تاپیک Xbox 360 داران مشهد

mahdi-xbox

کاربر سایت
Dec 24, 2010
1,628
نام
Leo Fitz
با سلام به همشهري هاي عزيز...:d
قيمت هاي امروز رو طي يك تور گردشگري آمار زدم...:d
قيمت ها به تاريخ 13 دي 1390 توي خيابون سعدي مشهد.....;;):d

قيمت ايكس باكس اسليم 4 گيگ:اكثرا بين 480 تا 520:shocked::o
قيمت 250 گيگ:اكثرا 560 تا 590:eek::eek:
البته بيشتر دنبال 250 گيگ بودم كه فقط چند جا قيمت ها فرق ميكرد...
دو تا مغاذه تو پاساژ بهزاد 250 گيگ رو 550 ميداد...يه جا ديگه 540...روبروي پاساژ بهزاد 520وكمي آنطرف تر 535... :d;)
البته اونايي كه كمتر ميدادن احتمالا شايد امشب قيمت رو برسونن به 550 به بالا...!!:(:blink:
قيمت ها كلي هستن و هيچ پرسشي مبني بر اصل بودن لوازم صورت نگرفت...:d
احتمالا قيمت ها تا عيد نه تنها ارزون نميشه بلكه گرون ترم ميشه...
دوستاني كه عجله دارن بگيرن كه اگه نگيرن بايد صبر كنن تا بهار سال بعد...:d:-bd

ehsan1365

کاربر سایت
Feb 26, 2011
104
نام
ehsan
سلام مهدی جان متاسفانه قیمت تا چند وقت دیگه بیشتر از اینکه فکرش بکنی میره با فعلا lt+3 آمده اما بازیها نیومده LT+3 یه خوبی های داره یک بدی های و بدترین موضوع اینه که اگه داشبورد LT+3 بکنید به هبچ عنوان بازی های که روئ داشبوردهای قدیم اجرا میشدن دیگه اجرا نمیشن و باید یک پچ بهشون اضافه بشه که برای خیلی ها مشکل زا هستش .
من میتونم توصیه کنم فعلا اگه آن لاین باز نیستید داشبورد LT+3 نکنید
با سلام به همشهري هاي عزيز...:d
قيمت هاي امروز رو طي يك تور گردشگري آمار زدم...:d
قيمت ها به تاريخ 13 دي 1390 توي خيابون سعدي مشهد.....;;):d

قيمت ايكس باكس اسليم 4 گيگ:اكثرا بين 480 تا 520:shocked::o
قيمت 250 گيگ:اكثرا 560 تا 590:eek::eek:
البته بيشتر دنبال 250 گيگ بودم كه فقط چند جا قيمت ها فرق ميكرد...
دو تا مغاذه تو پاساژ بهزاد 250 گيگ رو 550 ميداد...يه جا ديگه 540...روبروي پاساژ بهزاد 520وكمي آنطرف تر 535... :d;)
البته اونايي كه كمتر ميدادن احتمالا شايد امشب قيمت رو برسونن به 550 به بالا...!!:(:blink:
قيمت ها كلي هستن و هيچ پرسشي مبني بر اصل بودن لوازم صورت نگرفت...:d
احتمالا قيمت ها تا عيد نه تنها ارزون نميشه بلكه گرون ترم ميشه...
دوستاني كه عجله دارن بگيرن كه اگه نگيرن بايد صبر كنن تا بهار سال بعد...:d:-bd

ebipacino

کاربر سایت
May 24, 2008
60
آقا من خواستم دی وی دی کی رو بدست بیارم زدم دی وی دی رام رو سوزوندم! مشهد کجا ببرم درستش کنه ؟ نوش پیدا میشه ؟ ارزش داره درستش کنم یا بفروشمش ؟
کنسولم آرکید جاسپر 512 مگ بود

ehsan1365

کاربر سایت
Feb 26, 2011
104
نام
ehsan
آقا من خواستم دی وی دی کی رو بدست بیارم زدم دی وی دی رام رو سوزوندم! مشهد کجا ببرم درستش کنه ؟ نوش پیدا میشه ؟ ارزش داره درستش کنم یا بفروشمش ؟
کنسولم آرکید جاسپر 512 مگ بود
برو فروشگاه ایساتیس .
احمدآباد - ابتدا پاسنور فروشگاه ایساتیس .
یا کلیک .
احمدآباد - میدان طالقانی - حد فاصل کلاهدوز و سه راه راهنمایی - پشت ایستگاه مترو .
یا ممتاز .
ملک آّباد 19فروشگاه برادران ممتاز

lp.love

کاربر سایت
Jun 3, 2009
406
نام
M@M
سلام به همه ی همشهری های گل
تو مشهد کسی jtag میکنه؟
اگه شماها کردین چطوره؟l-)
سلام
بله اقای ممتاز ادرس هم تو پست 1221 هست.
خلاصه اینکه همه dlc ها رو میتونی رو هارد کنسول بریزی و بازی کنی بدون اینکه بخواد به live وصل بشه بازی ها رو هم بدون نیاز به دیسک میتونی بازی کنی و باید قید Live هم بزنی

FARAVARTISH

کاربر سایت
Feb 25, 2009
150
نام
از همین اسما
سلام بر تمام دوستان مشهدی عزیز.
سایت Gamedepot.ir در نظر دارد برای تکمیل کادر تحریریه، دو نفر نویسنده برای بخش های خبر، پیشنمایش، نقد و مقاله (اختیاری) جذب کند.
علاقه مندان به عضویت در تحریریه ی سایت می توانند نمونه کارهای خود را برای اینجانب ارسال کنند تا در ادامه هماهنگی های لازم برای آغاز رسمی کار صورت گیرد.
قابل ذکر است که همکاران از تخفیفات ویژه در خرید محصولات فروشگاه برخوردار خواهند بود و بازی ها به صورت رایگان در اختیارشان قرار خواهد گرفت.
با تشکر

x23are

میروم تا این تاریکی را از دل بیرون کنم......
کاربر سایت
Oct 2, 2010
1,425
نام
علیرضا
سلام به بچه های مشهد.کسی اینجا میدونه یوزر اقای ممتاز تو بی سی چی هست؟ممنون میشم لینک پروفایلشو بدین.

arad106

کاربر سایت
Dec 24, 2011
3
سلام به همگی .من میخواستم یک xbox slim 4 gig بگیرم لطفا اگه قیمت به روز دستتونه بگین یک مغازه با فروشنده با انصاف هم اگه در نظرتون هست بگید( tnx)

ehsan1365

کاربر سایت
Feb 26, 2011
104
نام
ehsan
سلام آراد جان من با اینکه خودم فروشندم بهت توصیه نمیکنم فعلا کنسول بخری چون از نظر قیمتی هیچ توجیحی نداره کنسولی که 1 ماه پیش فروشش بوده 420 الان به 530 نمیتونی تهیه کنی فعلا دست نگهدار اگر عجله نداری
سلام به همگی .من میخواستم یک xbox slim 4 gig بگیرم لطفا اگه قیمت به روز دستتونه بگین یک مغازه با فروشنده با انصاف هم اگه در نظرتون هست بگید( tnx)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر