تاپیک Xbox 360 داران يزد

xbox center

کاربر سایت
Apr 2, 2010
64
نام
علی
نیمه شعبان

اللهم عجل لولیک الفرج
کلاس اول خواندیم " آن مرد در باران آمد " ...
اکنون می فهمیم تا آن مرد نیاید باران نخواهد آمد ...
نیمه شعبان مبارک

amir1994

کاربر سایت
May 25, 2010
4
نام
seyedamirhossein
سلام دوستان من هم ایکس دارم هم پس۳ اما به شخص از ایکس بیشتر راضیم پیشنهاد می‌کنم از سید بعضی‌ بگیرید ولی‌ خوب بازم سلیقیی زیاد فرقی‌ نمیکنه از کجا بگیرید

Scαrface

Aspect of Life
کاربر سایت
Jan 17, 2010
3,209
نام
محمد
سلام همین سیب رایانه(:-o)هست ولی خیلی گرون حساب میکنن فکر کنم حدود 20 یا 25 تومن بگیرن
اولا تیکه ننداز اسمش سیب هست نه سیب رایانه در ضمن من نمیدونم این قیمت رو از کجات در اوردی شما معلوم نیست کجا هستی تو تاپیکه همه شهرا فعالیت میکنی . در ضمن من دیگه xbox 360 ندارم ولی داداشم با پسر خالم دارن روز شنبه 20 اذر رفتیم واسه اپدیت فیرم ویر گفت دونه ای 5 هزار تومن . من نمیدونم میشه که قبلا میگفته 25 تومن حالا یه دفعه بگه 5 هزار تومن؟:-o ولی چیزه مهم اینه که هر کی خواست میتونه بره خودش بپرسه یا زنگ بزنه ببینه 25 هزار تومن میگیره یا 5 هزار تومن . از هرکیم خوشش بیاد و مشتری دائمیش باشه پول نمیگیره و مجانی واسش در میاد . امتحانشم ضرری نداره هر کی میخواد دستگاش رو اپدیت کنه میتونه بره خودش بپرسه. یا علی

آخرین ویرایش:

xbox center

کاربر سایت
Apr 2, 2010
64
نام
علی
اولا تیکه ننداز اسمش سیب هست نه سیب رایانه در ضمن من نمیدونم این قیمت رو از کجات در اوردی شما معلوم نیست کجا هستی تو تاپیکه همه شهرا فعالیت میکنی . در ضمن من دیگه xbox 360 ندارم ولی داداشم با پسر خالم دارن روز شنبه 20 اذر رفتیم واسه اپدیت فیرم ویر گفت دونه ای 5 هزار تومن . من نمیدونم میشه که قبلا میگفته 25 تومن حالا یه دفعه بگه 5 هزار تومن؟:-o ولی چیزه مهم اینه که هر کی خواست میتونه بره خودش بپرسه یا زنگ بزنه ببینه 25 هزار تومن میگیره یا 5 هزار تومن . از هرکیم خوشش بیاد و مشتری دائمیش باشه پول نمیگیره و مجانی واسش در میاد . امتحانشم ضرری نداره هر کی میخواد دستگاش رو اپدیت کنه میتونه بره خودش بپرسه. یا علی
همه جا 25 میگیرن التی پلاس میریزن اپدیت اون اپدیت 5 تومنی فقط برای قفل باز کردن بازی ها هست

Scαrface

Aspect of Life
کاربر سایت
Jan 17, 2010
3,209
نام
محمد
همه جا 25 میگیرن التی پلاس میریزن اپدیت اون اپدیت 5 تومنی فقط برای قفل باز کردن بازی ها هست
سلام نه اون اپدیت داشبورد یا قفل رو که خودم هم بلدم اپدیت LT+ رو 5 تومن میگیره حالا من نمیدونم جاهای دیگه چند میگیرن چون نپرسیدم .. یه کار بکن یه زنگ بزن ازش بپرس همینم بگو که این اپدیت lt+ هست یا اپدیت برای قفل باز کردن بازی ها . مرسی

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر