما باید یک دیسک جدید بخرید که پچ شده برای +LT باشه

همونطور که گفتم بعد از آخرین آپدیت داشبورد قفل AP25 برای بازیهای زیر فعال شده و باید دیسکهای پچ شده مناسب +LT تهیه کنید

Call of Duty Black Ops
Call of Duty Modern Warfare 2
Halo reach

با تشکر از شما دوست عزیز
ایا شما جایی سراغ دارین تا من بتونم این بازی Call of Duty Black Ops رو با پچ +LT رو تهیه کنم
با سپاس

abbasaa

کاربر سایت
Jan 14, 2011
113
نام
abbas
سلام بچه ها میخواستم بدونم اینجا کسی هست که بخواد تا چند روز یا چند هفته دیگه بیاد امارات-دبی؟؟؟؟
اگه هست بهم پیام بده.

byavarifar

کاربر سایت
Sep 7, 2007
178
نام
بابك
سلام دوست عزیز

جالبه منم ديشب اتفاقي دقيقا همين 3 تا بازي رو گذاشتم تو دستگاه، هر 3 تا صفحه سياه ميومد. فك كردم كه ديگه ايكس باكسم مرحوم شده.ممنون بابت راهنماييتون، خيالم راحت شد.:x

mami_g

کاربر سایت
Mar 4, 2007
25
نام
mohamad
جالبه منم ديشب اتفاقي دقيقا همين 3 تا بازي رو گذاشتم تو دستگاه، هر 3 تا صفحه سياه ميومد. فك كردم كه ديگه ايكس باكسم مرحوم شده.ممنون بابت راهنماييتون، خيالم راحت شد.:x
وقتی بازی جدید تو دستگاه گذاشتید و داشبوردتون رو اپدیت کردید (اگه فریمور تون LT+) باشه 6تا بازی هست که باید پچ شده باشه تا بالا بیاد.در غیر این صورت دستگاه هنگ میکنه
assassin's creed brotherhood
NFS hot pursuit
call 6
call 7
halo rich
fable 3
یعنی باید دوباره این بازیها رو بخرید.

Nimysterio

کاربر سایت
Jun 15, 2011
19
نام
Nima
سلام دوستان من کاربر جدید هستم:d
DLCکال آف دیوتی رو هم از کامپیوتر دانلود کردم ریختم تو ایکس باکسم...نمی دونم باید چه طور اجراش کنم یه پروفایل هم واسهDLCدارم...چند تا راه تو اینترنت بود امتحان کردم نشد...کسی می تونه کمک کنه؟(DLC=Downloadable Contentیا مپ پک های کال آف دیوتی)
مرسی...با تشکر...:)

varenax360

کاربر سایت
May 19, 2009
840
نام
محمود
سلام دوستان من کاربر جدید هستم:d
DLCکال آف دیوتی رو هم از کامپیوتر دانلود کردم ریختم تو ایکس باکسم...نمی دونم باید چه طور اجراش کنم یه پروفایل هم واسهDLCدارم...چند تا راه تو اینترنت بود امتحان کردم نشد...کسی می تونه کمک کنه؟(DLC=Downloadable Contentیا مپ پک های کال آف دیوتی)
مرسی...با تشکر...:)

به اینجا مراحعه کن عزیز

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر