تاپیک Xbox 360 داران مشهد

saeid_93

کاربر سایت
Apr 30, 2012
6
نام
سعید
سلام بچه ها من یکمی تازه کارم راستش می خواستم بدونم با400 تومن می شه برم یک xbox دسته دوم تمیز بگیرم. مرسی

آخرین ویرایش:

lp.love

کاربر سایت
Jun 3, 2009
406
نام
M@M
سلام ممنونم

لطفا از نوع سخت افزاریش بهم بگید دستگاه های خوبی هستند
و اینکه تفاوت قیمتش با 4 گیگ اسلیم زیاد نیست در صورتی که 4 گیگ اسلیم نو هست
در کل 4 گیگ اسلیم بهتر هست. یا بهتر بگیرم .یا همین دستگاه
لطفا در مورد سه چراغه شدن یا نشدن این دستگاه بهم بگید و...
ممنونم
خواهش میکنم
نوع سخت افزار یکی هست.برای JTAG کردن یک ای سی به برد وصل میکنن و چند جور کار روش انجام میدن تا بشه بازیهای کپی رو اجرا کرد.
هزینه JTAG هم 120ت هست و slim 4gig(در صورتی که حدس من درست باشه)590ت.اگر مدل دستگاه رو بگی بهتر میشه.
3چراغ هم که تو سری جدید slim 4gig & 250gig خیلی کم شده یا بهتره بگم اصلا نیست.ربطی هم به JTAG شدن یا نشدن نداره.

saeid_93

کاربر سایت
Apr 30, 2012
6
نام
سعید
نه من خیلی اهل بازی نیستم که برم این همه پول بدم .فکر کنم همین قدر کافیه. اگه بتونم یه دست دوم تمیز پیدا کنم خیلی خوبه . شما جای آشنا تو سعدی نمی شناسین؟ مرسی

آخرین ویرایش:

soccer2008

کاربر سایت
Oct 3, 2011
66
خواهش میکنم
نوع سخت افزار یکی هست.برای JTAG کردن یک ای سی به برد وصل میکنن و چند جور کار روش انجام میدن تا بشه بازیهای کپی رو اجرا کرد.
هزینه JTAG هم 120ت هست و slim 4gig(در صورتی که حدس من درست باشه)590ت.اگر مدل دستگاه رو بگی بهتر میشه.
3چراغ هم که تو سری جدید slim 4gig & 250gig خیلی کم شده یا بهتره بگم اصلا نیست.ربطی هم به JTAG شدن یا نشدن نداره.

سلام ممنونم تصمیم ر و عوض کردم به slim 250
اگر ممکنه یک جای معرفی کنید که قیمت مناسب داشته باشه
به غیر از اقای ممتاز .چون قیمت هاش انچنان تفاوتی نداره . نصبت به بعضی از فروشگاه ها گیرون تر هم میگه

اگر جای رو هم معرفی کنید که دست دوم داشته باشه ممنونم
سعدی یا هر جای دیگه
ممنونم همشهری

Al1 persia

کاربر سایت
Feb 5, 2011
40
سلام بچه ها
می خواستم ببینم کسی جایی رو سراغ داره که دیسک خام ورباتیم بفروشه؟
هر چی سعدی رو گشتم پیدا نکردم.
ممنون میشم کمک کنید.

mahdi-xbox

کاربر سایت
Dec 24, 2010
1,624
نام
Leo Fitz
سلام ممنونم تصمیم ر و عوض کردم به slim 250 اگر ممکنه یک جای معرفی کنید که قیمت مناسب داشته باشه به غیر از اقای ممتاز .چون قیمت هاش انچنان تفاوتی نداره . نصبت به بعضی از فروشگاه ها گیرون تر هم میگه اگر جای رو هم معرفی کنید که دست دوم داشته باشه ممنونم سعدی یا هر جای دیگه ممنونم همشهری
چطوري همشهري!!:d
برو سعدي تو پاساژ بهزاد طبقه رو برويي...ميري ته پاساژ همون وسط يك مغاذه هست كه هميشه من ازش قيمت كردم با قيمت هايي كه اينجا ميزارن يكي هست...;)
ممكنه جاي ديگه ارزون تر گيرت بياد مثلا همون طبقه رو كه ميري سمت چپ مغاذه دومي اكثرا يك مرد سيبيل دار و موهاش ريخته رو ميبيني كه قيمتش بد نيست...:d

lp.love

کاربر سایت
Jun 3, 2009
406
نام
M@M
سلام ممنونم تصمیم ر و عوض کردم به slim 250
اگر ممکنه یک جای معرفی کنید که قیمت مناسب داشته باشه
به غیر از اقای ممتاز .چون قیمت هاش انچنان تفاوتی نداره . نصبت به بعضی از فروشگاه ها گیرون تر هم میگه

اگر جای رو هم معرفی کنید که دست دوم داشته باشه ممنونم
سعدی یا هر جای دیگه
ممنونم همشهری
من خیلی در جریان اینکه قیمت رو چند میده نیستم ولی فکر کنم 10-20 ت نسبت به تهران بیشتر باشه ولی ارزش داره از اقای ممتاز بگیری اینم بگم تبلیغ ایشون هیچ سودی برای من نداره.(من زمانی که تازه برد فالکون اومده بود رفتم سعدی و اولین xbox رو خریدم ولی بعد از 11 ماه سوخت چون درایو عوض شده بود و کلا باهاش بازی کرده بودن و از لحاظ فروش بازی هم که هیچ دیسک مالزی با منت میدادن 5000 ت ایکسترم هم چون اشنا بودیم حساب میکردن 20تا 50 ت:d)
من چون خودم قبل از عید دیدم که یکی از مغازه دار ها کنسول رو بعد از یک هفته فروش چون طرف اشنا هست پس گرفت و گذاشت به یکی یگه بفروشه سعدی رو اصلا پیشنهاد نمیکنم.
اگر از اقای ممتازنمیخوای بخری من خرید ازتهران روپیشنهاد میکنم

soccer2008

کاربر سایت
Oct 3, 2011
66
سلام ممنونم

خرد مند کسی است که از تجربه دیگران استفاده کند
من تصمیم داشتم از مشهد سگا خرید کنم
اما یک سری هم به اقای ممتاز میزنم . تا هر چه خدا بخواد

r3min

کاربر سایت
Jan 8, 2009
455
نام
رامین
سلام ممنونم

به این فروشنده های مشهدی اصلا اطمینان نکن!

ehsan1365

کاربر سایت
Feb 26, 2011
104
نام
ehsan
سلام .
من خودم تو مشهد فروشندم برای همینم تا امروز دخالت نکردم اما سعی کن حداقل از مشهد شگا نگیری .
ابته بازم به خودت مربوطه ام این اشتباه نکن .
توی سعدی اسم وحید بد در رفته وگرنه سگش به خیلیا شرف داره
سلام ممنونم

hamhami_333

کاربر سایت
May 20, 2009
333
نام
نوید
دوستان می خوام دی وی دی 9 بخرم در حد 20 30 تا کسی جایی رو سراغ داره قیمتاش خوب باشه ؟راستی من دارم خودم بازیهامو دانلود می کنم و رایت میکنم با پچ LT2 هیچ کاریم نداره این فروشنده های مشهد فقط به فکر جیب مبارکن !!!

soccer2008

کاربر سایت
Oct 3, 2011
66
4 گیگ اسلیم

سلام به دوستان همشهر

اقا این اقای ممتازی که سنگش رو به سینه میزنید .اصلا لایق این همه تعریف نیست ...
اصلا اخلاق نداره قیمت هاشم که بدرد خودش میخوره بالاست

همچین ازش تعریف کردین . که گفتم : یا حضرت فیل تعرف کی هست
به نظر من اصلا ادم منطقی نبود .خب بگذریم زیاد قیبتش نشه چون ارزشش رو نداره

بنده از اقای غفوریان توی سعدی از شعبه دومش یک اسلیم 4 گیگ خریدم به قیمت 585ت. + lt3 هم هست
25 تومان زیر قیمت کل بازارسعدی و همین برادران ممتاز .( البته ناگفته نمونه بنده با سفارش کسی که اشنای غفوریان بود رفتم اونجا .. )

خلاصه این اقای غفوریان هر چی باشه اخلاقش خیلی خوب بود (البته چابلوس ) نبود
برای من اخلاق نصبت به ارباب رجوع مهمه....

فقط توی بازی pes12 دسته بازی خیلی خوب کار میکنه و کلا دسته شناسای شده ( همون جا جلوی خودم این کار رو کرد)
بازی gtiv رو وقتی میزارم
دسته کار نمیکنه و همون توی بازی یک پیغام میده یک چیزی در مورد کنترل میگه

و سوال دومم سیو بازی ها کجا ذخیره میشه (توی همون حافظه 4 گیگ )
چه طوری سیو بازی ها رو پاک کنم .مثلا دفعه اولی که بازی pes12 رو گذاشتم یه سری تنظیمات داره که مربوط به درجه سختی بازی و غیره هست
حالا میخوام این سیو رو پاک کنم و تغیرات رو دوباره اعمال کنم (البته برای تغیرات نیست کلا میخوام بودنم از کجا میتونم سیو بازی ها رو پاک کنم من هر چه گشتم پیدا نکردم برام مهمه .
لطفا کنند استاید کهنه کار و با تجربه جواب این دو سوال من رو بدن
با سپاس فراوان

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر