تاپیک Xbox 360 داران مشهد

qwertywolf

کاربر سایت
Aug 4, 2008
187
دوستان می خوام دی وی دی 9 بخرم در حد 20 30 تا کسی جایی رو سراغ داره قیمتاش خوب باشه ؟راستی من دارم خودم بازیهامو دانلود می کنم و رایت میکنم با پچ LT2 هیچ کاریم نداره این فروشنده های مشهد فقط به فکر جیب مبارکن !!!
اگه قاسم آبادي برو چهارراه ورزش كامپيوتر رايان از سعدي هم ارزونتر ميده.

r3min

کاربر سایت
Jan 8, 2009
455
نام
رامین
قابل توجه دوستان همشهری !:d
دو فروند کیف بازی xbox360 حاوی بیش از100 بازی اعم ازقدیم و جدید به فروش میرسد ! هرکی خواست pm بده !

samiradin

کاربر سایت
Jan 26, 2012
1,994
نام
sami
دوستان مشهدی عزیز میخوام یک slim 4g کارکرده بگیرم.تا به حال ایکس باکسم نداشتم.میشه راهنمایی کنید چجوری تستش کنم تا مطمئن شم مشکلی نداره:)

ehsan1365

کاربر سایت
Feb 26, 2011
104
نام
ehsan
دوستان می خوام دی وی دی 9 بخرم در حد 20 30 تا کسی جایی رو سراغ داره قیمتاش خوب باشه ؟راستی من دارم خودم بازیهامو دانلود می کنم و رایت میکنم با پچ LT2 هیچ کاریم نداره این فروشنده های مشهد فقط به فکر جیب مبارکن !!!
برو فروشگاه فرامرز تو سعدی . و سعی کن cd Aone بخری چون نسبت به قیمتش کیفت خیلی خوبی داره

---------- نوشته در 03:39 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 03:35 PM ارسال شده بود ----------

.....................................
من در خدمتت هستم اگه محدوده احمد اباد باشی .
اگه حواستی پیغام بزار

soccer2008

کاربر سایت
Oct 3, 2011
66
سلام به دوستان همشهر ی

یک سوال سیو بازی ها کجا ذخیره میشه (توی همون حافظه 4 گیگ )
چه طوری سیو بازی ها رو پاک کنم .مثلا دفعه اولی که بازی pes12 رو گذاشتم یه سری تنظیمات داره که مربوط به درجه سختی بازی و غیره هست
حالا میخوام این سیو رو پاک کنم و تغیرات رو دوباره اعمال کنم (البته برای تغیرات نیست کلا میخوام بودنم از کجا میتونم سیو بازی ها رو پاک کنم من هر چه گشتم پیدا نکردم برام مهمه .
لطفا کنند استاید کهنه کار و با تجربه جواب این دو سوال من رو بدن
با سپاس فراوان

اقا سوال ما جواب نداشت ....
بنده که دورزو هست این کنسول رو گرفتم دیشب برام یک اتفاقی افتاد که سر در نیاوردم
وقتی کنسول رو روشن کردم و یک game رو گذاشتم داخلش به جای پلیgame .پلی dvd رو میاورد هر بازی که گذاشتم همین طور بود
پایین تصویر کلید های نمایش فیلم را میاورد .کنسول رو خاموش روشن کردم درست شد
به نظر شما مشکل از چی بوده ؟؟؟
اقایان محترم و اساتید کهنه کار اگر ممکنه و زحمتی نیست جواب این دوسوال رو بدن
مرسی

ehsan1365

کاربر سایت
Feb 26, 2011
104
نام
ehsan
سلام به دوستان همشهر
و سوال دومم سیو بازی ها کجا ذخیره میشه (توی همون حافظه 4 گیگ )
چه طوری سیو بازی ها رو پاک کنم .مثلا دفعه اولی که بازی pes12 رو گذاشتم یه سری تنظیمات داره که مربوط به درجه سختی بازی و غیره هست
حالا میخوام این سیو رو پاک کنم و تغیرات رو دوباره اعمال کنم (البته برای تغیرات نیست کلا میخوام بودنم از کجا میتونم سیو بازی ها رو پاک کنم من هر چه گشتم پیدا نکردم برام مهمه .
لطفا کنند استاید کهنه کار و با تجربه جواب این دو سوال من رو بدن
با سپاس فراوان
برو system setting بعد strorage بعدش هر بخشی که save که میخوای پاک کنی هست یا hard drive یا memory unit بعدش game and apps انتخاب کن .
save بازی هل اینجاست .
شاد و موفق باشی

samiradin

کاربر سایت
Jan 26, 2012
1,994
نام
sami
همشهریهای گرامی شما که راهنمایی نکردین منم رفتم یک slim gears of war 3 pack گرفتم.هههههههههههههی:(

---------- نوشته در 01:43 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 12:57 AM ارسال شده بود ----------

راستی راهی هست که بشه سیو بازی رو دانلود کردو بعدش بریزیش رو دستگاه

mahdi-xbox

کاربر سایت
Dec 24, 2010
1,624
نام
Leo Fitz
همشهریهای گرامی شما که راهنمایی نکردین منم رفتم یک slim gears of war 3 pack گرفتم.هههههههههههههی:(---------- نوشته در 01:43 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 12:57 AM ارسال شده بود ----------راستی راهی هست که بشه سیو بازی رو دانلود کردو بعدش بریزیش رو دستگاه
مبارك باشه همشهري!حالا چند گرفتيش؟از كجا؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر